
cthulhu87 pisze:Tu jest wszystko dokładnie wyjaśnione http://www.spirytyzm.com/index.php/biez ... t-opetania
czarnyMag pisze:cthulhu87 pisze:Tu jest wszystko dokładnie wyjaśnione http://www.spirytyzm.com/index.php/biez ... t-opetania
tylko nie chcę być chamski ale pan Kardec najpierw zanim to wygłosił zwrócił się do papieża o uznanie Księgi Duchów jako dzieła nadrzędnego nad Biblią i papież go przeklął![]()
Więc spirytyzm jest religią dla "odtrąconych" od majestatu pomazańców bożych

cthulhu87 pisze:czarnyMag pisze:cthulhu87 pisze:Tu jest wszystko dokładnie wyjaśnione http://www.spirytyzm.com/index.php/biez ... t-opetania
tylko nie chcę być chamski ale pan Kardec najpierw zanim to wygłosił zwrócił się do papieża o uznanie Księgi Duchów jako dzieła nadrzędnego nad Biblią i papież go przeklął![]()
Więc spirytyzm jest religią dla "odtrąconych" od majestatu pomazańców bożych
Nie żartuj sobie, można sobie podyskutować bez opowiadania fantastycznych historii
czarnyMag pisze:Tak jak fantastyczną historią jest to że A.K. opierał się jak to jest napisane bodaj we wstępie KD o autorytety mediów z różnych części świata i wszystko porównywał (odpowiedzi jego przewodnich duchów z duchami nawiązującymi podobno kontakt z innymi mediami - mediami na innych kontynentach) - tylko zapomniał nadmienić że jedno medium było z USA a drugie z Francji a z obiema paniami łączyły go "gorące" stosunki w trakcie pisania KD To też jest SF?

cthulhu87 pisze:czarnyMag pisze:Tak jak fantastyczną historią jest to że A.K. opierał się jak to jest napisane bodaj we wstępie KD o autorytety mediów z różnych części świata i wszystko porównywał (odpowiedzi jego przewodnich duchów z duchami nawiązującymi podobno kontakt z innymi mediami - mediami na innych kontynentach) - tylko zapomniał nadmienić że jedno medium było z USA a drugie z Francji a z obiema paniami łączyły go "gorące" stosunki w trakcie pisania KD To też jest SF?
Tak.

cthulhu87 pisze:Omawiając ten wątek, problem braku zgody z Tobą nie polega na mojej obecności na forum, ale na moim daleko posuniętym dystansie do historii wyssanych z palca.
atalia pisze:Słowa, słowa, słowa... mówi Ci to coś?

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość