Cześć :)

Najlepsze miejsce do tego, by zacząć przygodę z naszym forum. Przywitaj się, napisz, kim jesteś, jak do nas trafiłeś...

Cześć :)

Postautor: Glorfindel » 15 sie 2022, 13:10

Witam serdecznie.
Mam na imię Paweł. Forum Spirytystyczne znam od dłuższego już czasu, ale przez ostatnie 3 lata moja uwaga, myśli i uczucia oddaliły się od problematyki zjawisk tajemnych i nadnaturalnych (a raczej pozornie tak postrzeganych); w związku z czym nie udzielałem się na tego rodzaju forach. W sumie niewiele ich przetrwało do dzisiaj, obserwowałem śmierci kilku.

Ostatnimi czasy wewnętrzny głos popycha mnie do ponownego zagłębienia się w wyższe wymiary duchowości, odkurzenia różnych treści i odświeżenia informacji.

Ale nie powinno się zdawać wyłącznie na siebie. Doświadczenia, intuicje i przemyślenia innych ludzi są rzeczą niezbędną. Dlatego i jestem. Chociaż muszę powiedzieć, że doktryna spirytystyczna nigdy nie była dla mnie drogowskazem, ale z jeszcze większym dystansem podchodzę do ortodoksyjnej teologii.

Są tu użytkownicy, którzy już mnie znają :)

Dlaczego Glorfindel? Bo to jedyny opisany Elf w tolkienowskim uniwersum, który po swojej tragicznej śmierci powrócił do Śródziemia w odtworzonej fizycznej postaci.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :) .
"Człowiek może poznać cel, do którego zmierza - ale nie potrafi go poznać, jeśli nie odwróci się, jeśli nie powróci do swego początku i nie zawrze tego początku w swoim istnieniu" - Czarnoksiężnik z Archipelagu.
Glorfindel
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2022, 19:44

Re: Cześć :)

Postautor: Xsenia » 16 sie 2022, 18:59

Witaj serdecznie :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Cześć :)

Postautor: Siewiczpl » 16 sie 2022, 19:51

Witamy na pokładzie !
Wszystko przeminie.
Awatar użytkownika
Siewiczpl
 
Posty: 96
Rejestracja: 09 lut 2020, 14:53
Lokalizacja: Gorzów wlkp.


Wróć do Witamy!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości