Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 17 sty 2019, 22:20

Wiem, że taki proces zachodzi, tylko czy to zmierzysz, wypatrzysz po kolorach, zważysz, obliczysz, to tu mam uzasadnione wątpliwości. :D Ale to mnie wcale nie złości a tylko trochę rozśmiesza. Też zapytam Kris - wysłuchałeś wykładu z linku?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 18 sty 2019, 10:06

Oglądałem wszystkie. Nie tyle kolory itp a jako konkretne informacje przekazane przez nad świadomość.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 18 sty 2019, 10:06

Oglądałem wszystkie. Nie tyle kolory itp a jako konkretne informacje przekazane przez nad świadomość.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 18 sty 2019, 11:07

https://www.youtube.com/watch?v=FFGL0MsMmrM&t=70s
Dziewczyny doszły do 700 00 gdy nagrywały, w tej chwili mają 1 600 000, po jurze to podwoją i ciekawe co wtedy zobaczą, zrozumieją i opiszą być możne.
Zwróćcie uwago na kody śmierci a jeszcze bardziej na zblokowanie kodów życia.
Jak myślicie, co czeka tych co je blokowali ?
Tak nawiasem mówiąc trwają intensywne prace nad odblokowaniem kodów żucia :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 18 sty 2019, 20:05

"Tam gdzie ludzie zaczynają warunkować miłość - tam jej nie ma" :) - Pod to się podpisuję.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 19 sty 2019, 10:09

jario masz 400 000 ale jako pierwszy odważny dostajesz premie i masz podniesione do 700 000.
Co prawda za kilka dni i tak byś pewnie do tego doszedł , ale teraz będziesz szedł z wyższego poziomu

:lol:
Gramy w jakiegoś RPG-a? To może daj mu jeszcze +10 do zdrowia? :lol:
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 19 sty 2019, 11:01

Kto ma największe ciałko w naszym świecie ?
Ano nasze słoneczko, a jak można by sadzić również nasze słoneczko posiada największą świadomość i tutaj mamy największy problem bo przewagę uzyskała niestety ta ciemna część świadomości.
To jest naprawdę potężna siła która za pomocą hipnozy tak najkrócej mówiąc podporządkowała sobie około 80% istniejących w naszym układzie słonecznym świadomości i nie wiele brakowało że doprowadziło by to do całkowitego unicestwienia życia, bo jak wiemy zachowało się ono tylko na 3 planecie.
Tak w największym skrócie dzisiaj nad ranem rozgorzała największa bitwa dobra ze złem w historii naszego świata i dobro wygrało.
Negatywna świadomość słońca została wypalona i bardzo mi było lekko na duszy gdy obserwowałem jak wydawało by się nie reformowalne do tej pory osoby zmieniają swoje na neutralne a następnie zwracają się w stronę dobra.
Pozostało jeszcze bardzo dużo do naprawienia i nie wiem czy wszyscy przechodzą takie przeobrażenia ale zneutralizowanie potężnej hipnozy jaka działała na na cały układ słoneczny odnosi pozytywne skutki.
Myślę że za jakiś niezbyt nieodległy okres czasu odzyskamy tzw pamieć poprzednich wcieleń i każdy zrozumie w jakich tarapatach byliśmy.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 19 sty 2019, 18:20

Co za herezje siejesz? Żeby na jakiejś planecie było możliwe życie, musi się ona znajdować w egzosferze. Tylko 3 planety naszego układu spełniają ten warumek - Wenus, Ziemia i Mars. Jednak na Wenus stężenie gazów cieplarnianych jest tak duże, że temperatura nie pozwala tam nawet na wylądowanie łazikiem, co dopiero na życie. Kolejna martwa planeta naszej egzosfery to Mars. Życie tam również jest niemożliwe, ponieważ nie ma ona pola magnetycznego - szacuje się, że to przez jądro tej planety, które zastygło. Brak pola magnetycznego sprawia, że nie ma tam atmosfery zdolnej do podtrzymania życia, co nie wyklucza, że jakieś życie ostało się pod powierzchnią. Nie ma to nic wspólnego z żadnymi siłami zła i dobra, a swoją schizofrenie powinieneś leczyć u specjalisty zamiast wciskać nam tu swoje urojenia.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 19 sty 2019, 19:12

OneNight po Twoich postach widać że najtrudniejsza do usunięcia jest auto hipnoza ale mam, zadnie że kiedyś Ci się uda.
I tak Cię lubię. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 19 sty 2019, 22:54

"Pozostało jeszcze bardzo dużo do naprawienia i nie wiem czy wszyscy przechodzą takie przeobrażenia ale zneutralizowanie potężnej hipnozy jaka działała na na cały układ słoneczny odnosi pozytywne skutki." - A co Ty odpowiesz na propozycję podjęcia się tego zadania przez zneutralizowanie tej hipnozy płynącej z tekstów książek spirytystycznych, tak tu i teraz? :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości