Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 17:10

Zgadzam się z tym, że "czyszczenie astralu" u Krisa to oczyszczanie informacji oddzielanie fałszu od prawdy, jak oczyścisz z tego własną świadomość, to zobaczysz efekty. :D Tak nie masz pojęcia o tych wszystkich naukowych posunięciach i dlatego dla Ciebie to jedno i to samo co plotą ezoteryce a to na co my się powołujemy w książce. Nie mam zamiaru nikomu udowadniać, że nie jestem słoniem :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 17:12

Zgadzam się z tym, że czyszczenie astralu to oczyszczanie informacji oddzielanie fałszu od prawdy, jak oczyścisz z tego własną świadomość...

Nie istnieje coś takiego.
Tak nie masz pojęcia o tych wszystkich naukowych posunięciach i dlatego to jedno i to samo co plotą ezoteryce

Podaj mi publikacje naukowe o tych Twoich posunięciach naukowych. Bo póki co to tylko puste słowa.
Nie mam zamiaru nikomu udowadniać, że nie jestem słoniem

Sprytny trik. Napisałaś coś i nie chcesz tego udowodnić "Bo nie". Udowodniłaś właśnie, że nigdzie nie byłaś, a moja wątpliwość do Twoich doświadczeń jest słuszna.
Twoje porównanie jest bez sensu, bo udowodnić że nie jesteś słoniem można na podstawie budowy Twojego ciała. Twoich wypraw do innych rzeczywistości już nie da się udowodnić.

Zarzucasz ludziom, że się mylą i nie mają racji, a sama swoich tez nie potrafisz udowodnić. Hipokryzja, czy egocentryzm?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 17:29

Najnowsze https://www.studentnews.pl/s/58/32865-D ... izykow.htm a teoretyczne no proszę Cię :D Schrodinger, Maxwell, Planc, Einstein trochę kombinował z tym, obecnie Kaku próbuje i wiele innych sław. Hawking na jakiej podstawie tworzył teorie o czarnych dziurach? Teoria Klauzy- Kleina która łącząc teorie względności z elektromagnetyzmem Maxwella rozszerza czasoprzestrzeń Minkowskiego o piąty wymiar. I nie wmawiaj mi że wymiary przestrzenne to sześcian okultystów i ich liczba 6 za uchem :lol: bo oni tak próbują dopasować.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 17:43

Artykuł, który podałaś zaczyna się słowami:
Amerykańscy fizycy

Próbując wyguglować tą rzekomą publikację naukową zauważyłem, że nie ma o niej śladu. Jest jedynie przekopiowany ten sam artykuł na stronach o tematyce paranormalnej.
Pisanie, że "amerykańscy naukowcy" coś odkryli jest powszechną praktyką na takich portalach, jeśli nie ma się niczego na potwierdzenie swoich słów.
Schrodinger, Maxwell, Planc, Einstein trochę kombinował z tym, obecnie Kaku próbuje i wiele innych sław

Konkrety, a nie ogólniki.
Nadal nie udowodniłaś swoich podróży, a jedynie wymieniasz wszystko, co Ci do głowy przyjdzie.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 17:49

Nie, nie będę tu wypisywać konkretów, to nie jest ku temu temat, przeczytaj książkę i wtedy podnoś okrzyki a nie bo tak lubisz i tak właśnie ci sie podoba i będziesz wypisywał sądy. A gdy jesteś zainteresowany wiedzą powyższych postaci sięgnij do ich prac, zapoznaj sie z nimi a nie udaj alfy i omegi. Nie prowadzę uniwersytetu i nie wykładam.
Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 17:53 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 17:52

danut pisze:Nie nie będę tu wypisywać konkretów, to nie jest ku temu temat, przeczytaj książkę i wtedy podnoś okrzyki a nie bo tak lubisz i tak właśnie ci sie podoba i będziesz wypisywał sądy.

Nie będę Ci podnosił sprzedaży. Książka nie zawiera niczego, co by potwierdzało te podróże, a Twoje wzbranianie się od wypisania konkretów świadczy o tym, że sama nie wiesz o czym piszesz :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 17:56

Skoro nie zawiera konkretów to sobie je znajdź w swoim życiu sam - udowodnij nam swoją mądrość :D Bo jak na razie niczym nie zabłysłeś i nie prezentujesz tu nam żadnej wiedzy o rzeczywistości poza czystym materializmem, a forum nie jest o tym.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 18:05

a forum nie jest o tym

"Spirytyzm będzie naukowy, albo nie będzie go wcale" ~ Allan Kardec.
Skoro nie zawiera konkretów to sobie je znajdź w swoim życiu sam

Sam mam sobie dowodów szukać na poparcie Twoich słów? No chyba nie tak to działa :D
Bo jak na razie niczym nie zabłysłeś i nie prezentujesz tu nam żadnej wiedzy o rzeczywistości

Mówi to osoba, która najpierw coś mówi i nie potrafi tego udowodnić? To właśnie świadczy o braku wiedzy.
A gdy jesteś zainteresowany wiedzą powyższych postaci sięgnij do ich prac, zapoznaj sie z nimi a nie udaj alfy i omegi

Znam ich prace, jestem inżynierem.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 18:13

W temacie o naukowości Kardeca wypowiadałam się :D Ten temat nie jest o tym. To jest wyższa półka nauki niż poziom inżynierski :D( materializm)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 06 sty 2019, 18:37

Zmienić nazwę tematu , proponuję JESTEM BOGIEM OBJAWIAM SIĘ JAKO KRIS , chociaż i tak za nic nie pasuje do NAUKA
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości