Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 28 gru 2018, 14:02

Wygospodarował kilka minut czasu toteż coś napiszę.
Wygląda na to że coraz intensywniej zdejmowane są z ludzi blokady mentalne i energetyczne. Około 10% stopniowo zacznie powracać pamieć poprzednich wcieleń, 30% też jest do tego przygotowywanych, ale są tacy którzy z tym walczą.
Już nie tylko ja bo znaleźli się ludzie którzy też wiedzą już że na Ziemi działa awatar i mówią o tym w YouTube.
Każdy człowiek, zwierze, roślina ma na sobie jakby duplikat siebie tylko że tę mroczną wersję i właśnie awatar uwalnia stopniowo ludzi z tych czarnych bliźniaków, a co zrobią poszczególne osoby po tym to prawdopodobnie poważnie zaważy na ich losie.
Członkowie tego forum też są uwalniani więc jeśli poczujecie jakieś zmiany to napiszcie, wtedy i ja napiszę więcej a mam wiedzę i wiem co nieco co się dzieje w całym układzie słonecznym.
To tsunami to był początek poważnych kataklizmów ale na szczęście awatar to powstrzymał w ostatniej chwili co nie znaczy że już jest cacy.
Dużo zależny od tego co ludzie zrobią, czy będą nadal walczyć z awatarem czy spuszczą z tonu, bo tam gdzie będą nieprzejednani, tam siły przyrody dostaną wolną rękę i nawet nie chcę myśleć co się będzie działo.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 28 gru 2018, 18:47

Masz wiedzę Kris trzeba Ci przyznać, ale... To co piszesz działo się już w innej rzeczywistości. Wiem, bo ją poznałam, czego dokładne opisy dla chcącego nie są trudnością odnaleźć. Wyobraź sobie, że ta mroczna część mnie i całkowicie w fizycznej żywej postaci, odrzucona w tamtej rzeczywistości jakimś sposobem przedarła się i tutaj za mną próbując nadal mnie dręczyć i zasłaniać mi widok na prawdę. Walczyłam bardzo i nie udało się to jej i mam nadzieję że już dopóki tu żyję nie da mi rady. :) Takie manipulują ludźmi przeciągają na swoją stronę i naprawdę wygrać nie jest łatwym. Jednak czuję się już wolną. Nie wymuszam na nikim, by szedł za moim przykładem, ale jak tego dokonałam myślę, że dowiedzieć się warto jeśli kogoś to interesuje. Jeśli nie i gdzie indziej idzie odszukać sposób i radę. To oczyszczanie nie było dokładne, dlatego nadal trwa, ta rzeczywistość nasza nie jest jeszcze tą ostateczną, ale idzie w dobrym kierunku. Uda się! ;)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: ronald73 » 29 gru 2018, 09:40

A na przykład taki zwykły człowiek jak ja, który tylko myśli że chyba jest coś więcej niz dziś i teraz. Np Danut i Kris, ja nie jestem taki wrażliwy w odbiorze tamtej rzeczywistość jak wy i inni tutaj. Jaki wpływ, jaki sens daje obecność ta inna rzeczywistośc w moim codziennym życiu? Staram się zrobić jak najlepiej (tzn szukać to co jest dobro), co jeszcze można więcej zrobić?
tylko czasami coś czytam
ronald73
 
Posty: 305
Rejestracja: 25 sty 2018, 21:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 29 gru 2018, 14:03

Ronaldzie73 - Mam trudność z przebiciem się tutaj, by nie odbierano mnie jak ezoteryczkę, channelingowca( nowa moda i nazwa dla "medium" ;) ), itp. Pomimo, że prezentuje tu coś zupełnie innego i Ty mnie wtłoczyłeś w tę grupę i stąd bardzo dużo nieporozumień na takich forach jak tu. Nie mam żadnego wyczulenia na inną rzeczywistość, nie wpadam w transy i nic nie dzieje się w mojej głowie :D Głowa służy do rozmyślania i logicznego łączenia faktów, tego co nam się przydarza i jaką to ma przyczynę ( nie że coś sobie wymyślę, że może jakąś mieć). Dlatego moje inne rzeczywistości nie są niefizyczne, a są to doświadczenia jak najbardziej rzeczywiste i realne. Jesteś dobrym człowiekiem i to wystarczy. Kris wspomniał o uwikłaniach- tak te uwikłania sięgają dużo dalej niż nam się wydaje, do różnych czasów i światów tak samo jak ten nasz rzeczywistych.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 29 gru 2018, 18:47

Konia z rzędem temu kto wyjaśni , jak się ma ten temat do NAUKA
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 29 gru 2018, 19:13

Ryszard pisze:Konia z rzędem temu kto wyjaśni , jak się ma ten temat do NAUKA


Jest opracowany cały model tworzenia się wszechświatów na zasadach holograficznych i prezentowania się według nich - obrazów rzeczywistości.Jest opracowane to czym w istocie jest materia dzięki fizyce kwantowej i rozbiciu cząstek elementarnych. Wszystkie te procesy nadzoruje Duch - Wyższa Świadomość - Dusza, bo nie zachodzą one chaotycznie, a według niezmiennych praw. Jeśli coś ma opisywać solidnie materię i ducha, to musi się wręcz tym zająć nauka. Ja wiem, że tu się też tylko próbuje okrążać ten temat, ale to i tak jest jakiś krok do przodu. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 30 gru 2018, 00:10

Ludzie uważają że jedyny materialny świat to ten który widzą, w którym mają ciała ale są jeszcze następne poziomy - światy fizyczne o innych częstotliwościach, tak najkrócej w naszym świecie mamy 300000 km na sekundę szybkość światła i to odbierają nasze oczy, następny świat w pełni materialny ma około 1 200 000 i takich jest 4, a potem zaczyna się energia życia. Te światy mają trochę inną budowę atomów, inne właściwości fizyczne i energetyczne i inne prawa fizyk, bo im większa prędkość światła, tym mniej materii a więcej energii posiadają ale są materialne.
To wszystko znajduje się fizycznie w tym samym miejscu, jak fale w radio ale z uwagi na inne częstotliwości sobie nie szkodzą.
Gdzie tu jakaś ezoteryka skoro mamy do czynienia z materią?
Przecież to wszystko jest do opanowania, poznania przez naukę i tak się dzieje, Danut jest naukowcem i tak czy inaczej do tego dochodzi dzięki fizyce kwantowej i wyliczeniom matematycznym.
Ryszard skąd mam odebrać tego komika do tego z rzędem?, chociaż w sumie to powinno być z dostawą. :)
Nad światami fizycznymi jest czysta energia która zasila życie i tutaj jest problem bo nam bardzo okroili dostęp do niej niechciani goście z innej planety ale są prowadzone działania aby to przywrócić i jeśli to się stanie to będzie to ta złota juga, czyli czas szczęścia, miłości, mądrości i dowolnie długiego życia zależnie jakie kto z nią uzyska połączenie.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 30 gru 2018, 01:26

No ja także chcę konika z rzędem :D - Ryszardzie słowo się rzekło. Kris - a Ty to mnie już nie zakwalifikujesz poprawnie, chyba się tego nie doczekam :D . Danuta, która doszła do podobnych do moich wniosków dzięki nauce, to ta druga Danuta z autorek książki. Ja rozpatrzyłam swoje życie, przyjrzałam się w nim swoim bardzo dziwnym przypadkom, myślałam, myślałam nad tym jak to było możliwe przez lata. Doczekałam się twardego potwierdzenia, że się nie mylę przez zaistnienie widzianego przeze mnie 25 lat i więcej wcześniej. Potrafiłam przenosić przedmioty - dla obserwatora z tej pozycji z przyszłości, być tam jeść i pić rozmawiać z ludźmi. Zmieniać zdarzenia w swoim życiu przez przeskoczenie konkretnego problemu poza czasem, rozmawiać z tymi, którzy tu umarli, dowiedzieć się ze nawet taka klatka zdarzenia jak czyjaś śmierć może być zastąpiona inną i stąd wyparta. Materia i rzeczywistość nie są tym co nam wmówiono i nic tak proste, ani nic aż tak twarde i rzeczywiste jak nam się wydaje- nie jest. Nauka potwierdza - zjawisko nielokalności wskazuje wyraźnie na to, że przestrzeń jest informacją, która raz może być cząstką a raz falą. To co obserwujemy jest jakby powiedział naukowiec - potencjalnym stanem wybranym z wielu możliwości. Einstein już to wiedział, że "Bóg nie gra w kości". Istnieje coś co w tym wszystkim odpowiednio kieruje informacją pozwalając lub nie pozwalając na czegoś zaistnienie, jest splątanie kwantowe niezależne od czasu i odległości, a fotony w splątaniu są ze sobą w ciągłej komunikacji.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: danut » 30 gru 2018, 01:56

"Nad światami fizycznymi jest czysta energia która zasila życie i tutaj jest problem bo nam bardzo okroili dostęp do niej niechciani goście z innej planety ale są prowadzone działania aby to przywrócić i jeśli to się stanie to będzie to ta złota juga, czyli czas szczęścia, miłości, mądrości i dowolnie długiego życia zależnie jakie kto z nią uzyska połączenie."
Okroili, zafałszowali, zniekształcili odpowiednio oddziałując na informacje i niestety ale robią to ci których wielu uznaje za świętych i wybranych, których czczą, pokazują za wzór do naśladowania i za niby naszych przewodników, a to zwykli guru i manipulatorzy. Jezus, gdy chciał ujawnić prawdę to został za to zabity, a dziś dużo lepiej wcale nie jest. Oto czym jest rzeczywistość. Czy robią to niechciani goście z innej planety? - Nie wiem, ale na pewno ktoś/coś co musi być wykluczone z tworzenia rzeczywistości dla innych prócz dla siebie i ma pozostać w tym "swoim sosie" bez zakłócania systemu życie - innym. Natomiast największą siłą dla czystego połączenia się ze Źródłem/ Zasilaniem( jak kto woli nazywać) wytwarza - Miłość. A odłączaniem jest - Kłamstwo!
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 30 gru 2018, 11:01

Nici z rzędu Wam się nie należą, cóz dopiero koń .
Jak się ma odprowadzanie dusz z miłością do nauki - dusza , udowodnić, że jest , udowodnić, że nie ma ...
Ja wiem, że wygodniej wierzyć, wtedy łatwiej żyć i umierać, to pewnik niestety daleki od nauki.
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości