Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Wiatr1000 » 31 sie 2015, 10:43

No mi przykro mówić, ale w stanie krótkiej depresji jaką miałem parę miesięcy temu... Takie pare naście minut przed zaśnięciem gdzie się wypłakałem, oberwało się mojemu Opiekunowi :(

Mi pomogła medytacja oraz stopniowe praktyki z różnych stron, które podniosły moje samopoczucie i samoocenę ;)
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: gaba75 » 04 wrz 2015, 10:08

rzeczywiście Wietrze1000, podniosłeś swą samoocenę tak, że mnie oskarżyłeś o porównywanie się do Juni. A pomyśl no trochę, ja nie jestem taka jak Juni i nie mam tych samych doświadczeń co ona i tych samych cech osobowych więc, po co miałabym się porównywać do niej. Moja praca różni się dużo od pracy Juni. Ja nie mówię o sobie, że jestem medium, ale staram się pomagać. Nie lubię mówić o sobie, bo jak tylko zacznę, to ludzie są niewdzięczni i mnie oskarżają o egoizm, bo nie chcą mi wierzyć. A przecież wiara czyni cuda. Ja wierzę ludziom, dlatego jeszcze żyję. Moja wiara jest niezachwiana. Dlatego służę Bogu, oddałam mu się pod opiekę. Czy to tak trudno zrozumieć. To bardzo duży obowiązek i ciężko jest pomagać ludziom, którzy nie wierzą.
Spotykam się na co dzień z ludźmi życzącymi mi jak najgorzej i mam ich za to potępić? To oni mają problem z brakiem wiary, nie ja.
Ja przeszłam depresję. Wiem co to takiego, dlatego proszę Cię o to byś przemyślał swoje zachowanie wobec mnie. Przeszłam w życiu wiele, i nie zamierzam się już poddawać. Co Ty z tym zrobisz to Twoja sprawa.
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Wiatr1000 » 04 wrz 2015, 10:54

Gabi.. czy przypadkiem za bardzo nie nadinterpretujesz pewnych postów i bierzesz pewne rzeczy do siebie? Jeśli odbierasz to jako atak w temacie Mediów to przepraszam cię. Ja tylko wymieniłem pewne informacje i tyle bez żadnych intencji względem ciebie. To było tylko porównanie twojego psota i innych postów i wymieniłem różnice nie pasowania twojego postu do reszty tematu. To wszystko. Uspokój się. Twoja agresja świadczy, że podświadomie tworzysz sobie ze mnie swojego wroga :)
Wiatr1000
 
Posty: 251
Rejestracja: 12 mar 2015, 22:23

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: gaba75 » 04 wrz 2015, 12:13

To Ty mnie zaatakowałeś więc to Ty jesteś wobec mnie agresywny a nie ja wobec siebie samej. Nie mam w zwyczaju się chwalić więc przyjmij to do wiadomości że jestem sobą i nie zamierzam ani oszukiwać siebie a tym bardziej innych
gaba75
 
Posty: 848
Rejestracja: 15 kwie 2014, 11:20

Re: Jak radzić sobie z depresją - terapia spirytystyczna

Postautor: Zuzanna » 07 paź 2017, 18:10

Ktoś tu jeszcze próbował na podane w linkach sposoby leczyć stany depresyjne?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Zuzanna
 
Posty: 25
Rejestracja: 07 paź 2017, 09:29

Poprzednia

Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości