Jak się modlić by być szczęśliwym

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: czarnyMag » 20 sie 2016, 22:43

"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: Nikita » 21 sie 2016, 14:23

Fajna babeczka...bardzo madrze opowiada. Dzieki Magu...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: fruwla » 22 sie 2016, 10:58

Nikita pisze:Fajna babeczka...bardzo madrze opowiada. Dzieki Magu...

Tez wysluchalam i dziekuje za przekazane sluchaczom nauki.
Dzieki pani Ani wreszcie zrozumialam, po czym poznac prawdziwe przebaczenie ! Wspaniale ujete prostymi slowami, za co jeszcze raz dziekuje !
Na mnie niestety pani Ania w tym wideo, zrobila wrazenie osoby z przygaszonym swiatlem a wrecz ,otoczonej leppka ciezka energia. :(
Pozatym mimo tego, ze podkreslila blednosc uzywania zaprzeczen typu np. nie chce byc samotna- nie chce zyc w biedzie itd.
ona sama, w przekazywanym sluchaczom Programie Oczyszczajacym uzywa zaprzeczenia
cyt. " wejdzie w glab ziemii i nie SZKODZI nikomu " !
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: Nikita » 22 sie 2016, 12:09

Mi sie pani Ania podoba bo jest taka ciepla i fajna. Ma fajna aure i jest madra. Mi sie tez spodobalo to co mowila o katach i ofiarach...ze jak ktos nas skrzywdzil to jestesmy ofiara i wtedy przyjda do nas nastepni kaci...i aby sie od tego odciac to nalezy wybaczyc katom....a wybaczyc katom nie jest takie proste...trzeba to zrobic doglebnie i w tym pomaga pisanie i palenie....pisac , pruelac na papier co w duszy lezy i palic to az do skutku a wtedy wybaczenie bedzie latwiejsze i prawdziwe.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: fruwla » 22 sie 2016, 12:31

Nikita pisze: Ma fajna aure

Co to znaczy ze ma fajna aure ?
Czy ty Nikita widzisz jej aure ?
A moze masz na mysli ze pani Ania jest charyzmatyczna?
..........
Jesli chodzi o pisanie i palenie, to zgadzam sie.
Takie " wy.rzy.ga.nie " wlasnych i cudzych toksyn, jest doskonala terapia oczyszczajaca.
" Punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia "
fruwla
 
Posty: 956
Rejestracja: 28 kwie 2015, 10:03

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: Mirek » 22 sie 2016, 12:57

Esther i Jerry Hicks jako pierwsi przekazali całemu światu podstawy Sekretu. To oni w jasny i prosty sposób opowiedzieli o najbardziej pożądanym i potężnym Prawie - Prawie Przyciągania. Podobne przyciąga podobne - tę zasadę zna niemal każdy. Czy jednak każdy stosuje ją świadomie? Czy każdy wie, jaką moc posiada? Czy TY wiesz, jak możesz ją wykorzystać?
Obrazek
Najlepsza książka z tej dziedziny. Poradnik, którego zasady po zastosowaniu działają od razu.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: Mirek » 22 sie 2016, 12:58

Nikita pisze:Fajna babeczka...bardzo madrze opowiada. Dzieki Magu...

Ciekawe, czy jest szczęśliwa i bogata? ;)
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Jak się modlić by być szczęśliwym

Postautor: Nikita » 22 sie 2016, 15:26

Mowiac, ze ma fajna aure mam na mysli, ze promieniuje pozytywna energia...ja nie widze aury ale wyczuwam ludzi...jacy sa....mam duza intuicje ... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31


Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości