Teoria Pustej Ziemi

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: Hansel » 24 paź 2019, 12:24

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3748
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:26

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: alexis200 » 27 sty 2020, 23:27

Hansel

Ciekawy temat zapodałeś

Dopuszczam że istnieją pod Ziemią - bazy OBCYCH - UFO i piszę to zdrowy na umysle, oczywiście może nie w taki sposób uważam że ZIEMIA dosłownie jest w środku pusta - ale dopuszczam że istnieją pod Ziemią miejsca gdzie OBCY mogę mieć ukryte swe bazy, i że jest to wysoko rozwinięta cywilizacja, o Nowej Szwabii wiem dużo, mysle że część Faszystów, miało bazy na Biegunie Północnym, mieli zaawansowaną technologię - np produkowali statki - spodki - talerze latające, eksperymentowali z bronią laserową, zbudowali urządzenie - jakby dzwon - i eksperymentowali z czasem, eksperymentowali z portalami czasowymi, w tajnych kołach SS, również robili eksperymenty z przenoszeniem świadomości, mieli w swym okultystycznym Zakonie THULE - wybitne Media - które też odbierały komunikaty od ISTOT z kosmosu-wg pewnego przekazu - na seansie dostali oni przekazy o budowie - statków kosmicznych - przekazy pochodziły z układu ZETA RETICULI - nie wiem czy mieli kontakty z rasą - szaraków - krąży taka opowieść że w 1942 roku w Niemczech koło Fryburga rozbił się talerz pojazd obcej rasy, wojsko od razu przeniosła ten pojazd do tajnych Baz - SS i naukowcy Niemieccy część technologii wykorzystali w technice wojskowej .

Może to tylko plotka - ale w każdej plotce leży ziarno prawdy, osobiście dopuszczam że ich MEDIA z tow THULE, mogły mieć kontakty z Bytami Duchowymi i innymi Rasami nie wykluczam tego - niestety nawiązali oni kontakty z RASAMI nastawionymi niezbyt przyjaźnie do Ziemian moim zdaniem .

Uznaję prywatnie teorię że to OBCY przyśpieszyli ewolucje homo-sapiens na Ziemi i pomagali w budowie Cywilizacji Ludzkiej w czasach zamierzchłych - Hyperborejski i Lemuryjski Kontynent, potem Atlantyda , Sumerowie - z Sumerami jest ciekawa sprawa bo pisali oni o ANNUNAKICH z sumeryjskiego tzn -- CI CO PRZYBYLI Z GWIAZD - uważali że nauczyli ich owi bogowie [mój dopisek-ASTRONAUCI-OBCY] praw, kultury itp . Uważam że Atlantydzi mogli mieć część genów Obcych - byli to ludzie osiągający wysokość 2,3 metry - olbrzymi - i dysponowali technologią do budowy Piramid, miast na szczytach Gór - np miasta w Meksyku, na Wyspie Wielkanocnej też mogli mieć swoją kolonię, myslę że NADAL NAS ODWIEDZAJĄ I OBSERWUJĄ, A BYC MOŻE RZĄDY USA, KANADY, ROSJI, CHIN, JAPONII - wchdzą z obcymi w układy - oczywiście są to rzeczy utajnione, choć pewni oficerowie USA już puszczają ''farbe '' o tajnych bazach w USA pod ziemią - gdzie są przyjmowane delegacje OBCYCH i jest dokonywana wymiana - my dajemy im ludzi do eksperymentów, oni technologie, są też przypadki AUTENTYCZNE PORWAŃ PRZEZ UFO - część to zmyślenia, ale część to prawdziwe zdarzenia, dużo by pisać, myślę że Rasy Obcych biorą dyskretnie udział i w rozwoju cywilizacji na Ziemi .

Ludzie obserwują dziwne obiekty UFO, USO - i nie są to samoloty pochodzące z naszej Ziemi, osiągają niesamowite przyspieszenie, potrafią nagle zmieniać POD KĄTEM PROSTYM TOR LOTU, potrafią znikać i pojawiać się nagle przed naszym wojskowym odrzutowcem - myślę że ONI - są i wpływali na rozwój duchowy i kulturowy naszej PLANETY - Ziemia . A pod ziemią mogą mieć swoje bazy-miasta. pozdr
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 17:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: alexis200 » 27 sty 2020, 23:51

PS - co do towarzystwa THULE

mieli wybitne osiągnięcia -ale wg np TEOZOFÓW ZBŁĄDZILI i stworzyli naukę rasistowską o wyższosci rasy Aryjskiej nad pozostałymi rasami, sam Hitler był okultystą ''ciemnej strony '' że tak rzekne , ale fakt że Niemieccy Okultyści i Naukowcy rozwinęli jak na owe czasy wysoko naukę , niestety ''zaczadzenii '' nauką o rasach - ideologią rasistowską szukali kontaktów z bytami duchowymi o dużym EGO i AGRESJI, myślę że część SS-manów to moglibyć ludzie ''opętani '' przez - niższe Duchy ludzi zmarłych i przez egoistyczne Rasy - Obcych które są nastawione na rywalizacje, podbój itp .

Ale fakt wyprzedzili swą technologią ówczesną Europę, byli o krok od wyprodukowania bomby atomowej, myślę że weszli w kontakty z NIŻSZYM ASTRALEM i te byty wykorzystywały ich do swych celów .

Niemniej mieli też kilka cennych odkryć - które teraz służą ludziom w pokojowych celach .
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 17:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: danut » 28 sty 2020, 00:00

No tak, charakterystyczne są te powiązania z odpowiednimi sobie. Ja to zauważam wszędzie i w swoich kontaktach z istotami nie stąd( ludzkimi) także. Tak to wszystko jest ściśle ze sobą powiązane, nawiązując do Twoich odbiorników i odbierania przez nich tylko dostosowanych odpowiednio fal. A teleportacja może zajść pomiędzy identycznymi układami.
danut
 
Posty: 6589
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:27

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: alexis200 » 28 sty 2020, 00:12

Tak, to ciekawe jest, czytałem że RAMATIS jakiś taki Byt przekazywał jakieś przekazy że istnieją MIASTA ŚWIATŁA w innym wymiarze - ale blisko położone naszej Ziemi i że tam przebywają w tych miastach wysoko rozwinięte cywilizacje - są to miasta SHANGRI-LA, SHAMBALA, i inne , coś w tym musi być, niektórzy Szamani autentyczni-nie szarlatani też przekazują wiedzę że istnieją faktycznie miasta we wnętrzu Ziemi - ale nie w sensie materialnym ale energetycznym w innym subtelnym wymiarze, oczywiście też mówią i szamani i Indianie Ameryki, Kanady o UFO o tajnych bazach i ciekawe że - oni nazywają ich nie - szarakami - a ludźmi z Gwiazd - swoimi braćmi , siostrami z gwiazd ...ciekawe .
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 17:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: danut » 28 sty 2020, 00:20

No tak. Shambala ponoć może i istnieć też w miejscu gdzie się urodziłam i powiem ci przyznaję, ze zachodzi tam coś dziwnego. Niejaki doktor Pająk może i fanatycznie podchodzi do tematu, ale dopisał je do swojej "Sieci labiryntów" ze względu na jakieś wzmożone oddziaływania magnetyczne. To pradawne miejsce kultu. Bracia, siostry z Gwiazd :D Ja np. o swoich spotkaniach nie powiem inaczej - nie bóg, nie jakiś ufoludek - człowiek wiedzący o mnie wszystko, znający przyszłość.
danut
 
Posty: 6589
Rejestracja: 27 paź 2015, 10:27

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: SoMai » 03 mar 2020, 10:17

Hello. I don't know what issues are being discussed in this and other topics.

เว็บดูหนังออนไลน์

ดูหนัง
SoMai
 
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2020, 10:07

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: karolina86 » 03 mar 2020, 10:22

So what are you doing here if you don't understand anything? You can translate it using google.
karolina86
 
Posty: 73
Rejestracja: 12 wrz 2014, 23:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: Teoria Pustej Ziemi

Postautor: alexis200 » 25 lis 2020, 20:03

WITAM

Wiesz Danut nie jest to takie śmieszne, śmieszne jest do czasu, byli ludzie co też się śmiali z tych opowieści ale np - choć jest to przykre doświadczenie - zostali uprowadzeni przez UFO - ludzie ci byli poddawani przez rase obcych dość bolesnym badaniom - nie wszyscy to schizofrenicy co opowiadają bajdy . Nie do śmiechu by ci było jakby ''SZARAK '' np zacząłbym by tobie wiercić bez znieczulenia w zębie i badałby twoją odporność na ból - bo TRAKTOWAŁBY CIEBIE jak niższą rasę jako - królika doświadczalnego - czego tobie i sobie i nikomu nie życzę żeby coś takiego w życiu przeżyła .

Nie wszystkie doświadczenia są Teorią Spiskową i bajdami wyssanymi z Palca - część owszem tak ale nie wszystko .

Czy są miasta pod Ziemią, oczywiście Pusta Ziemia w środku nie jest, tak Ziemie nie jest plaska - ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą, słyszałaś o Dr ADAM HAYNECK i projekcie Biała Księga - facet miał za zadanie TUSZOWAĆ i DEZINFORMOWAĆ - spotkania ludzi - świadków z Obcymi, wszystko miało być UTAJNIONE .

W USA, Rosji i w wielu miejscach na świecie - rozbijały się dziwne pojazdy - i wojskowi opowiadali że NA PEWNO NIE JEST TO NASZA ZIEMSKA TECHNOLOGIA - nie posądzisz chyba wysoko postawionych Oficerów Wojskowych - o Schizofrenie, są udekomentowane autentyczne przypadki takich spotkań z UFO - niektóre np z zawrotną szybkoscią tzw USO - potrafią wynurzyć się spod wody , a potem SZYBKO ZAPIKOWAĆ z niesamowitą szybkoscią - normalny samolot by się rozbił o wodę . ....dużo by pisać ....

Część ludzi w Ameryce Łacińskiej widziała dziwne pojazdy wyłaniające się z wygasłych Kraterów, inni na Biegunie Pólnocnym obserwowali DZIWNE ŚWIATŁA, POJAZDY w kształcie CYGAR, SPODKÓW, TRÓJKĄTÓW - Eskimosi też widzieli nie raz takie pojazdy i na pewno nie była to ''ZORZA PORANNA ''

Ja dopuszczam możliwość że pod wodą, pod ziemią mogą być bazy OBCYCH i że wpływają oni na rozwój naszej Rasy, obserwują, badają - niektóre rasy są do nas przychylnie nastawione, inne są neutralne, a inne wręcz - wrogie .

Ludzie mówią - no wiem pan, wierzy pan w UFO, a ja zawsze mówię - odpowiadam, a w Tramwaj i Samoloty też pan wierzy czy nie wierzy, to że UFO nie wylądowało przed naszym blokiem - to nie znaczy że tych zjawisk nie ma, ARCHELOGOWIE do dziś ODKRYWAJĄ TAJEMNICZE TUNELE WYDRĄŻONE POD ZIEMIĄ w Ameryce Pólnocnej, Południowej, KTO JE WYDRĄŻYŁ I DLACZEGO ? i jaką technologią, odnajdują u wybrzeży JAPONII - ogromne zatopione miasta, budowle [moim zdaniem pozostałości po Cywilizacji Lemuryjskiej] Pytań jest wiele .

...a co do braci i sióstr w kosmosie - przecież my też jesteśmy ''kosmitami'' bo mieszkamy na Planecie Ziemi która wisi w kosmosie, we wszechświecie jest mnóstwo ras, inteligencji - niektóre wyglądają jak my - są humanoidalne, inne nie są humanoidami, są też istoty które bytują w formach energii prawie że istoty ''duchowe''

Także są na niebie i na ziemi rzeczy o których się filozofom nie śniło Danut .
Nie wystarczy zdobywać mądrość, trzeba jeszcze z niej korzystać .
Cyceron
Awatar użytkownika
alexis200
 
Posty: 68
Rejestracja: 20 sty 2020, 17:39
Lokalizacja: Zagłębie - Śląskie

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości