Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: Mirek » 20 mar 2017, 20:20

Mnie nie musisz takich rzeczy uczyć. ;)
Moja dusza, to jeden hymn dziękczynienia Bogu :)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: odnowa » 30 sie 2018, 14:47

Pablo diaz pisze:Strona duchowa tłumaczy,że modlitwa nie usuwa natychmiastowo problemów ,które są naszą próbą ,jak odnawia ducha,abyśmy poddali się sublimacji i zmienili się.

:evil: Ta strona duchowa to najwyraźniej jakieś demoniczne sado-maso za przeproszeniem. Sorry za odkopanie tematu, ale mnie to zirytowało i wywołało oburzenie. Jakie próby? Jaka odnowa ducha? Do czego prowadzi życie w którym jesteśmy przykuci do łóżka? Ja bym się dosyć mocno zdenerwował na tę stronę duchową i kazał uciekać gdzie pieprz rośnie. Już nie uwierzę w bajki, że poprzez różnorakie cierpienie doznamy super życia po śmierci. Dla mnie to nie ma najmniejszego sensu.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: danut » 30 sie 2018, 18:16

Dobrze, że jesteś odnowo. Średniowieczna asceza miała sens :) , nad upokorzonym człowiekiem łatwiej było panować, poddać go sobie i uczynić z niego niewolnika.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: odnowa » 30 sie 2018, 19:08

Ciekawe jest to że w 2016 słowa Pablo nie wywołały we mnie zniechęcenia.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: danut » 30 sie 2018, 19:18

odnowa pisze:Ciekawe jest to że w 2016 słowa Pablo nie wywołały we mnie zniechęcenia.

Myślisz tak, ze ludzka w tym Twoja świadomość się dźwiga z kolan? Bo ja tak to dostrzegam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Modlitwa o uzdrowienie wszelkich dziedzin życia

Postautor: odnowa » 30 sie 2018, 19:24

danut pisze:
odnowa pisze:Ciekawe jest to że w 2016 słowa Pablo nie wywołały we mnie zniechęcenia.

Myślisz tak, ze ludzka w tym Twoja świadomość się dźwiga z kolan? Bo ja tak to dostrzegam.

Może coś w tym jest.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Poprzednia

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości