Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Postautor: Hansel » 02 lis 2017, 16:36

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Postautor: odnowa » 02 lis 2017, 20:18

Może i ma trochę racji, ale jeżeli pamiętamy o Bogu praktykując radiestezję, bioterapię czy kontakty ze zmarłymi to nic złego się nam nie stanie.
Polecam Tobie ten artykuł z arcybiskupem Bolesławem Pylakiem który zajmuje się radiestezją:
http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C ... bezpieczna
jeżeli link się nie właduje, to tu jest bezpośrednio plik: http://www.nieznanyswiat.pl/images/stor ... -razem.pdf
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Postautor: danut » 04 lis 2017, 20:29

Radiostezja czy bioterapia to nie rytualizm i wywoływanie duchów, a rozmowy ze zmarłymi to także zupełnie inna sprawa niż transy i przywoływania ujęte nawet w słowach Jezusa by nie włamywać się i nie wchodzić w ten teren"do Domu Ojca" po drabinie i przez okno jak złodziej, nie mieszajmy tego wszystkiego ze sobą.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Postautor: czarnyMag » 14 kwie 2018, 02:34

Wolno! Tylko w imię Adonaja! Nawet z samym Diabłem :D
Jan 10:7 Wtedy Jezus znowu powiedział: Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam, Ja jestem drzwiami dla owiec. Jan 10:9 Ja jestem drzwiami; jeśli kto przeze mnie wejdzie, zbawiony będzie i wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Postautor: danut » 14 kwie 2018, 09:59

O właśnie :D Można rozmawiać ze zmarłymi, ale tylko wtedy do tego dochodzi, gdy "wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie". :D Zatem żadne to transy, wyobrażania, channelingi z niedotlenianiem mózgu, ani łapanie telepatyczne informacji z naszej przestrzeni, tworzenie zwitków z własnych myśli, grzebanie w swojej i cudzej pamięci doczesnej nie są żadnym kontaktem ze zmarłym!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Dlaczego nie wolno rozmawiać z duchami zmarłych

Postautor: Ryszard » 14 kwie 2018, 20:28

danut pisze:O właśnie :D Można rozmawiać ze zmarłymi, ale tylko wtedy do tego dochodzi, gdy "wejdzie, i wyjdzie, i pastwisko znajdzie". :D Zatem żadne to transy, wyobrażania, channelingi z niedotlenianiem mózgu, ani łapanie telepatyczne informacji z naszej przestrzeni, tworzenie zwitków z własnych myśli, grzebanie w swojej i cudzej pamięci doczesnej nie są żadnym kontaktem ze zmarłym!


Można, ale trzeba naprawdę chcieć, to jednak nie zabawa !!!
Chcieć to móc.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości