Jestem tutaj nowa szukam pomocy medium

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Jestem tutaj nowa szukam pomocy medium

Postautor: Oliwia45 » 23 cze 2016, 22:44

Witam
Znalazłam to forum przypadkowo , mam pytanie czy ktoś z Was mógłby mi pomóc w kontakcie z medium??? Bardzo potrzebuję kontaktu ze zmarłą bliską mi osobą, nie mogę ruszyć z miejsca, to moja ostatnia szansa na normalne życie.
pozdrawiam
Oliwia
Oliwia45
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2016, 22:38

Re: Jestem tutaj nowa szukam pomocy medium

Postautor: Darel » 23 cze 2016, 23:08

Witaj Oliwio :)
Przede wszystkim nie ma czegoś takiego jak przypadek, więc to że jesteś z nami na tym forum musi mieć sens. Jeśli chodzi o kontakty ze zmarłymi, zwłaszcza z tymi którzy niedawno opuścili naszą planetę to nie polecamy próby wywoływania ich. Telefon zawsze dzwoni z drugiej strony. Powinniśmy oczekiwać na odezwę od naszych przyjaciół którzy porzucili ziemskie ciała

Pozdrawiam!
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Darel
 
Posty: 175
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:12

Re: Jestem tutaj nowa szukam pomocy medium

Postautor: Oliwia45 » 24 cze 2016, 06:22

Dzięki... ale ta osoba wcale nie opuściła tej Ziemi tak niedawno... w 2012r... wiem że jest problem z medium w Polsce ale może jednak ... nie mam pojęcia gdzie jeszcze mogę szukać takiej osoby..
pozdrawiam
Oliwia
Oliwia45
 
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2016, 22:38


Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości