Tarot

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Re: Tarot

Postautor: danut » 22 gru 2016, 23:57

gabryska30 pisze:Karty tarota to czarna magia. Nie każdy chce się zajmować takimi rzeczami :D

A jaka tam magia - wszyscy mamy połączenia z jakąś przyszłością, ale jeśli źli ludzie będą nas przeciągać na swoją stronę, to będzie źle się działo, bo przecież oni z pięknem i dobrocią nie mają wiele wspólnego - zatem z jakiego kierunku czerpią? Grunt to mieć oczy i uszy otwarte. :)
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tarot

Postautor: gabryska30 » 23 gru 2016, 00:02

Racja, ta energia skądś się bierze. Czasami daje się to wyczuć w niektórych miejscach. Choć nie każdy się do tego potrafi przyznać :)
gabryska30
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:19

Re: Tarot

Postautor: danut » 23 gru 2016, 00:05

gabryska30 pisze:Racja, ta energia skądś się bierze. Czasami daje się to wyczuć w niektórych miejscach. Choć nie każdy się do tego potrafi przyznać :)

Wszystko się tworzy za pomocą słanych informacji, rozsiewanych intencji, myśli i siły ich "przyczepności". Daje się to wyczuć, a czasami nawet bardzo dokładnie ujrzeć to co od kogo i skąd przychodzi.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tarot

Postautor: gabryska30 » 23 gru 2016, 00:13

To takie logiczne i niezrozumiałe zarazem.. Ale też wydaje mi się, że nie każdy posiada taką "przyczepność" lub nawet jakąkolwiek podatność na energię
gabryska30
 
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2016, 23:19

Re: Tarot

Postautor: danut » 23 gru 2016, 00:18

gabryska30 pisze:To takie logiczne i niezrozumiałe zarazem.. Ale też wydaje mi się, że nie każdy posiada taką "przyczepność" lub nawet jakąkolwiek podatność na energię

Bo to przyczepia się w sposób logiczny wszystko i zależy od wykształtowanej danej świadomości od łatwowierności, czy roztropności, od wielu spraw.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Tarot

Postautor: czarnyMag » 28 gru 2016, 01:25

Ale tarot to również "biała broń" :) Wystarczy je posłać listem poleconym ekonomicznym jako "dar serca" do antypatycznie nastawionego do nas sąsiada i....zacznie się Sajgon :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Tarot

Postautor: fruwla » 01 sty 2017, 11:32

czarnyMag pisze:Ale tarot to również "biała broń" :) Wystarczy je posłać listem poleconym ekonomicznym jako "dar serca" do antypatycznie nastawionego do nas sąsiada i....zacznie się Sajgon :)

Magu, tu zupelnie nie rozumiem co masz na mysli ?
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Tarot

Postautor: OneNight » 01 sty 2017, 11:44

Pewnie sąsiad jest katolikiem i się oburzy, że dostał taki prezent.
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Tarot

Postautor: Nikita » 02 sty 2017, 10:31

Tarot to dobre narzedzie aby sie zastanowic nad wyborami zyciowymi...mi Tarot wiele razy podpowiadal co wybrac....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Tarot

Postautor: czarnyMag » 02 sty 2017, 11:08

fruwla pisze:
czarnyMag pisze:Ale tarot to również "biała broń" :) Wystarczy je posłać listem poleconym ekonomicznym jako "dar serca" do antypatycznie nastawionego do nas sąsiada i....zacznie się Sajgon :)

Magu, tu zupelnie nie rozumiem co masz na mysli ?


Co mam na myśli: otóż mam na myśli to, że tarot jest silną "mocą" dla tych co za swe wróżby nie biorą ani grosza a jednocześnie karty te traktują na serio :) A więc jak dostaniesz takie karty w darze serca to obojętnie jakeś racjonalna one są wstanie ci podać prawdę na "złotej tacy" - takie karty sama możesz traktować "przez palce" ale "one" ciebie traktują na serio :) Nie wiesz o czym piszę - prawda? :twisted: To wyrzuć karty tarota które dostaniesz do śmieci :twisted: albo zachowaj na pamiątkę :(
Zastanów się ile z pośród tych "wróżek" które żyją z nich i biorą za stawianie ich kasę je dostało w prezencie nie prosząc o nie? :)
ZERO! :D i takie są ich wróżby :) ZERO prawdy!
Kiedyś totalny racjonalista / ateista opisał mi swoje życie zawsze pod górkę i usłyszał - taki efekt dają karty tarota przetrzymywane w domku - wyśmiał mnie wtedy :) a po tygodniu powiedział sam od siebie że znalazł w półce swojej mamy takie karty :) i je spalił :lol:
Dlaczego nie wyrzucił ich do śmietnika po prostu nie potrafił racjonalnie odpowiedzieć :twisted:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

PoprzedniaNastępna

Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości