Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 19 sty 2019, 23:42

To jest głębsze niż ktokolwiek mógłby sądzić i niedługo opiszę jak działa zło również z uwagi na budowę materii i energii. Coś tam troszkę jest opisu w projekcie Boga ale bardzo jednostronnie, czyli malusieńki urywek żeczywistości w której przecież żyjemy czy ją znamy i rozumiemy czy nie. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 19 sty 2019, 23:48

Jest głębsze , ja już tam zakopałam swoje szpony i powoli od lat wyciągam z tej głębi to, czego się jeszcze pospolicie nie rozumie. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 21 sty 2019, 08:42

To tak wygląda sprawiedliwość :(
Przychodzi ktoś do twojego tematu, pluje Ci w twarz bo jak inaczej to możną nazwać, gdy się usiłujesz jakoś tam obronić bo w końcu to twój temat to jakby w pewnym sensie twój dom, przychodzi przedstawiciel służb porządkowych, poprawia Ci z drugiej strony i mamy obraz sytuacji, taki sam jaki panuje na całej planecie.
Temat ma już ponad 200 000 wejść i ile osób upomniało się o podstawową choćby namiastkę uczciwości???????
I Wy chcecie żeby było dobrze , sprawiedliwie i uczciwie????
Chyba jednak nie, bo nic na to nie wskazuje. :(
No gratuluje.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 21 sty 2019, 09:23

A Pablo diaz napisał wczoraj :
"Fiolozofia Duchów podobnie jak w przeszłości Jezus wyjaśnia człowiekowi wyższe zasady panujące
w Uniwersum.Spirytyści i sympatycy spirytyzmu w większości są osobami bardzo wrażliwymi
,którzy niosą spory bagaż cierpień z poprzednich żyć,co powoduje,że są
na wyższym poziomie uczuć ,szukając sprawiedliwości i prawdy." :x


Ja bym też chętnie zobaczyła chociaż namiastkę tej wyższości zaprezentowaną przez owych "na wyższym poziomie uczuć" spirytystów na tej stronie. I wciąż zadaje sobie to pytanie, czy to co prezentują te dwie ich książki to na pewno jest filozofia, czy bardzo się z nią mija i jest to najzwyklejsze "lanie wody" ?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 21 sty 2019, 10:21

https://www.youtube.com/watch?v=i1o9E3llwbo
A gdzie Wy jesteście, jak się Wam wydaje.?
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 22 sty 2019, 11:14

Danut ten wyższy poziom do którego chcesz zerknąć był wyższy ale z uwagi na oczyszczanie naszego świata już nie jest.
Wyobraź sobie schody to 1 schód to ten poziom a Ty obecnie jesteś na czwartym, ten czwarty noże być przeżytkiem gdy będziesz na ósmym jutro czy za kilka dni i tak to obecnie wygląda.
Jeśli zechcesz to mogę Cie doprowadzić do choćby tego ósmego już teraz, ale zbyt szybkie oczyszczanie może być nie deo końca komfortowe, a i tak tam będziesz i to nie długo. :)
A teraz coś o słońcu i planetach.
Otóż jak wiadomo ludzie maja czakry ale nie tylko oni bo słoneczko, planety , księżyce też je posiadają.
Problem w tym że mroczusie je tak zasypali ogólnie mówiąc złem że ledwo pracują
Na przykład nasz księżyc miał je całkiem zablokowane, a co tam się pokazało w czasie ich uruchomiania , w prost nie da się opisać.
Teraz jego czakry działają i jestem ciekaw co to zmieni oczywiście na lepsze.
Natomiast Wenus po uruchomieniu jej czakr jakby przestała wytwarzać kwas a co to oznacza można się domyśleć jeśli ktoś nie jest twardo głowy a otwarty na wiedzę pewnie się domyśli.
Ziemia też ma dzisiaj odblokowane czakry a jakie to niesie konsekwencje lepiej samodzielnie obserwować.
W każdym razie według mnie ilość energii wzrosła na Ziemi czterokrotnie.
Aha, jeszcze o słoneczku.
Jemu czakry też pracowały na ćwierć biegu a teraz na cały :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 23 sty 2019, 13:30

Zapewne spotkaliście się z bardzo nieprzyjemnym zachowaniem się bliźnich którzy wydawało by się w niezrozumiałym celu koniecznie chcą nas zdenerwować , o choćby widać to tutaj na forum.
Oczywiście ten asortyment jest jest gigantycznie jak choćby niemieckie czy sowieckie obozy zagłady po chociażby przeróżnych akbarów ale i rodzinnych czy sąsiedzkich ludzików którzy wręcz zaglądają w oczy czy już udało się im cię zdenerwować czy jeszcze nie.
To wszystko jest po to aby wywołać u Ciebie negatywne emocje a po nich jak po autostradzie ładują w Ciebie czyste zło zabierając w zamian życie.
Tak skracają życie zabierając składowe dla siebie.
Można się przed tym obronić oczyszczając swoje emocje nagromadzone przez eony lat życia w obecnym jak i poprzednich ciałach.
Gdy oczyszczamy swoje emocje to zaczyna się odwrotny proces bo zaczyna do nas wracać ukradzione życie.
Opisałem to najprościej bo jest tego ogrom ale mechanizm jest wyjaśniony.
Jak się zabrać za neutralizowanie swoich negatywnych emocji?
Wszystkim którzy chcą się oczyszczać wysyłane są gotowe kody-rozwiązania które niwelują swoje negatywne emocje i zaczyna się odzyskiwanie utraconych lat życia.
W jaki sposób się to zmaterializuje w naszym obecnym życiu należało by obserwować siebie.
Nie wiem do końca co to spowoduje ale w energiach widać jak tysiące lat życiowej energii zmienienia właścicieli a Wanga coś mówiła o szybkim starzeniu się części społeczeństwa.
Ale co ja tam wiem skoro forumowi super psychiatrzy tyle już razy kierowali mnie do wariatkowa. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: soldado » 27 sty 2019, 04:48

Temat uważam za wyczerpany, dlatego go zamykam.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości