Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ronald73 » 11 maja 2020, 18:41

Kris pisze:To co opisuje może nie byś super dokładne bo są tacy którzy wprowadzają zmyłki ale to też jest wliczana w negatywną karmę i w sumie szkodzi twórcy zmyłek.
Jest tego tyle że można by napisać książkę ale męczą mi się oczy i raczej nie napiszę takowej.


Kris, to o czym mówisz masz według mnie w tym jednym obrazie:
Obrazek

Po polsku, tylko tu jest według mnie mniej dokładnie opisane góra piramida
Obrazek
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 11 maja 2020, 19:57

Oj nie kompletny ten Twój rysuneczek bo nad nim są jeszcze tacy nie duzi panowie jakieś 100 do 110 cm wzrostu mieszkający na , a raczej w księżycu.
Ich moc to o połowę większa możliwość wpływania hipnotycznego na wszystkich z Twojego dzieła malunkowego.
Jednak ostatnio ktoś mający nieco inne zapatrywania na ich działania na Ziemian spuścił im manto i nie wiem czy się jeszcze pozbierają, szczególnie że chyba stracili swoje pojazdy.
Opisałem kiedyś budowę księżyca ale temat nie jest już otwarty chyba to nie poczytacie.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ronald73 » 12 maja 2020, 06:21

Ludzie na góry piramida to według mnie psychopaci ciągle głodny na władzy i pieniądze. Ja widzę w tym że oni w taki sposób zło manifestuje się na ziemi (oni wyznają lucyferianizm).
Jaki cel mogą mieć ci które mieszkają na księżycu? Co oni mają z tego? Pieniądze raczej nie. Czy to też są psychopaci?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 12 maja 2020, 14:32

Wszyscy walczą o energię stwórczą. W jakiejkolwiek postaci. Pieniądze na Ziemi to forma energii stwórczej
I należy się jej wielki szacunek.
Powtarzam się może, ale wszystkie nasze nieczyste myśli też są formą energii ważącą na rozwoju duchowym.

Energia serca czyli miłość oraz światło oczywiście ma cechy energii stwórczej . Widzę to w formie jasno złotych łańcuchów, których złączone ogniwa smaruje energia miłości. To światło już jest trochę "przygasłe". Bo taki każdy przewód światła ma w sobie bardzo jasny rdzeń, w osi symetrii oczywiście.

Kris ciekawe rzeczy widzisz !
Czyli Ci mali panowie potrafią zmienić nasze postępowanie. To jak się wyłamać spod ich wpływu ?
A czy Ci mali ludzie mają takie duże oczy i szarą skórę ?

Bdaj
Wiesz że spoko jest ! :) Trzeba myśleć o wszystkim z miłością. Ale niestety czasami trzeba przywalić by uskutecznić porządek. I wtedy również z miłością, w celu poprawy czegoś. Przywalam złem w celu tworzenia dobra. No i tak człowiek powinien tworzyć wokół siebie rzeczywistość.
Tylko że większość ludzi kieruje się własnymi programami a wtedy źle dobiera proporcje i tworzą nieszczęścia.
A może tak ma być tutaj...
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 12 maja 2020, 15:49

Od jakiegoś czasu docierają do mnie informacje że ilość zła w naszym świecie zbliża się do takiej ilości jaka nagromadzona była przed ostatnim kataklizmem który zniszczył wysoko rozwiniętą technicznie cywilizacje jaka wtedy istniała.
Bardzo mi ktoś przeszkadzał w napisaniu tego i musiałem się mocno skupić aby go-ich zneutralizować.
Nie jestem pewny do czego to może doprowadzić, ani jaka to może być skala ewentualnych zniszczeń.
Nie bardzo mi się uśmiecha przeżyć kolejny raz zlodowacenie czy coś odwrotnego ale po mimo wszystko nie widać aby malała ilość nagromadzonej nienawiści, a brakuje może pół procenta albo i mniej.
66 lat temu brakowało 20% , czyli mocno rośnie a jak tu ludzi przekonać że przecież dążą do zagłady bo Ziemia tego nie wytrzyma więcej.
Najlepiej by było aby to nie była prawda ale inni też coś podobnie mówią.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 17 maja 2020, 21:20

Pół procenta to już prawie nic.
A może to się zatrzyma zaraz ? Wirus zmienia świadomość. Ludzie wkurzeni i wystraszeni, ale w empatie wchodzą.
Współodczuwanie
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 18 maja 2020, 07:38

Tak króciutko bo nie mam w tej chwili czasu.
Właśnie Ci od światła zneutralizowali dosyć radykalnie tych metrowych i ich hipnozę, co ciekawe ludzie czyniący mało dobre uczynki utracili połowę swoich mocy.
Również nienawiści zmalała.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: ole » 18 maja 2020, 15:18

A ja słyszałem, że tych małych można przestroić, jak maszyny, roboty. Zaprogramować na korzystne działania
Wcale nie ma potrzeby ich....

Dziś sobie patrzyłem na słońce. W środku są świetliste i złociste energie. Służebne dla Ziemi.
Ale potrzebują by im wysłać miłość.
Ludzie są nastawieni na konsumpcję. Tylko brać brać brać... Niekoniecznie coś dać...
A stamtąd pochodzi energia stwórcza Ziemi i trzeba jej podziękować. Istotom, które się słońcem opiekują, czyli nami.
Kiedyś byli Bogami dla ludzi.
A najlepiej jeszcze przeprosić i wyrazić wdzięczność.

Kocham Cie moje Słońce !
ole
 
Posty: 64
Rejestracja: 25 wrz 2015, 11:24

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Kris » 19 maja 2020, 15:11

Naprawdę bardzo mnie zaciekawił temat przestrojenia tych maluchów, ale z mojej wiedzy wynika że to oni nam zaprogramowali jakieś 30% naszego DNA ,to czy nie założyli przy okazji jakowyś zabezpieczeń? ;)
Reszta to robota 2 innych cywilizacji których statki czasem widuje na niebie, pilnują aby maluchy nas całkiem nie przekręcili na niewolników.
Ale o czym innym chciałem dzisiaj.
Otóż istnieją różne zioła na różne drobnoustroje i na wirusy też.
Dlatego jeśli by się wypowiedziała chociaż ze 30 osób za tym aby założyć temat o ziołach to zasłużę.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Parę słów wyjaśnienia na różne aktualne tematy.

Postautor: Bdaj » 21 maja 2020, 07:55

Co do tych cywilizacji, które mają nadzór nad nami to one powinny się rozwijać tak jak i ludzie ale za bardzo się wypaczyli, więc będą "naprawiani" podobnie jak i my :) Ta naprawa idzie od Naszego Kochanego Słoneczka, więc powinniśmy Mu Podziękować:)

Kris, co do ziółek to jak najbardziej temat potrzebny,
pozdrawiam:)
Bdaj
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwie 2020, 20:42

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości