Holograficzny świat

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 20 lut 2018, 14:19

Zyjemy w Układzie a poza nim nie ma życia. Wybór należy do Ciebie - albo nauczysz się jak w nim żyć z innymi częściami tego Układu w zgodzie i harmonii,albo wcześniej,czy później zostaniesz z niego wykluczony. Świat rządzi się niezłomnymi prawami jednakowymi dla wszystkich. "a moim pragnieniem jest uczynienie z siebie doskonałość w sensie samowystarczalności i niezależność w sensie nikomu nie służenia " -taką osobowość już w starożytności znano i stało się z nią to samo co wyżej piszę - prawo jest niezmienne. To mówi Jezus " Wiecie, że władcy narodów uciskają je, a wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym, na wzór Syna Człowieczego, który nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu."
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: czarnyMag » 20 lut 2018, 15:21

danut pisze:Zyjemy w Układzie a poza nim nie ma życia. Wybór należy do Ciebie - albo nauczysz się jak w nim żyć z innymi częściami tego Układu w zgodzie i harmonii,albo wcześniej,czy później zostaniesz z niego wykluczony. Świat rządzi się niezłomnymi prawami jednakowymi dla wszystkich. "a moim pragnieniem jest uczynienie z siebie doskonałość w sensie samowystarczalności i niezależność w sensie nikomu nie służenia " -taką osobowość już w starożytności znano i stało się z nią to samo co wyżej piszę - prawo jest niezmienne. To mówi Jezus " Wiecie, że władcy narodów uciskają je, a wielcy dają im odczuć swą władzę. Nie tak będzie u was. Lecz kto by między wami chciał stać się wielkim, niech będzie waszym sługą. A kto by chciał być pierwszym między wami, niech będzie niewolnikiem waszym, na wzór Syna Człowieczego, który nie przyszedł, aby Mu służono, lecz aby służyć i dać swoje życie na okup za wielu."


Jezus jest miłosierny a ostatni będą pierwszymi a więc idę na początek kolejki i mówię, że to chyba moje miejsce :) A potem mówię, że jestem tylko pyłem i całkowicie się zgadzam w wyrokiem :) i....w którym momencie dostanę w łeb :?: Nie dostanę :!: Ale na odchodne wskazuję Ciebie i mówię - niech Ona mnie prowadzi :) i idziesz czy pienisz :?: :lol:
A co do Jezusa jeszcze - na planecie gdzie się obudziłem (powiedzmy że obudziłem jest dobrym określeniem) stałem w rzędzie jako uzbrojona po zęby 3 metrowa istota z dwoma parami rąk otoczona takimi samymi tak samo uzbrojonymi i skierowanymi w tą samą stronę a w głowie nas wszystkich (programowano nas bowiem) dudniło "wyrżnąć kopiec do nogi" "nie oszczędzać nikogo" Jezusa nie było i nikt o nim nic nie wiedział! A więc jestem niejako usprawiedliwiony ponieważ mam świadomość dwóch światów i dwóch różnych sposobów życia różniących się od siebie całkowicie i wszystkim
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 20 lut 2018, 15:30

Naoglądałeś się filmów w stylu RoboCopa :D i masz specjalne efekty w wizjach. Ten zmechanizowany świat aż tak Ci się podoba?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: czarnyMag » 20 lut 2018, 15:40

danut pisze:Naoglądałeś się filmów w stylu RoboCopa :D i masz specjalne efekty w wizjach. Ten zmechanizowany świat aż tak Ci się podoba?


To nie był zmechanizowany świat. To były istoty z krwi i technologicznie wyższy niż Ziemia a duchowo na dnie.
A jakbyś w zabawie oobe dostała w realu nagle obręcz na głowę (przyciasną obręcz powodującą całkowite wycofanie) i to dostała ją pięć minut zanim się położysz czyli w czasie rzeczywistym - inny domownik coś do ciebie mówi a ty obmacujesz sobie głowę rękami i czujesz ją i nie wiesz co się właśnie dzieje i co to jest? to byś inaczej się wypowiadała na te tematy.
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 20 lut 2018, 18:11

Alternatyw do przyszłości naszej rzeczywistości jest wiele. Wybrałeś paskudną,ale każdy znajdzie się w dokładnie do siebie odpowiedniej. Nie ma hop i już "polecę" :D gdzie ktoś zamarzy, by tak się stało.Nie przestraszyłeś mnie takim obrazem,bo co mi do niego,ja swoje alternatywne przyszłości widziałam. Nie dziwi mnie nawet taki widok,który opisujesz. Dostrzegam zalążki tego trendu pozbawiania się duchowości na rzecz techniki, przez który gdzieś i ktoś z nas się kieruje, na jaką wchodzi drogę, a z której potem już nie będzie odwrotu, przecież już idzie to odgadnąć. Nie wiem, czy wiesz,że już jest możliwe zeskanowanie obrazu myśli z naszej głowy na komputer? Ale to nie jest jeszcze ten punkt graniczny, w którym rozchodzą się drogi wielu z nas.To można wykorzystać jeszcze w dobrym celu np.w zmniejszaniu przestępczości i do szybkich sądów, bez możliwości konfabulacji przez przestępcę.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: Mirek » 21 lut 2018, 06:50

CarnyMagu to co doświadczyłeś nie ma znaczenia dla danut. Liczy się tylko to, co ona doświadczyła, a reszta, to wg niej, bzdury. :D
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 21 lut 2018, 14:04

Mirek pisze:CarnyMagu to co doświadczyłeś nie ma znaczenia dla danut. Liczy się tylko to, co ona doświadczyła, a reszta, to wg niej, bzdury. :D

Dla każdego powinno się liczyć to czego sam doświadczył. Na tym polega droga w poszukiwaniu prawdy. Doskonale widzi się wtedy jak ludzie pragnąc mieć wpływ na drugich powtarzają jak mantrę nieswoją a cudzą regułkę niepopartą żadnym faktem i pragną namawiać do niej innych. Kto tam chce niech się pod to podłącza, ja nie, ponieważ umiem szukać siebie i żaden fanatyzm mnie nie pociągnie. System drabiny- równych i równiejszych, walka o byt i o władzę i ostateczność duchowa prowadząca donikąd - tak wyglądało i do dziś wygląda pojmowanie wielu. Zupełnie nie tędy droga i zwraca uwagę na to tez wielu światłych filozofów według myśli samego Jezusa. Czym jest ten nasz świat rzeczywiście - jest nastawiony na rywalizację, czy na współpracę? Kto zaprzeczy temu, że jest hologramem?
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 15:20

Myślę, że 99,9 procent ludności na całym świecie żyje w przeświadczeniu, że ta rzeczywistość nie jest hologramem.
Jest twarda, materialna, dlatego ważne jest wszystko to, co z sobą ona niesie.
Stąd żądza pieniądza, zawiść, rzucanie klątw, złych uroków, wszechobecne zakłamanie, mordy, prywata.... itd.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Holograficzny świat

Postautor: danut » 21 lut 2018, 15:28

soldado pisze:Myślę, że 99,9 procent ludności na całym świecie żyje w przeświadczeniu, że ta rzeczywistość nie jest hologramem.
Jest twarda, materialna, dlatego ważne jest wszystko to, co z sobą ona niesie.
Stąd żądza pieniądza, zawiść, rzucanie klątw, złych uroków, wszechobecne zakłamanie, mordy, prywata.... itd.

I to jest bardzo przykre. Przez brak wiedzy, przez patrzenie na wycinek tego co nas dotyczy i zaplątanie się w nim. Dawno poszukiwano eliksiru nieśmiertelności, żeby odmłodzić się, żyć wiecznie w tym ciele, je zachować przez łyknięcie czegoś do żołądka :lol: Ale cóż się zmieniło-teraz mamy modę na sztuczne organy i dalej zamykanie świadomości w tym wycinku. A świat jest bezkresny, a świat naturalnie się dubluje i tak ucieknie takim osobom to gdzie on podąża jak daleko może od nich po prostu uciec.
A potem może być już za późno by go doścignąć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Holograficzny świat

Postautor: soldado » 21 lut 2018, 15:37

I to jest bardzo przykre. Przez brak wiedzy, przez patrzenie na wycinek tego co nas dotyczy i zaplątanie się w nim.


Dodam jeszcze przez ,,tłamszenie'' w sobie wszystkiego tego, co duchowe.
A wystarczy nieraz ,,tylko'' kierować się sumieniem, intuicją i wyobraźnią.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości