Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 08 sty 2019, 12:17

Ryszard pisze:
danut pisze:No i nie podejmiecie tego tematu, tylko się będziecie gryźć i szczepić? :lol:



Bóg się szczepi, ja nie muszę. Jaki temat, odprowadzanie dusz w dodatku z miłością, dokąd ?
Jeżeli Bóg Kris jest śmiercią to dokąd odprowadza te nasze dusze ?
Wiem, wiem można uczestniczyć tej w zabawie ale czy wypada, gdy umysł się buntuje ?


Nie ma takiej możliwości, by bawić się duszami innych ludzi jak piłeczkami, obliczać procenty ich wartości i nimi zarządzać. Nikt nie ma prawa postawić się na takiej pozycji. Mnie właśnie o to chodzi, by dostrzec ten problem i zacząć być odpowiedzialnym za samego siebie, by nie zrzucać odpowiedzialności na innych, nie wybierać sobie przywódców i być zwiedzonym w pojmowaniu rzeczywistości przez tych, którzy przywłaszczają sobie tylko nią kierowanie. Odbierzmy władzę "wybrańcom" bo każdy ma na ten kształt rzeczywistości wpływ, a jej macki sięgają tak daleko jak silna jest nasza miłość, jak wygląda osobiste wykształtowanie naszej duszy i choćby kto pękł, to nikt tego prawa nie przeskoczy. Bo "Jesteś tym kim jesteś".
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 08 sty 2019, 21:11

Właśnie, w końcu zrozumiałaś co pisze i o czym i jak ... chyba.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 08 sty 2019, 22:12

Ryszard pisze:Właśnie, w końcu zrozumiałaś co pisze i o czym i jak ... chyba.


Dobrze, ale przyczepiłeś się elementu najmniej w tym wszystkim istotnego. Sprawą najważniejszą tego tematu jest to, że nasza jawna rzeczywistość wyłania się z rzeczywistości niejawnej. Z takich zaświatów, w których zapadają wszystkie decyzje, w których znajdują się jądra naszych dusz a chytrość, chęć zagarnięcia decyzyjności dla siebie przez ujawnione tu tylko na krótki moment postaci z wykorzystaniem manipulacji i kłamstwa bije wszelkie rekordy. Nie czytasz chyba nawet tego, że piszemy również o tym jak powstrzymać ten proceder i że tylko wiedza o tym jakie mechanizmy wymyślone przez ludzi stąd odpowiadają za fałszowanie tej emisji stamtąd, pozwoli przedrzeć się tu prawdzie i miłości.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 09 sty 2019, 10:49

Oczywiście, widzę Twoją walkę, niestety osamotnioną . :idea:
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 09 sty 2019, 22:20

Ryszard pisze:Oczywiście, widzę Twoją walkę, niestety osamotnioną . :idea:


Nic na to nie poradzę :D Tutaj woli się wierzyć w siły nie do pokonania, opętania, poddawać się demonom a nawet wykonywać ich wolę. Nie wiedząc przy tym nic o sieci zła i o tym kto naprawdę ją tka. Kris zaczął coś pisać o uwikłaniach. Ciekawi mnie to co on ma w tej sprawie do powiedzenia. Była tu userka, która poddała się terapii ustawień systemowych Hellingera i zamilkła po niej, dlaczego? Czy zdała sobie po tym sprawę ( po odpowiednich przejściach ;) , że mediumizm wcale nie jest tym czym jest według spirytystów?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 10 sty 2019, 09:18

Czyli pełna zgoda, wiara to nie nauka. :idea:
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 10 sty 2019, 13:48

Ryszard pisze:Czyli pełna zgoda, wiara to nie nauka. :idea:


Nie tak. Wiarę rozpracowuje nauka. Nowe wiadomości, logika, przyjrzenie się nowym odkryciom, rozszerzenie o to wszystko świadomości daje ludziom wiedzę na tematy, do których wręcz dogmaty wiary zamykały jej drzwi.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 10 sty 2019, 14:19

https://www.youtube.com/watch?v=QV0aAP-atbk
Ciekawy temat , a co Wy o tym sądzicie?
To dwunasta cześć ale wszystkie są ciekawe a co będzie w następnych?
I wybaczcie że nie chce mi się uczestniczyć w tych bezsensownych pyskówkach. :)
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 10 sty 2019, 19:46

Kris pisze:https://www.youtube.com/watch?v=QV0aAP-atbk
Ciekawy temat , a co Wy o tym sądzicie?
To dwunasta cześć ale wszystkie są ciekawe a co będzie w następnych?
I wybaczcie że nie chce mi się uczestniczyć w tych bezsensownych pyskówkach. :)


No właśnie, apelowałam nie raz o nie grzebanie w oprogramowaniu "matryc informacyjnych", o nie wprowadzanie tam informacyjnych wirusów, bo po to sięgają ludzie od bardzo dawna, a jest to najwyższej rangi błąd. Sama informacja też oddziałuje z informacją i ma możliwość dokonywania takich zmian. Zatem potrzeba nam najpierw pojąc i zrozumieć swoje pozycje w tym wszystkim, a nie sięgać po coś co wprowadzi tylko wielkie zakłócenia w Systemie nad którym nigdy nie zapanujemy, ani my ludzie, ani jakieś wymyślone przez ludzi kosmiczne inne od nas istoty.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 11 sty 2019, 19:47

Przyszłość pokazuje się w zależności od tego jaką jej wersję się odczytuje bo istnieją różniące się od siebie przyszłości ale nie ma ich znów tak wiele.
Pomyślałem sobie żeby w takim razie sprowadzić to do jakiejś uśrednionej wersji i właśnie nad tym pracuję w ramach przerwy od innych działań no i ze zwykłej ciekawości bo chyba nie tylko ja jestem przecież ciekawskim ludzikiem. :)
Aby dotrzeć do jako tako prawdopodobnej wersji muszę przekopać jak najwięcej dostępnych obecnie i sprowadzić do wspólnego mianownika.
Niedługo coś tam napisze o tym.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości