Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: kalatala » 16 lip 2015, 10:54

Była już stała grupa, ale się posypała. Wczoraj znowu nikt się nie pojawił, tylko Riko zapukał o 20:30. Ale ja no nie mogę siedzieć przed kompem i czekać. Te spotkania chyba nie mają sensu.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Pablo diaz » 16 lip 2015, 13:18

kalatala pisze:Była już stała grupa, ale się posypała. Wczoraj znowu nikt się nie pojawił, tylko Riko zapukał o 20:30. Ale ja no nie mogę siedzieć przed kompem i czekać. Te spotkania chyba nie mają sensu.



Mysle,ze okres letni nie sprzyja spotkaniom z wiadomych przyczyn,
Spptkania maja sens(to moja opinia) z tym,ze moze nie ,co tydzien ,a troszke rzadziej.
U naszych braci spirytystow z innych krajow spotkania polegaja na tym,ze ktos przygotowywuje dowolny temat-wyklad ,a na koncu spotkania mozna podyskutowac.Oczywiscie jest tez modlitwa itd.
Jest to dobry sposob,aby nie zanudzic np.ewangelia wedlug spirytyzmu,ktora kazdy w domu ma czytal i jest swiadom (lub nie :) )jej tresci.
Nie wiem ,czy pamietacie kiedys zrobilem wyklad na temat fluidoterapii,moglbym(libysmy) przygotowac jakikolwiek inny temat ,mogloby to poszerzac nasza wiedze a , co najwazniejsze jednoczyc nas,bo tego najbardziej potrzebujemy.
Nigdy ,wiec nie rezygnujmy (a uroizmaicajmy) z czegos ,co moze byc tylko dobrem dla nas wszystkich.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: cthulhu87 » 16 lip 2015, 21:37

A co sądzicie np. o utworzeniu stałego czatu przy portalu spirytystycznym? Forumowiczów jest dość dużo i wystarczyłaby informacja w dobrze widocznym miejscu, że np. można będzie pogadać codziennie po godzinie 20:00. Uważam, że codziennie ktoś by wchodził, choćby z nudów :).

Fajnie, jakby taki czat miał wyskakujące okienka, na takiej zasadzie, że nawet jakby nikogo nie było i np. siedziałbym sam na czacie, to gdy ktoś by w końcu wszedł i zagadał na priv, wyświetliłoby się okienko z rozmową...
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Pawełek » 16 lip 2015, 21:49

Ja myślałem żeby zrobić taki czat pod logiem. Po doświadczeniach z innego forum na którym tak jest, stwierdzam że to ciekawa sprawa.
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Riko » 16 lip 2015, 23:04

Pablo diaz pisze:U naszych braci spirytystow z innych krajow spotkania polegaja na tym,ze ktos przygotowywuje dowolny temat-wyklad ,a na koncu spotkania mozna podyskutowac.Oczywiscie jest tez modlitwa itd.


Zgadza się,to bardzo dobra formuła.
Oprócz tego są spotkania poświęcone studiowaniu książek spirytystycznych.

Pablo diaz pisze:Nie wiem ,czy pamietacie kiedys zrobilem wyklad na temat fluidoterapii,moglbym(libysmy)


Czy można gdzieś to przeczytać?
jestem dzieckiem ziemi i nieba gwiaździstego,ale mój ród jest niebiański
Awatar użytkownika
Riko
 
Posty: 84
Rejestracja: 03 mar 2015, 20:55
Lokalizacja: Dublin

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Pablo diaz » 17 lip 2015, 06:53

Czy można gdzieś to przeczytać?[/quote]
Niestety nie,to byl wyklad na zywo,musialbym powtorzyc.
Wiele takich spotkan(wykladow) grup spirytystycznnych mozna znalesc w internecie na you tube nagrywanie rowniez jest bardzo dobrym pomyslem.

Jesli chodzi o czat to czemu nie,jesli takie czatowanie wniesc moze jakiekolwiek dobro dla grupy to nalezy isc z tym do przodu.
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Edi » 17 lip 2015, 08:48

cthulhu87 pisze:A co sądzicie np. o utworzeniu stałego czatu przy portalu spirytystycznym? Forumowiczów jest dość dużo i wystarczyłaby informacja w dobrze widocznym miejscu, że np. można będzie pogadać codziennie po godzinie 20:00. Uważam, że codziennie ktoś by wchodził, choćby z nudów :).

Fajnie, jakby taki czat miał wyskakujące okienka, na takiej zasadzie, że nawet jakby nikogo nie było i np. siedziałbym sam na czacie, to gdy ktoś by w końcu wszedł i zagadał na priv, wyświetliłoby się okienko z rozmową...


A czym niby ten czat różnił by się od tego forum ?
Tak samo można pisać na forum lub na pw.

Ja nie wiedziałem o tych spotkaniach a chętnie bym uczestniczył

Jestem chętny na następne spotkania

Może Przemku powtórzyć twój wykład na następnym spotkaniu?
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Pablo diaz » 17 lip 2015, 09:12

Oczywiscie ,ze moge powtorzyc ,ale po okresie letnim .
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: cthulhu87 » 17 lip 2015, 09:12

Edi pisze:A czym niby ten czat różnił by się od tego forum ?
Tak samo można pisać na forum lub na pw.


Tym, że można by rozmawiać na żywo i nie zaśmiecać forum zbędnymi dyskusjami.
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Spotkania wirtualne - środy godzina 20:30

Postautor: Edi » 17 lip 2015, 09:17

cthulhu87 pisze:
Edi pisze:A czym niby ten czat różnił by się od tego forum ?
Tak samo można pisać na forum lub na pw.


Tym, że można by rozmawiać na żywo i nie zaśmiecać forum zbędnymi dyskusjami.


A na forum nie można na żywo i można "zaśmiecać niepotrzebnym dyskusjami " :roll:
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości