Anioly

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Re: Anioly

Postautor: soldado » 12 paź 2022, 00:08

tadyszka pisze:czy mast tez dreszcze calego ciala?


Jeżeli to do mnie pytanie, to ostatnio nie mam, ale był czas, że miałem.
To było na początku, gdy dla mnie wszystko się zaczynało.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Anioly

Postautor: tadyszka » 12 paź 2022, 12:39

w jakich momentach? opowiedz mi o tym.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Anioly

Postautor: soldado » 14 paź 2022, 00:22

tadyszka pisze:w jakich momentach? opowiedz mi o tym.


W momentach dla mnie ważnych, gdy np. miałem ,,podpowiedzi'', to po to, żebym wiedział skąd one były, a raczej od Kogo.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Anioly

Postautor: Pablo diaz » 14 paź 2022, 04:55

W pierwszej fazie mediumizmu istoty opiekujące się medium podnoszą energetykę,inspirują w prostych sprawach.
Kiedy medium staje się coraz bardziej świadome samego siebie i silniejsze opiekunowie duchowi już tak nie ingerują
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Anioly

Postautor: soldado » 15 paź 2022, 00:24

Pablo diaz pisze:W pierwszej fazie mediumizmu istoty opiekujące się medium podnoszą energetykę,inspirują w prostych sprawach.


Albo od razu ,,rzucają na głęboką wodę''... :)
Tak przynajmniej było ze mną.
Nigdy nie zapomnę jak się bardzo bałem przy kolejnych doświadczeniach z duchami, które mi zafundowali...
Były one jedno po drugim w krótkim czasie.
Postawili na praktykę, nie na teorie.
Muszę jednak przyznać, że zawsze dawali mi odczuć, że nic złego mnie nie spotka.
To był jak przyspieszony kurs z ,,obsługi duchów'', to jak się z nami porozumiewają, jak mam zachować dystans, jak je mogę zrozumieć, jak je mogę wyrzucić, jak mogę pomóc osobom, które nękają itd...
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Anioly

Postautor: tadyszka » 15 paź 2022, 20:05

hm.. ja juz siebie obserwuje od paru lat: gdzies jestem prowadzona i dostaje tyle ile moge udzwignac i ile na jakis etap jest potrzebne.

Mysle ze z sensytywnoscia i z mediumizmem jest bardzo indywidualnie,zalezy od planu przedurodzeniowego danej duszy.
Mysle tez ze zalezy od rozwiniecia zmyslow i od ciala.
Ja duzo czuje fizycznie w ciele np prad elektryczny pod palcami i mrowienie ich , czy doslownie pulsowanie 3 oka, czy opisane wczesniej dreszcze, czesto tez bole glowy, czesto tez zaciskanie czakry gardla. Drugi to sa glosy w glowie. Widze tez te iskierki, jak w kalejdoskopie, czesami cienie, ciemne chmury, obloki swiatla.
Obserwuje to. Coraz czesciej wychwytuje juz mojego przewodnika... ja raczkuje w tym temacie. Juz tego w koncu jednak nie neguje, jak to robilam wiele wiele lat.
dotyk to jednak to moj najmocniej rozwieniety zmysl. A jak to wyglada u was?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: Anioly

Postautor: Pablo diaz » 16 paź 2022, 07:42

Wytworów iluzji umysłu człowiek posiada wiele,to zwierciadło ewlucyjnego ego.
Rozpoznawać i łączyć się z Źródłem ,to wznieść się poprzez miłość w przestrzeni swego serca
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Anioly

Postautor: 123bgf123 » 09 sty 2023, 16:29

Nikita pisze:Ostanio zastanawialam sie nad tym kim sa nasze Anioly, czy one rzeczywiscie istnieja czy moze sa tylko mitem, wytworem wyobrazni. Z mojego wlasnego zycia jednak musze swierdzic, ze kilka razy zdarzylo mi sie, ze Ktos mnie ostrzegal, czulam to bardzo wyraznie. A tutaj fajny filmik na temat Aniolow: https://www.youtube.com/watch?v=XfzYqKuJv7w

Dobre pytanie. Kim są anioły ? Dla mnie naszą słabością i brakiem wiary naszej przy upadku na ziemię twarzą w błoto ! Czasami człowiek czyli ten nasz duch w tym naszym ciele wstając z tego błota w które wylądował w jakiś podobny sposób zaczyna odbierać to lądowanie jako cud (w sensie iż przeżyliśmy to :) A potem każde nasze potknięcie bez wybicia zębów to cud - a więc anioł czuwa ! :) Bo My nie jesteśmy cząstką Boga tylko zwykłym duchem który wyszedł z jajka :)
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

Re: Anioly

Postautor: fruwla » 11 sty 2023, 18:58

123bgf123 pisze:Dobre pytanie. Kim są anioły ?

Anioly- to mysli Boga.... ( tak po mojemu) ;)
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Anioly

Postautor: 123bgf123 » 12 sty 2023, 14:57

fruwla pisze:
123bgf123 pisze:Dobre pytanie. Kim są anioły ?

Anioly- to mysli Boga.... ( tak po mojemu) ;)

Tak po Twojemu jest bliżej prawdy ! I Brawo za Świadomość !
123bgf123
 
Posty: 94
Rejestracja: 09 sty 2023, 13:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości