Krótka modlitwa

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Krótka modlitwa

Postautor: odnowa » 01 cze 2017, 18:23

Proszę o modlitwę za tych, których przeklinałem w myślach za wyrządzone mi cierpienie i doprowadzenie do choroby umysłowej. Niechaj im wybaczę raz na zawsze, oby spirala nienawiści zakończyła się na dobre.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Krótka modlitwa

Postautor: Nikita » 02 cze 2017, 10:12

Masz moje wsparcie...pomysl tez o tym, ze prawo karmy i tak dorwie drani za wyrzaqdzone zlo...a lepiej jest odpuscic....wybaczyc....dla siebei samego lepiej...Myslenie tez ma skutki karmiczne dlatego lepiej jest myslec, mowic i czynic dobrze...Tez myslalam kiedys bardzo zle o osobach, ktore wyrzadzily mi krzywde...ale terazt puscilam to....staram sie tez na biezaco wybaczac tym, ktorzy na dzien dzisiejszy nie zachowuja sie najlepiej...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Krótka modlitwa

Postautor: odnowa » 05 cze 2017, 14:35

Dzięki za wsparcie, Nikita.
Dopadł mnie niefortunny stan umysłu, upatrywałem zła tam gdzie go nie ma. Na co zwalać winę na innych skoro ostatecznie decyzję za swoje życie podejmuję ja sam? Tego typu sytuacje jak ten wątek przypominają mi o mojej niedoskonałości, o tym że jestem jeszcze na początku drogi rozwoju duchowego.
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Krótka modlitwa

Postautor: czarnyMag » 08 cze 2017, 11:57

odnowa pisze:Proszę o modlitwę za tych, których przeklinałem w myślach za wyrządzone mi cierpienie i doprowadzenie do choroby umysłowej. Niechaj im wybaczę raz na zawsze, oby spirala nienawiści zakończyła się na dobre.


Tych których przekląłeś w myślach (to czas przeszły - energia zemsty już poszybowała do celu)! Oni zapieją a Ty zbierzesz żniwo teraz lub potem! A ci którzy się za Ciebie pomodlą też zbiorą żniwo tylko, że będzie tam miało znaczenie intencja i czystość myśli oraz skupienie! Każdy kto stanie za Tobą weźmie z tego "tortu" część na siebie (tak dla informacji)!

Ludzie modląc się za kogoś lub za coś zapewne uważają że stają się bliżsi Bogu - Nic podobnego (każdy zbiera na siebie to co miało miejsce i jest w dwójnasób utatłany - swoimi grzechami i czyimiś postępkami! I to jest Sprawiedliwe! Bo jak się mieszasz w cudzy konflikt to się opowiadasz i bierzesz na Siebie brzemię i konsekwencje tegoż konfliktu! WOLNA WOLA :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Krótka modlitwa

Postautor: odnowa » 08 cze 2017, 12:40

czarnyMag pisze:
odnowa pisze:Proszę o modlitwę za tych, których przeklinałem w myślach za wyrządzone mi cierpienie i doprowadzenie do choroby umysłowej. Niechaj im wybaczę raz na zawsze, oby spirala nienawiści zakończyła się na dobre.


Tych których przekląłeś w myślach (to czas przeszły - energia zemsty już poszybowała do celu)! Oni zapieją a Ty zbierzesz żniwo teraz lub potem! A ci którzy się za Ciebie pomodlą też zbiorą żniwo tylko, że będzie tam miało znaczenie intencja i czystość myśli oraz skupienie! Każdy kto stanie za Tobą weźmie z tego "tortu" część na siebie (tak dla informacji)!

Ludzie modląc się za kogoś lub za coś zapewne uważają że stają się bliżsi Bogu - Nic podobnego (każdy zbiera na siebie to co miało miejsce i jest w dwójnasób utatłany - swoimi grzechami i czyimiś postępkami! I to jest Sprawiedliwe! Bo jak się mieszasz w cudzy konflikt to się opowiadasz i bierzesz na Siebie brzemię i konsekwencje tegoż konfliktu! WOLNA WOLA :twisted:

Nie wiem co podyktowało mną podczas pisania postów w tym temacie. Chyba strach że poniosę konsekwencje za to co uczyniłem. Niech się stanie co ma się stać :)
odnowa
 
Posty: 427
Rejestracja: 27 sty 2015, 06:00

Re: Krótka modlitwa

Postautor: czarnyMag » 08 cze 2017, 12:52

odnowa pisze:[Nie wiem co podyktowało mną podczas pisania postów w tym temacie. Chyba strach że poniosę konsekwencje za to co uczyniłem. Niech się stanie co ma się stać :)


I tymi słowami "Niech się stanie co ma się stać" prawdopodobnie się oczyszczasz i prawdopodobnie staną za tobą duchy wyższe by Ci pomóc przejść powrót energii zwrotnej (energii nienawiści)! Tylko musisz w to wierzyć i naprawdę chcieć się poddać temu procesowi oczyszczenia! A zostaniesz oczyszczony!
Powodzenia!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Krótka modlitwa

Postautor: czarnyMag » 08 cze 2017, 13:32

Nikita pisze:Masz moje wsparcie.....


Nikita! Tymi słowami Twój duch zagarnia na siebie energię zwrotną za czyn przekleństwa - wiesz o tym? Będziesz kiedyś odrabiać nie swoją karmę jako naukę i w pewnym sensie będzie to Twoje wywyższenie (duży plus w każdym razie :) - niemniej jednak każdy kto się wstawia modlitwą za innego przerobi cudzą karmę! Na tym bowiem polega wstawiennictwo ducha niższego za ducha niższego (bo przez wyższego ducha to - ta energia zła gdy wraca "przelatuje" jak przez filtr bez negatywnych konsekwencji dla tegoż ducha! :) Wiecie o tym?! :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Krótka modlitwa

Postautor: Krzysztoff » 10 cze 2017, 23:32

czarnyMag pisze:
Nikita pisze:Masz moje wsparcie.....


Nikita! Tymi słowami Twój duch zagarnia na siebie energię zwrotną za czyn przekleństwa - wiesz o tym? Będziesz kiedyś odrabiać nie swoją karmę jako naukę i w pewnym sensie będzie to Twoje wywyższenie (duży plus w każdym razie :) - niemniej jednak każdy kto się wstawia modlitwą za innego przerobi cudzą karmę! Na tym bowiem polega wstawiennictwo ducha niższego za ducha niższego (bo przez wyższego ducha to - ta energia zła gdy wraca "przelatuje" jak przez filtr bez negatywnych konsekwencji dla tegoż ducha! :) Wiecie o tym?! :twisted:


Kompletne bzdury , zastanawiam się jakie masz intencje pisząc coś takiego ?
Mówimy o wsparciu drugiego człowieka - modlimy się za Odnowę , żeby miał siłę przebaczyć . Taka pozytywna intencja na poziomie duchowym wzmacnia 2-gą osobę która będzie miała więcej sił wy wypełnić szlachetny czyn .

Odnowa - jestem z Tobą, to że zdecydowałeś się przebaczyć , jest pierwszym bardzo ważnym krokiem na drodze wewnętrznej przemiany. Brawo
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Krótka modlitwa

Postautor: czarnyMag » 13 cze 2017, 11:42

Krzysztoff pisze:Kompletne bzdury , zastanawiam się jakie masz intencje pisząc coś takiego ?
Mówimy o wsparciu drugiego człowieka - modlimy się za Odnowę , żeby miał siłę przebaczyć . Taka pozytywna intencja na poziomie duchowym wzmacnia 2-gą osobę która będzie miała więcej sił wy wypełnić szlachetny czyn .

Odnowa - jestem z Tobą, to że zdecydowałeś się przebaczyć , jest pierwszym bardzo ważnym krokiem na drodze wewnętrznej przemiany. Brawo


Wybacz jeśli się mylę ale tak uważam (choć w dalszym ciągu mogę się całkowicie mylić). Ale jakie może mieć lepszy (rozwinięty duch) z tym problem - nie chciałbyś przerobić część karmy ducha który upadł by go odciążyć? Ja nie sądzę bym miał z tym problem (ludzie czasami w swej niemocy się opierają o kolegę który ich niejako odciąża niosąc ich dosłownie). A skoro dosłownie to czemu nie w przenośni?
Chodziło mi o to, że niektóre duchy mając możliwości się rozwijania w światach niemalże doskonałych zostają z wyboru w światach materii i tu działają - była taka rozmowa z duchem który nadzoruje z własnej woli miejsce "upadłe".
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Krótka modlitwa

Postautor: Nikita » 13 cze 2017, 11:48

Sa takie dusze, ktore biora na siebie czesc karmy innych i potem ponosza tego konsekwencje...ale one to robia swiadomie. Wiem, ze Sai Baba tak robil i dlatego potem chorowal. Aby wziasc na siebie czyjas karme musi byc intencja...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości