Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 11 lip 2015, 12:51

Kochani! Chce ułożyć modlitwę w intencji członka mojej rodziny, który jest nisko rozwiniętym duchem, bo choć oczywiście ma niezaprzeczalne zalety, to jednak cechuje się też niestety złośliwością, mściwością, dużą dawką nienawiści do każdego, dużym przywiązaniem do materii i czcią do pieniądza, wysoką konfliktowością, niezdolnością do przebaczania i przyznawania się do błędów, skłonnością do przemocy i agresji, mitomanią... Sami widzicie, różowo nie jest. Jestem też przekonana, że ta osoba jest pod silnym wpływem duchów opętujących. Z biegiem lat jest z nią coraz gorzej. Nikt z mojej rodziny nie jest w stanie pomóc temu człowiekowi inaczej, niż poprzez modlitwę. Dlatego chciałabym ułożyć jakąś mądrą modlitwę, którą mogłabym wysłać do pozostałych członków mojej rodziny, byśmy wspólnie jednym głosem się za tę osobę wstawiali. Nie jestem dobra w modlitwach, dlatego proszę Was o pomoc :-) Ciągle klepię tą samą krótką formułkę, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Pablo diaz » 11 lip 2015, 15:08

kalatala pisze:Kochani! Chce ułożyć modlitwę w intencji członka mojej rodziny, który jest nisko rozwiniętym duchem, bo choć oczywiście ma niezaprzeczalne zalety, to jednak cechuje się też niestety złośliwością, mściwością, dużą dawką nienawiści do każdego, dużym przywiązaniem do materii i czcią do pieniądza, wysoką konfliktowością, niezdolnością do przebaczania i przyznawania się do błędów, skłonnością do przemocy i agresji, mitomanią... Sami widzicie, różowo nie jest. Jestem też przekonana, że ta osoba jest pod silnym wpływem duchów opętujących. Z biegiem lat jest z nią coraz gorzej. Nikt z mojej rodziny nie jest w stanie pomóc temu człowiekowi inaczej, niż poprzez modlitwę. Dlatego chciałabym ułożyć jakąś mądrą modlitwę, którą mogłabym wysłać do pozostałych członków mojej rodziny, byśmy wspólnie jednym głosem się za tę osobę wstawiali. Nie jestem dobra w modlitwach, dlatego proszę Was o pomoc :-) Ciągle klepię tą samą krótką formułkę, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy.


Forma modlitwy,czyli np.zmiana slow raczej nic nie zmieni,zawsze licza sie intencje.
Gdyby modlitwy dzialaly na nasze niedoskonalosci ,wystarczyloby ze ktos na samym poczatku naszej egzystencji pomodli sie za nas i juz stalibysmy sie doskonalsi.
W nasze rodziny z reguly wcielaja sie duchy mniej doskonale po to,aby ci silniejsi moralnie uczyli ich dobra,a przy tym sami robili postepy.
Jak temu zaradzic?
Milowac okazujac wyrozumialosc,tolerancje stopniowo z wyczuciem w bardzo delikatny sposob kierowac na zrozumienie podstawowych zasad praw Boskich.
Nalezy liczyc sie ,ze przez jedno zycie ziemskie nikt nie jest w stanie zaradzic niedoskonalosciom innych duchow
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 11 lip 2015, 16:17

Pablo, to niezupełnie tak. Chcę zjednoczyć rodzinę, by pomóc tej osobie w przezwyciężeniu słabości. Tolerancja i okazywanie miłości działa jedynie w ten sposób, że ta osoba zaczyna się coraz butniej i nienawistniej zachowywać. Raczej staramy się ograniczyć kontakty do minimum, by chronić samych siebie. Na szczęście mieszkamy daleko od siebie. Poza tym nastawienie rodziny wobec tej osoby jest negatywne, więc może regularna modlitwa pomoże oczyścić atmosferę.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Pawełek » 11 lip 2015, 16:27

Teraz mi wpadło do głowy takie pytanie: czy biała szałwia poprawia również stosunki między żyjącymi a duchami?
Awatar użytkownika
Pawełek
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 1941
Rejestracja: 27 kwie 2015, 21:36
Lokalizacja: Śląsk

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Pablo diaz » 11 lip 2015, 16:34

Negatywne nastawienie do osob jest wyczuwalne przez ducha za pomoca fluidow,ktorych my nie widzimy, a odbierane sa duchem.
W kazdym badz razie ,aby zmienic czestotliwosc wibracji takiego ducha,musi zajsc zgoda i pozwolenie z jej strony,nie powinno sie napierac na wolna wole ducha,to ona musi chciec zapoczatkowac zmiany.
Czy to przez osoby ozkazujace jej milosc,czy przez strone duchowa
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Achill » 11 lip 2015, 18:03

Pablo diaz pisze:Negatywne nastawienie do osob jest wyczuwalne przez ducha za pomoca fluidow,ktorych my nie widzimy, a odbierane sa duchem.

Ale pozytywne nastawienie tez jest wyczuwalne w takim razie inaczej by to nie mialo sensu ;)
W kazdym badz razie ,aby zmienic czestotliwosc wibracji takiego ducha,musi zajsc zgoda i pozwolenie z jej strony,nie powinno sie napierac na wolna wole ducha,to ona musi chciec zapoczatkowac zmiany.

primo: w każdym razie ;P sam popelniam ten błąd
secundo: ale po co duch ma pozwalac na zmiane skoro wyczuwa negatywna energię? Czy pozwoliłbys zblizyć sie komus kto trzyma nóz i ewidentnie chce go na tobie uzyć? ale widząc pozytywną energie może nie tyle pozwolic co zachowac postawe bierną... na zasadzie a co mi tam niech sobie pogadają. nie jest to może njalepsza szansa na dojście do zgody, ale na pewno jest to jakiś krok w tym kierunku.

Wydaje mi się że nie jest intencją Kalatali aby zmusic tę osobę do czegokowliek a tylko zasadzić ziarenko nadzieji na poprawę relacji.

Z drugiej strony Pablo ma tez rację, że jeśli osoby w Twojej rodzinie są źle nastawione (zrażone) muszą najpierw wyzbyc się tej negatywnej emocji.

Może więc, zacząć od samych siebie - modlitwa która rozpoczyna sie od wybaczenia za doznane i prośba o wybaczenie za wyrządzone krzywdy, a potem o poprawienie relacji, otworzenie oczu, nakierowaniu na właściwą ścieżkę waszych relacji.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Pablo diaz » 11 lip 2015, 20:25

To wy jesteście tymi którzy maja podnieść swoje myśli i kontynuować na drodze ,która została już wcześniej sporządzona.
Niech Ojciec obdarzy was siłą abyście odnależli jasność w znalezieniu wolności swoich zobowiązań.
Sadzcie nasiona waszego postępu i zbierajcie ich owoce.

Opiekun Duchowy
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Mirek » 11 lip 2015, 20:42

To ode mnie dla Ciebie Kalatala
„Wszystko jest stworzone przez Boga i akceptuję to w swojej duszy.
Nikim i niczym nie kieruję, wszystko akceptuję. Nie żałuję przeszłości,
nie martwię się o teraźniejszość, nie boję się przyszłości. Absolutnie
niczym się nie martwię. Wszystkim wybaczam. W mojej duszy jest
radość, światło i miłość”.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: kalatala » 12 lip 2015, 01:36

Bardzo dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi, wysyłam Wam duże serce. I proszę o dalsze komentarze. Naprawdę potrzebuję podpowiedzi.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Prośba o pomoc w ułożeniu modlitwy

Postautor: Mirek » 12 lip 2015, 16:20

Jeszcze jedna ważna rzecz. Modlimy się nie po to,
by coś wybłagać, lecz po to, aby przez modlitwę
i zwrócenie się do Boga zmienić się samemu.
„Osądzanie, obrazy i jakakolwiek wewnętrzna agresja wobec siebie jest ukrytym życzeniem sobie śmireci."
Awatar użytkownika
Mirek
 
Posty: 4398
Rejestracja: 25 cze 2014, 13:52
Lokalizacja: Śląsk

Następna

Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości