Stop aborcji

W jaki sposób pomóc innym? Ten dział forum stworzony został po to, by wzajemnie się inspirować do działań charytatywnych... Zapraszamy do dyskusji!

Stop aborcji

Postautor: Pablo diaz » 12 kwie 2016, 19:33

Może to nieodpowiednie miejsce ,aby zamieścić tą informację...wybaczcie :)

Materiały potrzebne do zbierania podpisów ,aby zatrzymać aborcję.

1. Karta podpisowa: http://www.stopaborcji.pl/wp-content/up ... A-2016.pdf
2. Projekt ustawy: http://www.stopaborcji.pl/wp-content/up ... t_2016.pdf
3. Uzasadnienie projektu ustawy: http://www.stopaborcji.pl/wp-content/up ... e_2016.pdf

Przypominam przy tej okazji, że ważne są tylko i wyłącznie podpisy zebrane na powyższych kartach podpisowych. W czasie zbiórki podpisów należy mieć ze sobą projekt – do wglądu podpisujących się. Warto przeczytać uzasadnienie projektu – zawiera ono odpowiedź na większość wątpliwości dotyczących akcji i dostarcza wielu merytorycznych argumentów.


W razie pytań pozostaję do dyspozycji pod adresem e-mail: adam.kulpinski@stopaborcji.pl
(odpisuję na każdą wiadomość, proszę jednak o cierpliwość ze względu na znaczną ilość odbieranej korespondencji)

Dziękuję za włączenie się w walkę o życie nienarodzonych, życzę powodzenia i jak największej liczby zebranych podpisów!

Adam Kulpiński
Załączniki
12987149_10154157292138631_3348677826135728622_n.png
12987149_10154157292138631_3348677826135728622_n.png (129.27 KiB) Przeglądany 14202 razy
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 12 kwie 2016, 20:45

W mojej młodości była taka akcja kościelna chodziła lista do podpisu - ja ją podpisałam wyrażając tym jakby swoją przysięgę, że nigdy nie dopuszczę się tego czynu. Słowa dotrzymałam.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 13 kwie 2016, 10:15

danut pisze:W mojej młodości była taka akcja kościelna chodziła lista do podpisu - ja ją podpisałam wyrażając tym jakby swoją przysięgę, że nigdy nie dopuszczę się tego czynu. Słowa dotrzymałam.


ale pewnie nawet gdybyś jej nie podpisała i tak byś zachowała się tak jakbyś ją podpisała :)
co do samej listy to tu wszyscy (tak mi się wydawało z wypowiedzi forum) są za aborcją :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Stop aborcji

Postautor: danut » 13 kwie 2016, 10:25

czarnyMag pisze:
danut pisze:W mojej młodości była taka akcja kościelna chodziła lista do podpisu - ja ją podpisałam wyrażając tym jakby swoją przysięgę, że nigdy nie dopuszczę się tego czynu. Słowa dotrzymałam.


ale pewnie nawet gdybyś jej nie podpisała i tak byś zachowała się tak jakbyś ją podpisała :)
co do samej listy to tu wszyscy (tak mi się wydawało z wypowiedzi forum) są za aborcją :)


Oczywiście. Dlatego uważam, że nakazy, zakazy, podpisy nic w tym względzie nie zmienią.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Stop aborcji

Postautor: Xsenia » 13 kwie 2016, 10:37

czarnyMag pisze:to tu wszyscy (tak mi się wydawało z wypowiedzi forum) są za aborcją

Raczej za wolnością wyboru i wolną wolą, i wolnością nawet w popełnianiu życiowego błędu.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Stop aborcji

Postautor: Pablo diaz » 13 kwie 2016, 11:09

Wolnosci wyboru nie mozna nikomu zabrac,jest to mozliwe jedynie jesli kogos sie uwiezi.
Natomiast prawo zakazu wykonywania aborcji,mordowania,kradziezy,gwaltu i wielu innych amoralnych czynow,ktore wciaz panuja na ziemi to tylko jeden malutki krok ku doskonalosci.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 13 kwie 2016, 11:24

Xsenia pisze:
czarnyMag pisze:to tu wszyscy (tak mi się wydawało z wypowiedzi forum) są za aborcją

Raczej za wolnością wyboru i wolną wolą, i wolnością nawet w popełnianiu życiowego błędu.


Ale po co Ci wolność wyboru i wolnej woli jak sama najlepiej wiesz co byś uczyniła w danej sytuacji? Jesteś po prostu za wolnym dostępem do tego "zabiegu" lub nie potrzebujesz niczego nikomu narzucać ale sama wiesz że nie ma takiej sytuacji w której byś się zdecydowała na ten krok.
A najlepsze jest to że ludzie boją się więzienia ale ze świeczką szukać tych co się boją tego co ma być po życiu :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Stop aborcji

Postautor: cthulhu87 » 13 kwie 2016, 11:36

czarnyMag pisze:A najlepsze jest to że ludzie boją się więzienia ale ze świeczką szukać tych co się boją tego co ma być po życiu :lol:


Zarówno jedni, jak i drudzy nie postępują moralnie, jeśli od czynu odstręcza ich nie ich własne sumienie i mocne przeświadczenie, że coś jest dobre lub złe, ale obawa przed karą, teraz czy w przyszłości.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Stop aborcji

Postautor: Xsenia » 13 kwie 2016, 12:11

Pablo diaz pisze:Wolnosci wyboru nie mozna nikomu zabrac,jest to mozliwe jedynie jesli kogos sie uwiezi.

Racja. Zawsze pozostanie jeszcze turystyka aborcyjna Polek (w Czechach i Słowacji aborcja jest w pełni legalna) albo tabletki poronne z internetu.

Pablo diaz pisze:Natomiast prawo zakazu wykonywania aborcji,mordowania,kradziezy,gwaltu i wielu innych amoralnych czynow,ktore wciaz panuja na ziemi to tylko jeden malutki krok ku doskonalosci.

Racja. Do doskonałości pełnej inwigilacji, zakazów, nakazów, a w przypadku niedostosowania się zamieszkaniem w więzieniu. Pewnie, po co w następnym życiu sędziowie maja się męczyć, lepiej ukarać już w tym życiu. To może jeszcze będziemy karać za przeszłe życia?? W końcu ZASŁUŻYLI.

czarnyMag pisze:Ale po co Ci wolność wyboru i wolnej woli jak sama najlepiej wiesz co byś uczyniła w danej sytuacji? Jesteś po prostu za wolnym dostępem do tego "zabiegu" lub nie potrzebujesz niczego nikomu narzucać ale sama wiesz że nie ma takiej sytuacji w której byś się zdecydowała na ten krok.

Po pierwsze nie piszemy tu o mnie i o moich poglądach. Piszemy tu o całej masie innych kobiet i ich własnych prawach. Mylnie pojmujesz, że jestem "za wolnym dostępem do tego "zabiegu"". Ale nie chce mi się jeszcze raz tłumaczyć tego samego. Poszukaj moich wypowiedzi o aborcji, to sie przekonasz jaki mam do niej stosunek.

czarnyMag pisze:A najlepsze jest to że ludzie boją się więzienia

Którzy? Jakoś więzienia są przepełnione ludźmi, którzy ich się nie boją.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Stop aborcji

Postautor: czarnyMag » 13 kwie 2016, 13:04

Xsenia pisze:Po pierwsze nie piszemy tu o mnie i o moich poglądach. Piszemy tu o całej masie innych kobiet i ich własnych prawach. Mylnie pojmujesz, że jestem "za wolnym dostępem do tego "zabiegu"". Ale nie chce mi się jeszcze raz tłumaczyć tego samego. Poszukaj moich wypowiedzi o aborcji, to sie przekonasz jaki mam do niej stosunek.


Wiem jakie są Twoje poglądy, ale bronisz wolności wyboru każdego indywidualnie więc piszę do Ciebie jak do osoby reprezentującej tezę wolnego dostępu do aborcji. I wiesz co z czasem każda taka kobieta która obecnie chce posiadać taką "furtkę" zmienia zdanie - faceci też :) To przychodzi z latami, z doświadczeniami i ludzie którzy zaczynali pienić na słowo aborcja i kościół mówiąc ekstremalnie - widząc siebie i swoją zgwałconą kobietę kiedyś widzieli również pochlastanego nożem gwałciciela i siebie za kratami - a po latach już nie odczuwają takich emocji na słowo gwałt i bękart :)

Xsenia pisze:Którzy? Jakoś więzienia są przepełnione ludźmi, którzy ich się nie boją.


Mordercy być może uważają takie życie za git ale żeby tam iść nie koniecznie musisz chcieć kogoś skrzywdzić - wyobraź sobie taką sytuację: jedziesz z pracy wieczorem samochodem do domu do rodziny (myślami jesteś gdzieś indziej) - jedziesz lewym pasem w tempie prawego pasa - i nagle przed pasami tamten zwalnia ale ty myślisz że chce odbić na pobocze a sygnalizatorów jego już nie widzisz bo właśnie go mijasz i...z prawego pasa szybko wchodzi ci pod zderzak matka z małym dzieckiem :) I wtedy Ty już nie istniejesz jest tylko instynkt! Hamulec? czy Gaz do dechy? :) A jak Ci się nie uda to zostajesz? uciekasz by się pożegnać z rodzinką? czy uciekasz by uciec sprawiedliwości w samobójstwo? :) Więzienia są przepełnione również takimi pechowcami i każdy z nas przeżył to "wtedy Ty już nie istniejesz jest tylko instynkt!"
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Następna

Wróć do Działania charytatywne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości