Terapia Śmiechem

Forum dla osób cierpiących na depresję. Wymiana doświadczeń w radzeniu sobie z tą chorobą, spirytystyczne podejście, konwencjonalne podejście
Regulamin forum
Zamieszczane w tym forum materiały i dyskusje mają na celu pomoc osobom cierpiącym na depresję. , Regulamin viewtopic.php?f=2&t=412&p=4054#p4054

Terapia Śmiechem

Postautor: Hansel » 02 lis 2015, 10:34

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Terapia Śmiechem

Postautor: walentyna » 20 lut 2016, 13:45

Kiedyś bardzo dużo słyszałam o tej terapii i tego typu sposobach, ostatnio nawet udało mi się uczestniczyć w warsztatach. Powiem szczerze, że nie wierzyłam w tego typu terapię, ale jednak po warsztatach poczułam się jakoś lżej, lepiej.. Moim zdaniem warto spróbować, bo jest to bardzo naturalne metoda, która nas otwiera.
polecam pomoc Pani Agnieszki:
Oczyszczanie karmy
Co to jest karma
Awatar użytkownika
walentyna
 
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2016, 15:38
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Terapia Śmiechem

Postautor: ignacja » 13 sie 2016, 12:08

Byłam na takich warsztatach z terapii śmiechem i powiem wam, że to fantastyczne. Wyszłam z nich pełna nowej energii, wiary. Jakaś taka oczyszczona ze wszystkich złych myśli.
warte uwagi: medytacja
Awatar użytkownika
ignacja
 
Posty: 10
Rejestracja: 04 sie 2016, 21:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Terapia Śmiechem

Postautor: czarnyMag » 16 sie 2016, 11:17

Terapia śmiechem zapewne jest bardzo dobra dla ludzi dobrych. Tylko że ja swych bolączek i tego przyspieszenia "karmy" niestety nie pokonam terapią śmiechu :(
Jako doradca podatkowy zaczynam się dusić karmą która wraca i bardzo, bardzo chciałbym pokonać to co wraca terapią śmiechu jednak to co wraca nie daje mi tej możliwości.
Ewentualnie :) jak stanę na gzymsie 10 piętrowego budynku - spróbuję...
...ale na razie walczę (walczę z konsekwencjami swych decyzji i....porad :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Depresja - pomoc

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości