Uwaga nabór do grupy badającej zjawiska paranormalne Kraków

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: Uwaga nabór do grupy badającej zjawiska paranormalne Kra

Postautor: danut » 07 lut 2018, 15:51

Nie interesują mnie dogmaty kast chcących nas pouczać i wskazywać nam drogę. Działam według własnego kodeks unikając 7- miu grzechów głównych i znając szeroki zakres ich przejawów, nie obchodzę ich przez pokrętne usprawiedliwienia, lecz niszczę w sobie.
danut

Postautor: czarnyMag » 07 lut 2018, 16:03

danut pisze:Nie interesują mnie dogmaty kast chcących nas pouczać i wskazywać nam drogę. Działam według własnego kodeks unikając 7- miu grzechów głównych i znając szeroki zakres ich przejawów, nie obchodzę ich przez pokrętne usprawiedliwienia, lecz niszczę w sobie.

Mnie też Droga Koleżanko :D A to, że Ty załatwiasz pewne swe sprawy w Toruniu również mnie nie interere (7-m "grzechów głównych" :D
Tylko, że będziesz musiała w przyszłości "kiedyś tam" się jednak do tego odnieść - bo to co piszę to nie jest z palca a to, że ja akurat się identyfikuję z kimś to jest już moja sprawa i przeszłość moja która rzutuje już na mnie :twisted: ale nie na poinformowanego właśnie przeze mnie :lol: a więc od tej chwili - dostałaś info od "tamtej strony" i jest to w tym momencie w co wierzysz już Twoja prywata i twój wybór (bo mnie można potwierdzić :lol: ale gdzie to już nie jest mój problem :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: danut » 07 lut 2018, 16:53

czarnyMag pisze:
danut pisze:Nie interesują mnie dogmaty kast chcących nas pouczać i wskazywać nam drogę. Działam według własnego kodeks unikając 7- miu grzechów głównych i znając szeroki zakres ich przejawów, nie obchodzę ich przez pokrętne usprawiedliwienia, lecz niszczę w sobie.

Mnie też Droga Koleżanko :D A to, że Ty załatwiasz pewne swe sprawy w Toruniu również mnie nie interere (7-m "grzechów głównych" :D
Tylko, że będziesz musiała w przyszłości "kiedyś tam" się jednak do tego odnieść - bo to co piszę to nie jest z palca a to, że ja akurat się identyfikuję z kimś to jest już moja sprawa i przeszłość moja która rzutuje już na mnie :twisted: ale nie na poinformowanego właśnie przeze mnie :lol: a więc od tej chwili - dostałaś info od "tamtej strony" i jest to w tym momencie w co wierzysz już Twoja prywata i twój wybór (bo mnie można potwierdzić :lol: ale gdzie to już nie jest mój problem :lol:

Co to za bzdury rozpowszechniasz i jakie ja mam niby połączenie z Toruniem? :lol:
danut

Postautor: czarnyMag » 07 lut 2018, 17:06

danut pisze:Co to za bzdury rozpowszechniasz i jakie ja mam niby połączenie z Toruniem? :lol:

7-m grzechów głównych - wymysł tego Iluminati Konstantyna Wielkiego :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: danut » 07 lut 2018, 17:42

Wymysł? Pycha. Chciwość . Nieczystość. Zazdrość. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. Gniew. Lenistwo. - Czyto nie istnieje,czy jest dobre według Twojego systemu wartości?
danut

Postautor: czarnyMag » 09 lut 2018, 15:36

danut pisze:Wymysł? Pycha. Chciwość . Nieczystość. Zazdrość. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. Gniew. Lenistwo. - Czyto nie istnieje,czy jest dobre według Twojego systemu wartości?

To ludzie dla ludzi wymyślili w oparciu o swoją duszę i jej stan ducha :!:
A takie coś - nie zabijaj :!: i teraz nie spożywaj ciał (a więc, mięsa, roślin i niczego co się da przeżuć) - to jest jedyne prawo dla Ziemi :!: Pozostałe są ludzkie :D
Gdy zaczniesz funkcjonować bez tych rzeczy powyżej będziesz duchem na inną rzeczywistość :D Wtedy również to: "Pycha. Chciwość . Nieczystość. Zazdrość. Nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu. Gniew. Lenistwo" będzie poza tobą
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag

Postautor: danut » 09 lut 2018, 16:03

Mam rozumieć, ze głód otwiera drogę na inną rzeczywistość. Nie do końca, on nie jest motorem, ale moze być pomocny.
danut

Postautor: Xsenia » 12 lut 2018, 21:12

Kibicuję jak najbardziej powstaniu grupy badającej zjawiska paranormalne w Polsce. Wreszcie :)

Ale z tą godziną 3 rano, to trochę przesadzacie. 3 rano czasu letniego czy zimowego? 3 rano w Polsce czy w Betlejem, a może w jeszcze innej strefie czasowej. I jeszcze 3 rano latem, czy zimą. Czas to pojęcie względne, pamiętajcie o tym :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.

Postautor: danut » 12 lut 2018, 21:32

Xsenia pisze:Kibicuję jak najbardziej powstaniu grupy badającej zjawiska paranormalne w Polsce. Wreszcie :)

Ale z tą godziną 3 rano, to trochę przesadzacie. 3 rano czasu letniego czy zimowego? 3 rano w Polsce czy w Betlejem, a może w jeszcze innej strefie czasowej. I jeszcze 3 rano latem, czy zimą. Czas to pojęcie względne, pamiętajcie o tym :)

I jeszcze inne poczucia czasu w różnych miejscach w kosmosie :D Przecież oni nie żyją w naszej rzeczywistości i linię naszego czasu dawno zerwali.
danut

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Polsce