grupa spirytytyczna online

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

grupa spirytytyczna online

Postautor: tadyszka » 11 paź 2022, 20:21

Od jakiegoś czasu kiełkuje we mnie idea otwarcia grupy spirytystycznej na wzorzec grup w innych krajach. Ze względu na odległość, nie mieszkam w Polsce myślałam o grupie online( moze przez wykorzystanie moze przez to facebooka? lub zooma ). i ze wzgledu na to ze malo oob tutaj sie odzywa , moze taka grupa by zjednoczyla nas bardziej.

Spotkania byly by co tydzien, z czytaniem fragmentu dziel Kardeka i dyskusja do danego fragmentu i okreslonego tematu. dyskusja dla osob ktore uznaja spirytyzm i ta ideologie. wspolna medytacja. i jezeli przekonam jakies medium leczace lub osoby zajmujace sie energetycznym uzdrawianiem rowniez bylo by to mozliwe.
z mojej strony chcialabym popracowac rowniez nad podwyzszaniem wibracji ziemi, wiec dodalabym kolektywna modlitwe i wizualizacje .

Ze wzgledu na opieke istot wyzszych , ktora powstanie z czasem do takiej grupy beda ta spotkania o stalym czasie i o stalej godzinie.

co Wy na to?
jaki dzien teoretycznie byl by dla was najlepszy? czy jest ktos zainteresowany ?
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: karolina86 » 11 paź 2022, 23:18

Powiem tak z serca super pomysł! Natomiast z umysłu "czuje lęk, wiem że nic nie wiem, czy mam coś mądrego do powiedzenia?" Takie tam wgrane programy nie dają spokoju:-) może pora wyjsc że strefy komfortu. Tadyszka lubię czytać Twoje posty więc co mi tam, idę w to. Co do dnia trudno wybrać bo mam wrażenie że czas się skurczyl ze względu na dzieci, ale pewnie godziny wieczorne...
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: tadyszka » 12 paź 2022, 21:00

Karolino, ja jestem bardzo niesmiala i dobrze rozumiem co odczuwasz. Wiesz, musze tez wyjsc z swojej strefy komfortu i walczyc z swoja niskosamoocena. Tez sie zastanawialam czy nie powinien tego robic ktos inny. Moj wewnetrzny krytyk juz krzyczy ( a nic nawet jeszcze sie nic nie zaczelo) to miejsce dla kogos innego, bardziej charyzmatycznego. gdzie sie pchasz dziewczyno..blablabla blabla...
Jednak nie chce juz wiecej rezygnowac z swoich celow, planow, ideii ze wzgledu na te krzyki wewnetrznego krytyka. On mi to papla juz cale zycie to samo...a mi nikt nie bedzie mowil co mam robic( oczywiscie zartuje)

Jednak z jakiegos powodu zakielkowal ten pomysl i nikt inny tego nie zrobil do tej pory.

Czuje ze to jest potrzebne w skali polskiej.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: Pablo diaz » 13 paź 2022, 09:17

Bardzo dobry pomysł na pewno nam wszystkim się przyda.
Jeśli chodzi o wolny czas mam wolny tylko sobotni lub niedzielny wieczór .
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: ZabaZaba » 13 paź 2022, 10:37

chciałabym się do takiej grupy przyłączyć, jako słuchacz, póki co ;)
wieczory, tak po 20 byłoby dla mnie ok
ZabaZaba
 
Posty: 229
Rejestracja: 25 sie 2020, 20:19

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: Pablo diaz » 13 paź 2022, 11:28

Karolinka takie spotkania się odbywały ,jednak siły ciemności
zrobiły wszystko,aby to się zakończyło ,podobnie jak forum doprowadzili do rozpadu ,byłem o tym uprzednio informowany,a nawet w ukrytej części forum lata temu o tym napisałem.
Nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo im zależy na upadku każdego z nas ich czas się kończy,póki co dalej walczą przeciwko tym, którzy chcą się rozwijać duchowo i pomagać innym w przebudzeniu ich podstępy nie mają końca...
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: karolina86 » 13 paź 2022, 12:05

Też słyszałam, że ich czas już sie skończył, ale póki będą na ziemi ludzie zasilający ich energie będą trwać. I próbować wszystkiego by się utrzymac na powierzchni. Dlatego tak ważne jest podnoszenie wibracji, rozwoj i zwrócenie się ku sobie a nie temu co na zewnątrz. Ja jestem pewna, że damy sobie radę.
Kojarzę, że były takie spotkania ja wtedy nie byłam gotową na nie. Teraz może też nie jestem;) ale tak jak Karolina nie zamierzam dłużej słuchać swojego EGO, które wciąż mówi nie dasz rady.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: Pablo diaz » 13 paź 2022, 13:17

Jeszcze są przy najmniej przy mnie i innych mediach , które znam ,ale świecę ,nie daje się.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: karolina86 » 13 paź 2022, 13:35

Hehe super Przemku tak trzymaj:-) my też się nie damy. Nie zasilajac ich energii strachem lękiem żalem i zazdrością, byciem w polu serca i wdzięczności wzrastamy. Tam gdzie swiatlo nie ma ciemności, a razem świecimy jeszcze jasniej.
karolina86
 
Posty: 116
Rejestracja: 12 wrz 2014, 22:23
Lokalizacja: Gliwice

Re: grupa spirytytyczna online

Postautor: tadyszka » 13 paź 2022, 21:05

pamietam ze te spotkania byly, moj kalandarz w google jeszcze czasami mi o nich przypomina ;)))))

NIe pamietam dlaczego tamta grupa sie rozkruszyla. Ja bylam wtedy w bardzo trudnym momencie mojego zycia.Znam to z mojej autopsjii i doswiadczen jak duchy poteguja sprzeczki i konflikty miedzyludzkie.

ciemnosc to tylko brak swiatla. jak przychodzi swiatlo to ciemnosc znika...jak bedziemy pracowac by sie udalo, moze sie wlasnie udac.

Mysle ze to moze byc nowy poczatek, teraz takie wsparcie potrzebuje kazdy z nas. Kazdy czlowiek czuje sie niepewnie i to jest moment by skupic sie jeszcze bardziej na duchowosci.

Mysle ze bedzie to w formie wolnej komunikacji, nikt nikogo nie bedzie zmuszal do dyskusjii. Chodzi o tworzenie wspolnoty i pracy z modlitwa, wibracjami a zarazem wspieranie nas i swiata zewnętrznego. I jak sie uda( niezalezy to ode mnie ) bedzie rowniez uzdrawianie duchowe.

Jednak podstawowym warunkiem jest uznawanie pogladow Kardeka i szanowanie ich. Dla osob ktore nie maja inne zdanie nie ma miejsca, bo to grupa spirytystyczna bedzie. Mysle ze to najwazniejsze. Jezeli z kims spirytyzm nie rezonuje to napewno znajdzie jakas inna przestrzeń dla siebie.
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Następna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości