Urok/ Duch czy co mnie nęka

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Urok/ Duch czy co mnie nęka

Postautor: Buba26 » 14 lip 2015, 14:55

Poszukuje pomocy bo już nie mam siły. Od dłuższego czasu uczuje że coś dzieje się nie tak w moim otoczeniu, albo coś się rozleci, albo ja mam jakieś nie przyjemne sytuację jednym słowem czuje że ktoś mi źle życzy oraz że od dłuższego czasu mam pecha.

Pech ciągnie się w mojej rodzinie już od okresu wojny (dziadek przywędrował do Polski z obozu jenieckiego w Niemczech a pochodził z Litwy)

Natomiast sytuacje czychajace na moje zdrowie, nerwy zaczęły się jakieś 4 lata do tyłu jak zamieszkałem z narzeczoną. Przyszły teściu jak wypije nie mile sie do mnie odnosi, tak samo sytuacja tyczy się ich rodziny, ciągle słyszę niemiłe słowa.

Czy można to jakoś powiązać, czy sa sposoby by się zabezpieczyć w jakiś kol wiek sposób przed efektem takiego uroku/złorzeczenia/klątwy

Ta sytuacja zaczyna mnie już przerażać, zaczyna mi brakować sil na walkę z wiatrakami

Po prostu proszę o pomoc

Jakub
Buba26
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, 14:53

Re: Urok/ Duch czy co mnie nęka

Postautor: Mirek » 14 lip 2015, 15:27

A już się ożeniłeś? Jeśli nie, to roztań się z narzeczoną i jej rodziną. To moja rada.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Urok/ Duch czy co mnie nęka

Postautor: Buba26 » 14 lip 2015, 15:32

To nie wchodzi w rachubę, to samo dotknęło jej
Buba26
 
Posty: 2
Rejestracja: 14 lip 2015, 14:53

Re: Urok/ Duch czy co mnie nęka

Postautor: Xsenia » 15 lip 2015, 06:05

Na tym wątku opisałam co ja stosuję jako ochronę przed urokami. Poczytaj.
viewtopic.php?f=10&t=1923&start=20
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości