Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Dyskusje o książkach związanych z tematyką spirytystyczną i dostępnych w Polsce. Recenzje, zapowiedzi, streszczenia książek zagranicznych.

Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: konrad » 16 lip 2008, 11:55

Forum dotyczące Literatury spirytystycznej warto chyba zacząć od dobrej wiadomości. :D Udało się niemalże zakończyć prace nad tłumaczeniem pierwszej książki znanego brazylijskiego medium Divaldo Franco. Napisała ją za jego pośrednictwem jego duchowa opiekunka Joanna de Angelis. Książka nosząca po portugalsku tytuł "Vida Feliz" jest zbiorem krótkich tekstów, które pomagają nam odnaleźć się w trudnych chwilach, dostrzec to, co w życiu ważne. Mam nadzieję, że już wkrótce uda nam się zamieścić w internecie jej fragmenty.
W tej chwili kończymy korektę tłumaczenia i już wkrótce, miejmy nadzieję, zostanie wydana, jeżeli nie w Polsce, to przy współpracy z brazylijskim wydawnictwem zajmującym się publikacją książek Divaldo Franco.
Będzie to praktycznie pierwsza pozycja tego medium, która ukaże się w naszym języku. Z tego, co powiedział mi sam Divaldo, dotychczas przetłumaczono na polski jedynie dwa krótkie opowiadania, które niestety nie ukazały się nigdy w polskich księgarniach. Wkrótce jednak powinno się dużo zmienić, choć trudno przypuszczać, by udało nam się przetłumaczyć wszystkie książki napisane ręką tego medium. Są ich bowiem setki...
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: knyp » 18 lut 2009, 00:04

Coś Konradzie się obijasz, a takie teksty bardzo pomagają np mi ostatnio. Wiele szukałem znalazłem jednak dwa które mi wystarczyły. Więc dobrze by mieć kilka pod ręką w razie następnych rozterek :). Działać ! działać! :D
Życie po życiu, ratunek w beznadziei,
Bez tego nie ma sensu być.
To proste, a jak trudne do przyjęcia.
Awatar użytkownika
knyp
 
Posty: 124
Rejestracja: 16 lip 2008, 22:19
Lokalizacja: Dębica

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: konrad » 30 kwie 2009, 13:10

Książka już w druku :) Będzie można ją zakupić na wykładzie Divaldo. Serdecznie zapraszam. Umieściłem też krótki fragmencik na stronie. Zapraszam:

http://www.spirytyzm.pl/index.php/przekazy/52-zagraniczne/101-najwaniejsza-lekcja-zycia-jest-milosc
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: Luperci Faviani » 30 kwie 2009, 16:09

Czy jest już ustalona jakaś wstępna cena książki?
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: konrad » 30 kwie 2009, 17:26

Jeszcze nie, ale maksymalnie będzie to 15-20 zł. Książka nie jest gruba, ma ok. 130 stron. Będzie z pewnością bardzo przydatna, jeśli ktoś chciałby otrzymać autograf Divaldo po wykładzie :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: konrad » 11 maja 2009, 23:11

Dziś wreszcie trzymałem w ręku długo oczekiwaną przez nas wszystkich książkę "Żyć szczęśliwie". Oto okładka:

zyc_szczesliwie_okladka.JPG
zyc_szczesliwie_okladka.JPG (34.19 KiB) Przeglądany 7194 razy

Aż chce się tłumaczyć i drukować kolejne :)
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: Sebastian » 16 sty 2010, 14:33

Szkoda, że nie ma tej (i innych spisywanych przez Divalda) książki ani na Merlinie, ani w Empiku...
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: cthulhu87 » 16 sty 2010, 14:51

Niedługo będziesz mógł ją sobie zamówić w księgarni spirytystycznej;)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Divaldo Franco i Joanna de Angelis - Żyć szczęśliwie

Postautor: konrad » 16 sty 2010, 21:32

cthulhu87 pisze:Niedługo będziesz mógł ją sobie zamówić w księgarni spirytystycznej;)


Już za parę dni nawet :D I powiem po cichu, że będzie na nią zniżka ;) A kolejne książki Divaldo powinny ukazać się w tym albo w następnym roku.

Gdy wydamy jeszcze jakieś tytuły, zapewne uderzę też do innych księgarni internetowych np. merlin.pl

Z pewnością będzie też równolegle prowadzona sprzedaż na allegro
Awatar użytkownika
konrad
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2952
Rejestracja: 15 lip 2008, 13:08
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Literatura spirytystyczna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość