Reinkarnacja matki Chico Xaviera

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Reinkarnacja matki Chico Xaviera

Postautor: Anka » 18 sty 2017, 21:08

Ja tego tez nie potrafiłam odrazu ale z czasem bardziej bolało mnie to ze żal wypalał mnie od środka . Pięknie jest widzieć małe pozytywne zmiany nastepujące u ludzi których kochamy a którzy niekoniecznie nas kochaja. Wiec warto wyciągnąć rękę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Reinkarnacja matki Chico Xaviera

Postautor: Anka » 18 sty 2017, 21:18

Cierpienie moze byc lekcja dla każdego Zależy co z tego wyciągniesz i jak mocno bedziesz sie skupiać na sobie samej. Wystarczy sie obejrzeć dookoła Człowiek ktory daje jeszcze wiecej otrzymuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Anka
 
Posty: 226
Rejestracja: 27 paź 2016, 19:22

Re: Reinkarnacja matki Chico Xaviera

Postautor: Pablo diaz » 18 sty 2017, 21:25

Nikita pisze:Ciekawe bardzo. Przyszla mi do glowy mysl jak to jest gdy dziecko rodzi sie w rodzinie patologicznej...czy umawia sie z rodzicami: bedziecie mnie lali, zle traktowali, tak ze i ja Cale moje zycie bede miec trudnosci ze soba ....czy dusze te takze umawiaja sie? Bo patologii jest bardzo duzo w swiecie...ja sama pochodze z trudnej rodziny i wiem jak to jest...dlategp pytam: dlaczego tak jest? Ale po co ja pytam? I tak nikt nie odpowie mi na to pytanie...


Maria Joao de Deus zmarła kiedy Chico miał zaledwie pięc lat,a,że ojciec pracował wiele godzin
dziennie opiekowała się nim chrzestna,która się nad nim znęcała.
Nowa macocha zagorzła katoliczka,rozważała poglady Chico jako dzieło szatana ,wbijając widelec w brzuch
próbowała wypędzic demony .Proces egzorcyzmu zakończył się ,kiedy Chico idąc w procesji z 15 kg kamieniem na głowie musial wymawiac tysiąc razy ,,Zdrowaś Mario ,, :)


Wiara w Boga jest wrodzona,ponieważ na Jego podobieństwo jesteśmy duchem, błyskiem Jego światła,które budzi i ewouuluje w każdym z nas przez cały czas.
Dlatego Jezus powiedział,,Królestwo Boże jest w człowieku,,
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Reinkarnacja matki Chico Xaviera

Postautor: Hansel » 28 mar 2017, 14:40

Pablo diaz pisze:Nowa macocha zagorzła katoliczka,rozważała poglady Chico jako dzieło szatana ,wbijając widelec w brzuch
próbowała wypędzic demony .Proces egzorcyzmu zakończył się ,kiedy Chico idąc w procesji z 15 kg kamieniem na głowie musial wymawiac tysiąc razy ,,Zdrowaś Mario ,, :)
Takich właśnie ludzi niecierpię :(
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Poprzednia

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości