Życie po śmierci wg Serge'a Girarda - medium z Kanady

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Życie po śmierci wg Serge'a Girarda - medium z Kanady

Postautor: Krzysztoff » 25 lut 2018, 13:00

Ciekawy materiał o medium z Kanady.
Dla mnie ciekawostką jest to że przez rok próbował skontaktować się z zaświatami przez pismo automatyczne i dopiero po roku zaczął pisać. Po pewnym czasie gdy zebrał materiał o zaświatach i napisał książkę , kontakt z zaświatami się zakończył . To kolejny raz pokazuje że kontakty z zaświatami są kierowane ze świata duchów , nie można tego wymusić

https://www.youtube.com/watch?v=hEHsNkNI2IA
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Życie po śmierci wg Serge'a Girarda - medium z Kanady

Postautor: Nikita » 04 mar 2018, 09:49

tak ciekawy material...troche mam niedosyt...chcialoby sie wiecej dowiedziec o tych zaswiatach...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Życie po śmierci wg Serge'a Girarda - medium z Kanady

Postautor: gaba75 » 04 mar 2018, 13:41

Nikita, lepiej żyć w niewiedzy, bo wiedząc więcej, więcej też musisz działać. Czy jesteś na yo gotowa?Nie każdy sobie z tym radzi dobrze. Ja sama próbuję. Wiedza jest kluczem, ale jak już otworzysz te drzwi musisz podjąć to wyzwanie i nie masz odwrotu, jeśli chcesz żyć wiecznie w dobrostanie. Ja/drzwi otwarłam, moj przewodnik mnie przestrzegał. Teraz muszę działać, bez wytchnienia. Żyję nadzieją na to, że przewodnik mój przestanie się dąsać o to otwarcie i wspomoże mnie. Przecież nie jesteśmy sami. Nikita, podążaj tą drogą, ale ostrożności nigdy za wiele. Pozdrawiam.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Życie po śmierci wg Serge'a Girarda - medium z Kanady

Postautor: Nikita » 06 mar 2018, 14:55

Prawdopodobnie jest tak, ze nie mamy wgladu za "zaslone" bo musimy sie skupic tu i teraz na zyciu w TYM swiecie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Życie po śmierci wg Serge'a Girarda - medium z Kanady

Postautor: Pawełek » 10 mar 2018, 10:10

Krzysztofie, a co sądzisz o takim podejściu że po prostu był tak uparty, że duchy postanowiły po roku zezwolić mu na taki kontakt, ale przy okazji również żeby to nie poszło na marne postanowiły przekazać taką wiedzę, aby mogła zostać wydana jako książka i służyć również innym?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości