Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 09 cze 2020, 22:07

No tak jak dotrzeć do Góry?.
Obecnie poprzez medytacje czy modlitwy ludzie mogą docierać swoimi myślami tylko do tych Istot, które nami bezpośrednio rządzą (obsługują reinkarnację, wcielanie, ruch planet, regulują życie biologiczne i duchowe itp)
To jest tak jakbyśmy chcieli się przez radio skomunikować z kimś kto jest po za naszym wszechświatem ale fale radiowe krążą tylko wokół Ziemi a sporadycznie lecą wewnątrz układu słonecznego.
Jezus mógł się komunikować tylko z władcą części naszej galaktyki (nazywam Go Młodym Bogiem) Niestety jeszcze nie ma takich, którzy dorównują w tym Jezusowi który nie miał kontaktu z Bogiem Wszechświata a co dopiero Bogiem Absolutu....
A więc różnej maści wyzwoliciele mieszają w tych energiach- które są zarządzane przez naszych rządzacych- nie wnosząc nic nowego i uważając się za wszystkowiedzących.
Przepraszam jak kogoś tym stwierdzeniem dotknąłem ale jest to moja prawda do jakiej doszedłem w pracy z kilkoma osobami Jasnowidzącymi.

Warto by było zintegrować programy w Duszy, bo poprzez jej dodatkowe sfałszowane programy część energii zostaje nam zabierana i używana do obsługi świata duchowego np żeby straszyć tych co coś tam widzą lub przedstawiać im fałszywych Bogów czy Świętych.
Dysponując całą swoją energią dotrzeć do swojej Istoty, następnie poprzez jej energie do NadIstoty i tak dalej ...., może komuś się uda i wytłumaczy tam na Górze co się tu dzieje.
Podczas takich wędrówek okazywało się, że część tzw Góry była mocno poblokowana.
Takie wędrówki z prośbami o pomoc były prowadzone ok 12 lat temu i dopiero od ok 2 lat zaczynamy dostrzegać pozytywne zmiany.
Niestety byliśmy wtedy mocno blokowani, co odbijało się na naszym życiu fizycznym, a więc dojście do prawdy mocno zabolało....
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 09 cze 2020, 22:59

Bdaj - ano, przecież, nic nie ma za darmo, zaboleć musiało. Gdy mnie pokazano ilość sieci kosmicznych i ich poplątanie, w symbolu starego roweru zaplątanego w sitowiach, to przykucnęłam tam przy nim i się rozpłakałam, a zaznaczam, że to nie taka czynność jak w bajce ze zrywaniem gołymi rękami pokrzyw i plecienie z nich koszul mnie przy tym przeraziła. "A więc różnej maści wyzwoliciele mieszają ...nie wnosząc nic nowego i uważając się za wszystkowiedzących.Warto by było zintegrować programy w Duszy, bo poprzez jej dodatkowe sfałszowane programy część energii zostaje nam zabierana i używana do obsługi świata duchowego np żeby straszyć tych co coś tam widzą lub przedstawiać im fałszywych Bogów czy Świętych." - I to powtarzam po Tobie, bo taka jest prawda. Taka to manipulacja fałszująca nam świadomości, w której się gubimy od wieków i zostajemy uwięzieni dzięki nim w chaszczach. Składamy się z informacji, z ich plików jak obraz w filmie, informacje tworzą naszą świadomość, Nadświadomość to też są informacje, Bóg - Absolut to Informacje, a pierwsze z czego trzeba sobie zdać sprawę to to w jaki sposób odnaleźć w sobie klucz do ich segregowania, oczywiście najłatwiej odnaleźć jest nam najpierw te, które są ludzkie. Trzeba nam rozpoznać najpierw - Czyje one są, dlaczego je słyszymy, skąd są nadawane, co to są za zakłócenia, a nie uważać, że słyszący czy widzący jest wybrańcem, gdy stoi się tylko przy głuchym telefonie i rozpowszechnia to co się komu wydaje za objawione. Jaka to ma być pomoc, komu przynosi ona pożytek? A jest jeszcze gorzej gdy "przetnie się jakąś sieć sierpem" i tym się chwali i naprawdę są też i tacy, którzy tak działają.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 10 cze 2020, 03:54

Ole napisał: "Pokazała mi się rozeta inkarnacyjna."
Dusza powinna mieć w sobie 3 programy a- do spisywania doświadczeń, b- do życia fizycznego, c- powrotu do Źródła i inkarnacji . Ta rozeta zawarta w Duszy co ją zobaczyłeś jest programem "c" tak jak Windows w kompie tam są podane wytyczne doświadczeń, których zrealizowanie pozwala przejść wyżej . Niestety jakieś 85000 lat temu wyciągnięto rozetę "b" -program po za Duszę (znajduje się za Duszą podobna do tej co widziałeś ale mniejsza rozeta) Tą rozetą manipulują nasi rządzący a powinna współpracować z rozetą "a" (ta rozeta jest pod rozetą "c" o podobnej wielkości) niestety jest to blokowane (urządzenie blokujące złota kulka- złoto inne niż na płatkach).
Ty Ole masz 4 kulki u mnie jest 3 kulki blokujące. Kulki połączone żółtymi nitkami energii prowadzą do przejścia za którym jest sterownia- tunel- następna sterownia - przejście Wędrując dalej można dotrzeć do tych co tym zarządzają. W sterowniach są istoty- pracownicy. Jako źródła energii służą im zmanipulowane Dusze i zablokowane Istoty lub Anioły, które myślą, że działają w słusznej sprawie a zamieniane są w dowolny kształt....
Uwaga! Usuwanie płatków, kulek lub innych energii nic nie daje, bo odpowiednie służby montują inne urządzenia i dodatkowo mogą kogoś poblokować. Właściwe jest zgłoszenie takich nieprawidłowości Naszym Istotom lub komuś bardzo wysoko w hierarchii Bogów.

Szukajcie a znajdziecie:)
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 10 cze 2020, 23:08

Znalazłam Bdaj :D Czy napisałeś to co wyżej zainspirowany książką Artura Clarke'a 2001 i filmem o tym samym tytule - "Odyseja kosmiczna"? Komputer Hal 9000 - największe osiągnięcie informatyczne, sztuczna inteligencja, złoto, urządzenie blokujące i wgrywające świadomość, urządzenia, płatki, kulki i chwała dla maszyn. Jesteś maszyną, którą steruje hierarchia bogów? - Raczej nie jesteś. Do czego to doszło i być może co to ludzie nie chcieliby wymyślić na swoją przyszłość byleby tylko swoje "ciężkie tyłki"uratować według swojego upośledzonego i ślepego pojmowania rzeczywistości? Bo na pewno nie chodzi tutaj o duszę i nie o rozum i nie o czystą świadomość. A chodzi o zapędy tylko ludzkie do boskiego królowania jednych nad drugimi, hierarchię i stołki. I być może istnieje już i gdzieś taka dla nich bio-maszynowa przyszłość( bo przyszłość w różnych wariantach już istnieje), no ale ta, mam nadzieję, że tylko dla takich ludzi, którzy sami się do takiego systemu dostosowali i swoją wolną wolą wyrazili na taką rzeczywistość zgodę i stanie się tak i sprawiedliwie według ich własnego pojmowania, zapędów i pragnień. Ja się na taką przyszłość nie godzę i nie pozwolę do takiej się wciągnąć. Pamiętasz o tym, że to zbierzesz co zasiejesz?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 11 cze 2020, 17:43

Danut
Temat zablokowanych wyższych wymiarów w ogóle jest niestety przerąbany i jednocześnie tak niewiarygodnie skomplikowany, że nie nam się za to brać. Za oczyszczanie jego. Na pewno nie mi.
Przyznam się, że już próbowałem, ale jesteśmy w oceanie połączeń energii dobra i zła.
Zauważyłem np. że przebierańcy mogą mieć spory wpływ na naprawianie naszych energii.
Kiedyś kolega poszedł na spotkanie z kobietą która obiecała za pewną kwotę znakomitą poprawę w życiu. Przede wszystkim w finansach. Kolega wszedł, zamknęli drzwi, a ja poszedłem na spacer. I podczas spaceru patrzę on siedzi na krześle, a za nim stoi faktyczna brzydka wiedźma z sękatym nosem... :)
Ale się zdziwiłem... ??? W fizyczności ta dziewczyna jest niezłą laską !
Ale... przyszła mi refleksja, że inaczej by ją zabokowano ! Gdyby była widziana jako anioł...
Jest przebierańcem, który całkiem dobrze prostuje ludziom losy.
Ale czy na pewno powinna... ? A może jeden z drugą ma taką zmianę zapisaną w planie swojego życia...?
W każdym bądź razie z czarownicą i ja sobie pogadałem. Tylko rozmowa. Fajna pozytywna dziewczyna !!! Rewelacja
Ale zrobiłem jej przykrość bo opisałem jej całą scenę i jej wygląd, hehe. Zmartwiła się, choć powiedziałem jej że jest niesamowita...!
Chyba mnie nie pokochała, ale polubiła...

Są też przebierańcy udających pozytywnych, o czym Kris już nieraz mówił...
W każdym bądź razie, ja myślę że trzeba zająć się sobą. Swoją własną energią, przede wszystkim...
W fizyczności oddawać ludziom szacunek. Wszystkim ! Nawet tym, którzy próbują nas dręczyć. Mogą to być np własni rodzice !
Tworzyć sieć przyjaciół, wspierać się. Niech nam, o energiach podobnych rośnie miłość, bo ona sama w sobie ma właściwości czysto stwórcze.
Wymieniać się wiedzą, bo wiedza niesie zrozumienie.
Miłość czy energia miłości jest silnie oczyszczającą. Mówisz komuś że go kochasz i wtedy uciekają z niego diabły
Ale niestety "nie rzucać pereł przed wieprze". Skupić się na tych wartościowych ze swojego otoczenia. Bo oni oczyszczeni będą oczyszczać innych... itd itd... To taka pozytywna i długofalowa wersja ogólnego postępu ludzkości w rozwoju

I przede wszystkim modlić się do swojej Istoty i do wszystkich które nas słuchają i prosić o pozytywne zmiany w całym Stworzeniu.
Przekazywać swoje odczucia odnośnie sytuacji na Ziemi też w podobnym skupieniu, z miłością.
Stamtąd pochodzimy i prawdopodobnie tam muszą zmienić programy.
Tak ja mam w głowie teraz...

Bdaju, dzięki za rozety. Badam dalej i jest tego rozwinięcie...
Jest ciekawie.
Wierzę że ktoś pozytywny ze mną to ogląda i zgłasza gdzie potrzeba.
Ja wszystkim dziękuję, za to że mi pomagają w życiu.
Pozdrawiam
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 11 cze 2020, 18:46

ole - poruszyłeś ważny problem, ja też to już kiedyś pisałam. Są przebierańcy i złodzieje ludzkich losów. To jak wyglądamy na Ziemi w naszej rzeczywistości nie jest jednakowe z naszym wyglądem w rzeczywistości głębszej, czy tam wyższej i Tej prawdziwej. Ja to opisałam w swojej książce, bo uważałam za bardzo istotne spostrzeżenia w tym temacie. Widzisz modne się stało i przekazywane było przez różne media to, że ma niezmieniony wygląd np. osoba zmarła w tym innym świecie. Często dodatkowo tam wskazywano, że jedynie stały się te osoby młodsze, lub pozbawione kalectwa po swojej śmierci, ale wciąż wyglądały one tak samo. To jest nieprawda. Naciskam na to, że raz, to nie jesteśmy pojedyńczymi istotami i na to, że nasze ciała są zbudowane z informacji, tak samo jak to wyższe ciało/ dusza, a gdy te informacje zostają zawirusowane to obraz powstały z takiego zlepku niewłaściwego doboru do danej istoty z dodaniem tych informacji spoza jej żródła to staje się on wykrzywiony/ zmieniony, można go też nazwać przebrańcem. Obiecano mi, że dopiero zobaczę to jak sama wyglądam, a jak wygląda osoba wyrządzająca mi wiele okrutnego zła w życiu i nie tylko mnie zmieniająca los. Temat blokowania informacji z wyższych wymiarów jest trudny, ale nie trzeba nic zmieniać Tam :) , bo za blokowaniem, mieszaniem, wirusowaniem rzeczywostości i niedopuszczaniem do ich sprawiedliwego odbioru przez nas( jesteśmy holograficznym obrazem siebie z głębszej rzeczywistości, czyli dokładnie chodzi o zakłócenie emisji stamtąd) stoją ludzie - pewne ich grupy, które się tym trudnią od wieków, wyszkolone w manipulacji.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 11 cze 2020, 19:13

Danut, opisuję rzeczywistość jaką badamy ale na poziomach wyższych wymiarów. Jak obecnie wprowadzają 5G w którym czestotliwości dochodzą do 300Ghz to w tym wymiarze gdzie widoczna jest Dusza i jej elementy to komunikacja odbywa się na poziomie 60 G czyli ok 27000000000GHz.
W Bogów się nie bawimy ale wyszukujemy w tych wyższych wymiarach błędy i wynaturzenia, które mają wpływ na nasze życie fizyczne.
Już doszukaliśmy się systemów fałszywych czakr, wielu hierarchii z fałszywymi Świętymi i Istotami, zablokowane Istoty i Bogowie, na które po naszym wskazaniu leciały energie (energia jak światłość) od wyższych Bogów i obserwowaliśmy jak z tych fałszywych hierarchii uwalniały się przepiękne Dusze, Istoty i Anioły.
Ponieważ w ludzi wcielają się Dusze od różnych Istot i Bogów o różnych poziomach wibracji to nie możemy dotrzeć do nich wszystkich, a którzy mają udział w planie rozwoju życia na Ziemi.
Właśnie dlatego publikujemy rzeczy o których "filozofom się nie śniło", aby skierować ludzi na medytacje i modlitwy z prośbami o naprawę tego co jest złe. Od niedawna mamy odpowiednią ochronę i pozwolenie na publikacje tego co robimy.
Nie wystarczy wskazać to, co dzieje się złego w naszej fizyczności, bo to wszystko jest obserwowane przez Rządzących Ziemianami, ale właśnie Jasnowidzący, Jasnosłyszący czy w inny sposób Odczuwający energie powinni zwracać się do swoich Istot i Bogów o naprawę tego co usłyszą, zobaczą i odczują jako niewłaściwe.

Jeśli jest ktoś kto ma odpowiednie predyspozycje i pozwolenie może usuwać energie w celu wyleczenia ale nic więcej.
Każda energia w wyższym wymiarze do kogoś należy- tak samo blokady powodujące choroby za których zakładanie odpowiada powołana cywilizacja. Blokady usuwane są poprzez właściwe postępowanie człowieka : złymi uczynkami powodujemy zakładanie blokad a poprzez przepraszanie, wybaczaniem i dziękowanie zostają ściągnięte i to jest cały rozwój.

Na razie wieści o fałszywych programach w Duszach poszły do tzw RAJU gdzie odbywa się wędrówka Dusz i zobaczymy czy coś z tym zrobią...
Dziękuję za uwagę.
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 11 cze 2020, 19:40

"...powinni zwracać się do swoich Istot i Bogów o naprawę tego co usłyszą, zobaczą i odczują jako niewłaściwe." - Oni to robią nie od dziś, gdy uderzenie w naszą rzeczywistość było silne to wieść Tam dotarła. Odzewem było np. poinformowanie mnie o tym w 1990 roku. Tak wiem jak starają się usuwać błędy. Jednak bez naszej pomocy i zaangażowania w sprawę nie stanie się nic. Sedno tkwi w odróżnianiu kłamstwa od prawdy i w wolnym wyborze. Wielu twierdzi, że widzi prawdę a tak nie jest - i w tym rzecz, bo gdy czyjaś świadomośc jest bardzo mocno spleciona z kłamstwem to się od niego nie uwolni.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ronald73 » 12 cze 2020, 05:37

Bdaj pisze:Jak obecnie wprowadzają 5G w którym czestotliwości dochodzą do 300Ghz to w tym wymiarze gdzie widoczna jest Dusza i jej elementy to komunikacja odbywa się na poziomie 60 G czyli ok 27000000000GHz.


Rozumiem że gdy ludzkość stworze technologia 60G będziemy mogli rozmawiać z duchami po Drugiej Stronie. Wtedy świat całkiem się zmienia (liczę na to że na lepszy). Czas najwyższy mimo to nie jest udowodniony że 5G nie jest szkodliwy? Istnieje zapowiedz że taka maszyna powstanie.
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: danut » 12 cze 2020, 11:25

ronald73 pisze:
Bdaj pisze:Jak obecnie wprowadzają 5G w którym czestotliwości dochodzą do 300Ghz to w tym wymiarze gdzie widoczna jest Dusza i jej elementy to komunikacja odbywa się na poziomie 60 G czyli ok 27000000000GHz.


Rozumiem że gdy ludzkość stworze technologia 60G będziemy mogli rozmawiać z duchami po Drugiej Stronie. Wtedy świat całkiem się zmienia (liczę na to że na lepszy). Czas najwyższy mimo to nie jest udowodniony że 5G nie jest szkodliwy? Istnieje zapowiedz że taka maszyna powstanie.


Tak, istnieje taka możliwość. Jednak organizm ludzki tego nie wytrzyma, zaczną pękać w nim żyłki i kości, dlatego piszę, że jest to tylko jedna z odnóg przyszłości dla nas. Ta najbardziej niekorzystna, która wymusi tworzenie sztucznych mózgów. Gdy wyjaśni się, że tym sposobem utracili człowieczeństwo stając się biorobotami może na odzyskanie go być już za późno. Dlatego apeluję, że nie tędy droga, ale kto by tam mnie słuchał. :D Nie uwierzą ci, którym się wydaje , że to tu w naszej rzeczywistości jest To centrum, tu posiada się najwyższe Ja i mechanicznie próbują takie stworzyć, tylko czy sztuczne będzie Prawdziwe. Raczej nie, ale i tak dąży się do zrobienia z siebie mechanizmów i biorobotów.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości