Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: gaba75 » 25 sie 2018, 21:07

A może król Poniatowski, skąd Twoja pewność One Night? Albo np. Kaligula? My się możemy tylko domyślać! ;)
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 25 sie 2018, 21:13

Duże państwo na wschodzie. Rosja jest dosyć spora. Dużo sie mu zarzuca - Putin od zawsze był tym złym.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 26 sie 2018, 10:28

gaba75 a Ty to naprawdę jesteś aż tak inteligentny że według Ciebie obecnie dwoma dużymi państwami na wschodzie żądza cesarz Kaligula i król Poniatowski. :)
To co? jesteś głupcem? czy rżniesz cwaniaka? i nie obraź się, :) przecież to tylko niewinne pytania. :lol:
No ale 2 odpowiedzi już są, jeszcze chociaż jedna, tylko błagam nie w formie idiotycznej, błagam.
A mam dużo ciekawych info, nie pozbawiajcie si e ich. ;)

Bez osobistych wycieczek proszę.
Pawełek.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: odnowa » 26 sie 2018, 10:31

Jaki jasnowidz z ciebie, skoro gabę75 nazwałeś mężczyzną :lol:
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 26 sie 2018, 14:06

A może to dwupłciowe?
Ja nie jestem żadnym jasnowidzem, wszystko zmyślam albo przepisuje ze starych numerów świerszczyków dla dzieci.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 26 sie 2018, 15:25

No cóż, czas się skończył.
Żegnam.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: gaba75 » 26 sie 2018, 18:54

Kris się przejęzyczył, musi sięgnąć do Freuda ;) inie wybaczę Ci tego Kris, bez twego wkładu pracy, chyba że należysz do grupy mojzeszowej ktora nie/zna/żartów i będzie zastraszać. Inteligentna nie jestem, jak sam widzisz. Boję się tu cokolwiek powiedzieć, bo mojżeszowa grupa nie śpi. A tak na serio, to inteligencję posiada każdy, nawet ja, no cóż Krisie, wybacz, tak wyszł, żem zabłyszczała udało się, rzadko mi się to udaje, dlatego nie lubię się afiszować i nie często tu bywam. Nie żegnam się z Tobą, bo i po co i tak się spotkamy prędzej czy później. Narka.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Ryszard » 26 sie 2018, 20:51

Konia z rzędem kto powie co ten temat ma wspólnego z nauką ?
Nawet gwiazdy płaczą z tym, kto płacze w nocy.
Awatar użytkownika
Ryszard
 
Posty: 684
Rejestracja: 21 cze 2017, 17:08

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: OneNight » 26 sie 2018, 21:54

Kris pisze:Żegnam.

Nareszcie! O cholercia, otwieram szampana!

Gaba, zgłosiłem jego post, ale moderatorzy nie zdążyli albo nie chcieli go usunąć. Miałem nadzieje, że nie zobaczysz tego jak Cię obraża. Bo przez takie osoby coraz więcej ludzi boi się tu wypowiadać. I to nie moje wyssane z palca historie - po prostu dostawałem prywatne wiadomości od tych osób na ten temat.Także nie zrażaj się tylko rób swoje, bo to forum wymrze jak sobie pójdziesz :D
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Budowa zaświatów i odprowadzanie dusz miłością.

Postautor: Kris » 25 gru 2018, 20:54

Witam po przerwie z uwagi że sporo osób odwiedza ten temat mimo że nie pisałem ostatnio.
Zaczyna się to co w pismach prastarych cywilizacji nazwano złota juga i nie jest to tylko taka sobie nazwa bo dokładnie opisuje co się dzieje.
W nasz układ słoneczny wpompowywane są gigantyczne ilości właśnie złotej energii z domieszką innych.
Ta energia rozpuszcza negatywne, niejako kontr energie które trzymały w ucisku ludzi, zwierzęta , rośliny jak i planetę.
Jest jej dopiero około jednej trzeciej tego co jeszcze przyjdzie, co nie znaczy że to będzie już wszystko bo jest to proces bez koca i będzie trwał w stronę nieskończoności, to własnie jest rozwój duchowy, uwalnianie się z ucisku i hipnozy istot dążących do inwolucji.
Jest wiele jeszcze nowinek jak i obserwuje, sporo nie do końca zrozumiałych, więc poczekam jak się w tym połapię to może opiszę.
Jeszcze może ważna sprawa z tym co potocznie zwiemy ufo, otóż najeźdźcy z innych planet stracili w wyniku działań obronnych naszej planety około 70% swoich statków, a że walki trwają to pewnie resztę też stracą.
To odbywa się w nad przestrzeni czy też w stanie teleportacji toteż tego nie widać fizycznym wzrokiem ale jakby ktoś to nagrał kamerą to może by zobaczył jak taki pojazd nagle się rozświetla i znika.
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości