Voldo pisze:
Zresztą, co ma Chico i jego bolące oczy (czy to była sprawka Duchów czy po prostu biologii?) do stygmatów?
To, że aż oczy bolą, jak co wrażliwsi patrzą na stygmaty
Voldo pisze:
Zresztą, co ma Chico i jego bolące oczy (czy to była sprawka Duchów czy po prostu biologii?) do stygmatów?

cthulhu87 pisze:To, że aż oczy bolą, jak co wrażliwsi patrzą na stygmaty


atalia pisze:Nie byłabym tego taka pewna-podobno Duch Emmanuel i inni specjalnie wybrali medium z poważną chorobą oczu,wrecz niedowidzeniem,zeby uwiarygodnić jego pracę-trudno posądzac czlowieka,który bardzo słabo widzi o jakieś rozległe lektury i poszerzanie wiedzy.
forrest pisze:Natomiast stygmaty są czymś dziwacznym i zarazem zbędnym

Jeśli one też są pewną formą zdolności medycznych a to może obowązuje tutaj taka sama zasada jak przy objawieniach że Duch dopasowuje się do wyobrażeń danego Medium ?danvue pisze:Co myślicie o stygmatach?
Dzisiaj naszła mnie myśl - dlaczego o. Pio miał rany na dłoniach, skoro wiadomo jest, że przy ukrzyżowaniu gwoździe wbijane były w nadgarstki?

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości