Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 06 sty 2019, 09:18

No to coś się jednak wyjaśniło, to nie po 50 a po 5 000 nazbierali.
Nawet nie będę komentował.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 15:10

I .. " baaaardzo po ciałku łupie i wywołuje takie choróbska jakie dana osoba innym z radością serwowała." - to jest nauka, nie żadne majaczenie. Udowodniono, że nasze geny ulegają zmianom pod wpływem czynników zewnętrznych jakie serwuje im środowisko. Największe znaczenie mają tu emocje, stres, dieta, aktywność i trudy życia, przytłoczenie ciężarem cudzych informacji. Interakcja geny - środowisko jest bardzo złożona, a wszelka materia jest skupioną w cząstkę falą informacji. Prawdziwy zapis wrodzonych czynników jest hamowany i mutowany, i często ulega atakom nań skierowanym właśnie przez tych co pójdą dosłownie po trupach nie dopuszczając do siebie żadnych zahamowań, których stać na wszystko kosztem innych, bo z nikim się nie liczą. Wiedza o tym jak to zachodzi, jakie ma podstawy uwolni wielu od tych wirusów i tak jak najbardziej one wrócą do swojego źródła, czyli do swoich twórców. Procesem tworzenia się rzeczywistości kieruje wielki globalny świadomy umysł, jakim pojmowaniom pozwolimy się w nim panoszyć, to taką będziemy mieć sprawiedliwość. Stąd moja propozycja o ruszenie swoimi główkami i samodzielny rachunek sumienia, by wiedzieć w czym tkwi i jak wygląda racja, własna odczuta całym sobą racja, gdzie ukrywa się PRAWDA.

Ps. A jak wyglądało pojmowanie dotąd - cierpisz bo byłeś zły w poprzednim wcieleniu, za wszelkie choroby, wygląd odpowiedzialne były wrodzone geny i absolutnie nie wskazywano sposobu jak to zmienić, tak się mutują przez twoje grzechy odwieczne i nikt ci nic nie był winny( a jak nawet przejrzyście ci zawinił to mu wybacz i przyjmij z pokorą te straszności) bo taka jest twoja karma, no i masz słuchać przywódców, bo oni zawsze mają rację i nie ważne było, że prowadzili swoje życie na twój koszt :D - kpina.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 16:21

Ten temat ma taki związek z nauką, że jest to książkowy przykład schizofrenii. Poproszę konia z rzędem za odpowiedź.
A może by tak Ciebie odprowadzić w ramach naukowego eksperymentu ?

Ty to sobie możesz.
Miałeś zniknąć, po co tu wracasz? Nikt nie odwiedzał tego tematu po Twoim zniknięciu. A Twoje "wizje" jak się nie spełniły, tak się nie spełnią.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 16:29

OneNight pisze:Ten temat ma taki związek z nauką, że jest to książkowy przykład schizofrenii. Poproszę konia z rzędem za odpowiedź..


Czy jesteś lekarzem psychiatrą, a może osobą chorą na schizofrenię? Poproszę o udokumentowanie podstaw do powyższego stwierdzenia i wskazać to na jakiej powstało podstawie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 16:31

Poproszę o udokumentowanie podstaw do powyższego stwierdzenia i wskazać to na jakiej powstało podstawie.

Poproszę o udokumentowanie podstaw do stwierdzenia, że byłaś w innym wymiarze, a Kris oczyszcza astral i unicestwia ludzi.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 16:36

W innym wymiarze :shock: czego? - Czasu, no tak byłam i jest to udokumentowane, nie w tym temacie, bo on o tym nie jest. A wymiarowość przestrzenna to jest oczywiście nauka i to na wysokim poziomie. Potoczne stwierdzenia, ośmieszanie, przeinaczanie naukowych hipotez i twierdzeń jakimi się posługujesz są natomiast obrazą i ludzi i nauki samej w sobie.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 16:39

no tak byłam i jest to udokumentowane

Niby gdzie? Powołaj się na publikacje naukowe. Twoja książka taką publikacją NIE JEST. Opowiadasz rzeczy, które są SPRZECZNE z oficjalną i powszechnie uznawaną nauką, a na potwierdzenie swoich słów używasz książki, której JESTEŚ AUTORKĄ. Dodatkowo, nie potrafisz wskazać żadnego źródła naukowego potwierdzającego, że takie coś jest w ogóle możliwe. Ponadto, nie masz na poparcie swoich słów żadnych dowodów nawet w postaci nagrań.
A wymiarowość przestrzenna to jest oczywiście nauka i to na wysokim poziomie

Bełkot. To że użyjesz naukowych pojęć nie znaczy, że ten ezograżyński bełkot stanie się naukowy. Wymiarowość przestrzenna nie ma związku z tym, o czym tu gadacie.
Potoczne stwierdzenia, ośmieszanie, przeinaczanie jakimi się posługujesz są natomiast obrazą i ludzi i nauki samej w sobie.

Mówię jak jest i nie dam sobie robić wody z mózgu. To wy jesteście obrazą dla nauki. Nic nie przeinaczam - Ty opowiadasz o podróżach w inne wymiary, a Kris o czyszczeniu astralu i unicestwianiu.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 16:57

Przeinaczasz na całej linii, jest nawet tu wiele moich wypowiedzi o tym, że nie podróżuje się w inny wymiar :lol: ( zwracałam na to uwagę wielu osobom stąd)a jak już to do innej rzeczywistości. By rozmawiać o wymiarowości trzeba wiedzieć czym to jest. Poczytać jakąkolwiek publikacje naukową na ten temat. A widzę, że nie masz o tym pojęcia i sugerujesz się wypocinami pseudo ezoterycznymi, bo nawet nie czystą ezoteryką. W tym temacie akurat nie ma z tym związku i ja to pierwsza napisałam, czyli co - nie rozumiesz nawet tego co kto pisze?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 06 sty 2019, 17:02

Niech Kris sobie tam nazywa "czyszczeniem astralu" nazwa jest i dla mnie dziwna ale faktem jest to, że karmienie fałszywym poglądem jest szkodliwe, bo wpływa na nasze życie i stawia przed nim bariery, oblepia nas błotkiem- informacja ma oddziaływanie i nawet to ona kształtuje rzeczywistość i dlatego jest za cały ten bałagan rzeczywistości odpowiedzialna- to jest fakt. A czyja świadomość tu tworzy te informacje?
Ostatnio zmieniony 06 sty 2019, 17:05 przez danut, łącznie zmieniany 1 raz
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 06 sty 2019, 17:02

Przeinaczasz na całej linii, jest nawet tu wiele moich wypowiedzi o tym, że nie podróżuje się w inny wymiar

Niczego nie przeinaczyłem. Poza tym, wymiarowość przestrzenna na którą się powołałaś, dotyczy WYMIARÓW.
By rozmawiać o wymiarowości trzeba wiedzieć czym to jest

Jesteś hipokrytką.
A widzę, że nie masz o tym pojęcia i sugerujesz się wypocinami pseudo ezoterycznymi

Ja nie mam pojęcia i sugeruję się wypocinami pseudo ezoterycznymi? Ty mi lepiej podaj dowód na to, że byłaś w innej rzeczywistości. Czekam, bo widzę że unikasz odpowiedzi.
W tym temacie akurat nie ma z tym związku i ja to pierwsza napisałam, czyli co - nie rozumiesz nawet tego co kto pisze?

Gadasz w języku ezograżyn, którego nie da się zrozumieć.
Niech Kris sobie tam nazywa "czyszczeniem astralu" nazwa jest i dla mnie dziwna ale faktem jest to, że karmienie fałszywym poglądem jest szkodliwe, bo wpływa na nasze życie i stawia przed nim bariery, oblepia nas błotkiem- informacja ma oddziaływanie i jest za cały bałagan rzeczywistości odpowiedzialna- to jest fakt.

A sama się przecież z nim zgadzałaś - teraz mówisz, że ma fałszywe poglądy?
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości