Dzieci z Leningradzkiego

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Dzieci z Leningradzkiego

Postautor: cthulhu87 » 22 gru 2015, 01:48



"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Dzieci z Leningradzkiego

Postautor: Nikita » 22 gru 2015, 11:53

Tak wiedzialam juz o tym, ze w ZSRR bylo duzo bezdomnych dzeci. To jest naprawde wstrzasajace.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Dzieci z Leningradzkiego

Postautor: cthulhu87 » 22 gru 2015, 15:39

Nikita pisze:Tak wiedzialam juz o tym, ze w ZSRR bylo duzo bezdomnych dzeci. To jest naprawde wstrzasajace.


Co to za kraj, w którym nie można znaleźć schronienia/domu/placówki dla bezdomnych dzieci? Co więcej, w Rosji to wcale nie był nowy problem. Setki tysięcy bezdomnych dzieci było także w okresie międzywojennym - tj. po I wojnie światowej, rewolucji i wojnie domowej... Niektórzy chyba nie uczą się na błędach.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Dzieci z Leningradzkiego

Postautor: Nikita » 22 gru 2015, 16:35

To jest kraj gdzie wydaje sie miliardy na zbrojenia ale ludzie nie maja za co zyc...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości