Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 15 cze 2020, 06:42

Miałeś 4 ale przybyło na 11.
Mówi się że czakra korony ma 99 płatków i gdy doprowadzimy do tego że wszystkie wypuszczą promienie to będzie to pozytywny przełom.
Teraz tak,materia to zagęszczona forma energii ale uwaga, energia to rozpuszczona forma materii i na tych poziomach coraz bardziej rozpuszczonych nam odcinają dopływ energii, a rozbudowa płatków na promienie nam pozwala odzyskiwać dostęp do energii.
Skontaktuję się z Twoim WJ i dam mu kody do odbudowy następnych promieni bo tylko tak się to robi.
Mogę przez kilka dni nie mieć dostępu do internety ale pisz co tam zauważysz bo spróbuje kogoś poprosić aby mi odczytał przez telefon.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 15 cze 2020, 09:51

Dziękuję Kris.
Skupiłem się na czym innym tzn. na tym którędy kradną mi energię. Ale jest to jedno z drugim powiązane. Jak rośnie liczba płatków to maleje liczba nielegalnych podpięć.
I do końca nie wiem też po co założyli mi złotą koronę.
Też pracuję i różnie jest z tym czasem...
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 16 cze 2020, 15:20

Jakbyś w niej zrobił otwór to by się okazało że to kolejna blokada ładnie pomalowana, miałem takich miliony i nadal znajduję.To czyste zło jest zwracane producentom.
Istnieje sporo przekazów że zbliża się rozdzielenie dobra od zła w najprzeróżniejszej formie i o konsekwencjach tego ale chyba to nie tajenia więc nie będę opisywał.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 16 cze 2020, 17:07

Tylko nie wiem dlaczego uwzięli się na mnie, że mnie tak blokują, bo nie mam jakichś specjalnych mocy :oops:
Kilkanaście wcieleń wstecz miałem zatarg z Bogiem z poza naszego wszechświata, i dawno Go przeprosiłem i rachunki z nim wyrównałem -powinienem mieć zlikwidowane jego wpływy ale fałszują mi wpisy w Duszy i nadal zakładają blokady i tak mają wszyscy ludzie.
Trzeba by porządek zrobić w tym Kole Reinkarnacyjnym, bo tam OKO przejęło władzę i robią z Duszami co chcą.
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 16 cze 2020, 22:21

Może trochę odpowiedzi na Twoje pytania mam ale nie za bardzo to się da zrobić poprzez forum.
Telefon byłby lepszym rozwiązaniem a potem mógłbyś opisać na forum co tam będziesz chciał. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 18 cze 2020, 07:39

Dziękuję Kris. Nie wiem jak to się dzieje ale błysnęło i po sprawie. Trzeba tylko odszukiwać te negatywne rzeczy, które przez wcielenia się do nas podczepiły. Ja miałem tego sporo. To jest sieć połączeń niczym pajęczyna każdego oplata. Najgorsze, że bliskie osoby świadomie nas oplatają taką siecią i ciągną naszą energię i to trzeba od siebie odczepić.
Różne negatywne Istoty podczepiają się poprzez ludzi i ich myśli.
Wystarczy z kimś zacząć rozmowę i jeśli tylko wdamy się w dyskusję to jest wykonane podczepienie i przez takie połączenie Istoty związane z tym kimś ściągają energie, której potem nam brakuje i słabniemy, wcześniej umieramy i dlatego Dusze są więzione w kole inkarnacyjnym, bo wypaczonym Istotom zależy na tym żeby korzystać z energii Dusz.
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 18 cze 2020, 15:44

Bardzo ciekawe Panowie.
Odprowadzając energię przeszłych wcieleń do nadduszy zauważyłem, że część jej kieruje się w "inną stronę". Czy też jet przekierowywana. Robią to Istoty które uznane by były za pozytywne.
Przebierańcy ? Czy może jesteśmy związani jakimiś umowami... ?
Nie próbowałem z nimi zatańczyć, tylko zatrzymałem proces
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 24 cze 2020, 07:46

Od 19 do 23 czerwca docierały do nas energie, jeśli je ktoś widział to proszę opisać:)
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 26 cze 2020, 22:10

Przy odprowadzaniu poprzednich wcieleń część energii jest przeznaczana na zadośćuczynienie czy spłatę zaciągniętych kredytów na potrzeby życia odprowadzanego wcielenia. Warto to sprawdzić bo może nie nastąpić odprowadzenie. Co do naszej Ziemi to podnosi wibracje i coraz wiecowej energii przeznacza dla tych istot które wchodzą z nią w rezonans.
Usunięcie z siebie złości i nienawiści w tym pomaga.
Jedną z takich energii jest kundalini bez której wątpię czy da się żyć.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 30 cze 2020, 15:28

Najtrudniej wybić mózg z rutyny i przestawić na inne tory.
Zmiana sposobu zachowania czy myślenia, przekonań, przypomina zmianę oprogramowania w komputerze
W komputerze jest to proste. Aktualizacja, bądź wymiana całego oprogramowania, systemu operacyjnego. Zmiana aplikacji...
U człowieka to o wiele trudniejsze bo musi być u niego wola naprawy, pragnienie, chęć i wykonana z tym pracy nad sobą
Praca która często wiąże się z bólem psychicznym bądź fizycznym. Bo trzeba zrezygnować ze znanych sobie rozwiązań, zachowań które dawały odczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.
A które są po prostu kreacją egoizmu i przysparzają drugiemu człowiekowi cierpienie.
Takie korekty własnych przekonań pociągające za sobą nowe korzystniejsze zachowania, najłatwiej dokonują się w doświadczeniu życiowych sytuacji.
Pod warunkiem, że czujemy chęć naprawy nakierowaną w stronę miłości bezwarunkowej.
Niemniej jest to bardzo trudne dlatego zwykło się mówić że ludzie są niezmienialni. Tylko zakładają maski zachowań, które w sytuacjach krytycznych opadają. Bo maski są energią chwilową

Tragedią tego świata jest to że ludzie rodzą się ze zbyt niską świadomością miłości bezwarunkowej.
I jednocześnie rodzi się zbyt mało ludzi z wysoką energią miłości własnej, którzy mieliby być dla nich wzorcem.
Mało tego ! Te wzorce są powszechnie w życiu wykpiwane. Buduje się na nie specjalne życiowe scenariusze, by je obedrzeć z godności.

Dlatego musimy żyć w wybaczeniu i postępować z ludźmi bardzo ostrożnie, dobrze dobierając sobie przyjaciół, będących w najwyższym stopniu zaufania. Wspierać się ale nie wyręczać
Dlatego proszę by mnie nikt nie próbował energetycznie oczyszczać !
Nasze postępowanie Tu w życiu nie może być idealne, bo szybko by nas życie zabiło. Ale warto przyglądać się jak inni potrafią żyć w miłości bezwarunkowej, czy używają do tego narzędzi dobra i zła i w jakim stopniu.
W obronie własnej energii, która powinna jednak być dla nas najważniejsza.
Pozdrawiam
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości