Prośba

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Prośba

Postautor: OneNight » 06 gru 2015, 22:13

Szczerze mówiąc nie wierzyłem w żaden rodzaj modlitwy, ale w tej sytuacji pozostaje mi tylko to.

Nie radzę już sobie psychicznie z życiem. Zacząłem mieć już nawet czarne myśli.

Głupio się trochę czuję prosząc was o modlitwę, ale mam nadzieję, że choć kilka osób mnie wesprze w moim paśmie nieszczęść.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2015, 22:17 przez OneNight, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
OneNight
 
Posty: 2768
Rejestracja: 09 lip 2015, 13:38

Re: Prośba

Postautor: danut » 06 gru 2015, 22:16

Weź wyrzuć z siebie co konkretnie Cię dręczy, spróbuję pomóc.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Prośba

Postautor: Edi » 06 gru 2015, 22:39

Witaj.
Po twoich postach widać ze na forum nie jesteś przypadkiem.
Szukasz drogi i odpowiedzi.
Jeśli spróbujesz opisać swoje problemy to mozliwe ze będzie łatwiej jakoś pomóc lub coś doradzić.
Pamiętaj, że zawsze najlepiej zaczynać od zmiany samego siebie, zwiększając swoje wibracje i rozwój moralny.
Na forum na pewno znajdzie się nie jedna osoba która chętnie wesprze Cię duchowo.
Proponuje odwdzięczyć się tym samym a efekty poczujesz nie mal od razu.
Wszystkiego dobrego
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Prośba

Postautor: Pawełek » 06 gru 2015, 22:50

OneNight, pomodlę się za Ciebie, lecz przede wszystkim pomódl się sam, a jak nie chcesz to spróbuj. Poproś swego opiekuna o pomoc, jak i dobre duchy, na pewno Cię nie zostawią na lodzie, zaufaj mi.

Głowa do góry stary, wszystko będzie dobrze, zobaczysz.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Prośba

Postautor: Achill » 06 gru 2015, 22:52

możesz na mnie liczyć
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Prośba

Postautor: Xsenia » 06 gru 2015, 23:33

Będzie dobrze OneNigth :)
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Prośba

Postautor: Nikita » 07 gru 2015, 09:19

Wespre Cie medytacja i poprosze mojego opiekuna aby Ci poslal pozytywna Energie. Mi sie zaraz skojarzylo, ze czasami poprzez nasze nastawienie mozemy przyciagnac do siebie niskie byty i wtedy zaczyna byc coraz gorzej. Dlatego pierwszym krokiem jest przyjrzenie sie wlasnym myslom, slowom i uczynkom. Naprawde warto zwracac uwage na to co sie mysli i na wlasne nastawienie umyslowe. Bo czasami czlowiek popada w stare wzorce niezadowolenia i grymaszenia a to juz jest negatywny stan umyslu. Musimy zwracac uwage na mysli aby byly pozytywne albo chociaz neutralne. Wspomagac sie modlitwa i pogadaniem z kims kto nas zrozumie. takze bardzo dobrze, ze napisales na Forum bo tu sa ludzie obyci w tym temacie. Kazdy z nas ma swoje przejscia i swoje walki wewnetrzne. Dlatego musimy sie wspierac i pomagac sobie... :D
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Prośba

Postautor: anima » 07 gru 2015, 15:57

OneNigth przykro mi, ze tak zle sie czujesz. Myslales juz o zwroceniu sie o porade u psychoterapeuty? Jezeli jeszcze o tym nie pomyslales, to bardzo bym Ci to doradzala. Fachowiec na pewno moglby Ci pomoc i wesprzec Cie emocjonalnie.
Ja ze swojej strony obiecuje wsparcie modlitwa.
Serdecznie Cie pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
anima
 
Posty: 74
Rejestracja: 26 maja 2015, 16:04

Re: Prośba

Postautor: Kris » 07 gru 2015, 20:51

Nie ma się co dziwić problemom jakie cię spotykają.
Masz praktycznie zablokowane czakry negatywnymi bytami jak i myślokształtami.
Sam się z tym problemem borykam i oczyszczam, ale jest tego dużo i ciągle coś znajduje nowego.
Energie fioletowa je paraliżuje i jakby usypia, a wtedy można je powyjmować z czakr, nie uszkadzając ich.
Wykonują to nasze wyższe ciała na naszą mentalna prośbę, jak tylko się tego nauczą, z tym ze można je nauczyć tego telepatycznie i to bardzo szybko, bo lubią się uczyć,
Czakra jest połączona z kanałem szuszuma biegnącym w rdzeniu kręgowym i ma taki jakby zaworek kulkowy aby blokował możliwość przeniknięcia bytów z czakry do kanału i do mózgu - podświadomości.
Jeśli wygryzą otwór w kulce i gnieździe kulki, to wchodzą już bez przeszkód do podświadomości i mamy kłopoty.
Modlitwy tego problemu nie rozwiążą.
Albo się trzeba nauczyć jak to usuwać, ewentualnie może ktoś kto to umie pomóc, ale aby to zrobić powinno się o tym wiedzieć najpierw.
Bez tego zostanie tylko biadolenie, ból, choroby i w końcu jak się nic nie zrobi to śmierć.
Taką wiedzę ja mam o tym, a Wy?
Nie ma rzeczy nie możliwych, poza tym wszystko jest możliwe.
Kris
 
Posty: 740
Rejestracja: 05 cze 2011, 06:52

Re: Prośba

Postautor: Nikita » 07 gru 2015, 20:59

Wydaje mi sie, ze owszem mozna pomoc usunac negatywne mysloksztalty wlasnie za pomoca pracy nad soba i dzieki modlitwie i medytacji. Nie potrzeba zadnego "szamana". Oczywiscie gdyby byl pod reka taki szaman z prawdziwego zdarzenia to czemu nie...ale w naszej kulturze nie ma takich . Prosilam dzis Boga o boski porzadek i boskie prowadzenie dla Ciebie OneNight...bede jeszcze kontynuowac przez najblizsze dni...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości