Duszpasterstwo strachu

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Duszpasterstwo strachu

Postautor: Hansel » 09 mar 2015, 20:34

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Duszpasterstwo strachu

Postautor: Hansel » 30 mar 2015, 21:43

Tak się zastanawiam: te wszystkie wize Piekła tak naprawdę pochodzą od złych Duchów które chcą się zabawić strasząc w ten sposób ludzi ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Duszpasterstwo strachu

Postautor: czarnyMag » 18 kwie 2015, 21:26

Mnie interesuje dlaczego tzw. złe duchy robią co chcą na Ziemi (nawiedzają miejsca, prześladują kogo chcą) - nikt nad tym nie panuje?! Czy Bóg ma jakąkolwiek nad nimi władzę skoro robią co chcą i gdzie chcą?! Ponoć to tylko my wcieleni tu na Ziemi mamy wolną wolę.... :?: Chyba nie jest to prawda!
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duszpasterstwo strachu

Postautor: soldado » 18 kwie 2015, 21:30

czarnyMag pisze:Mnie interesuje dlaczego tzw. złe duchy robią co chcą na Ziemi (nawiedzają miejsca, prześladują kogo chcą) - nikt nad tym nie panuje?! Czy Bóg ma jakąkolwiek nad nimi władzę skoro robią co chcą i gdzie chcą?! Ponoć to tylko my wcieleni tu na Ziemi mamy wolną wolę.... :?: Chyba nie jest to prawda!


Skoro stworzył wszystko, to ma nad wszystkim władzę, a skoro im na to pozwala, to w określonym celu.
Czasem w życiu warto jest się zgubić, by móc się na nowo odnaleźć
soldado
Moderator forum.
 
Posty: 3177
Rejestracja: 04 lis 2014, 23:35
Lokalizacja: Stolica Polskiej Piosenki :)

Re: Duszpasterstwo strachu

Postautor: 000Lukas000 » 20 kwie 2015, 05:37

czarnyMag pisze:Mnie interesuje dlaczego tzw. złe duchy robią co chcą na Ziemi (nawiedzają miejsca, prześladują kogo chcą) - nikt nad tym nie panuje?! Czy Bóg ma jakąkolwiek nad nimi władzę skoro robią co chcą i gdzie chcą?! Ponoć to tylko my wcieleni tu na Ziemi mamy wolną wolę.... :?: Chyba nie jest to prawda!


Duchy również mają wolną wole, i spirytyzm o tym nie jednokrotnie uczy.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Duszpasterstwo strachu

Postautor: czarnyMag » 20 kwie 2015, 21:45

000Lukas000 pisze:
czarnyMag pisze:Mnie interesuje dlaczego tzw. złe duchy robią co chcą na Ziemi (nawiedzają miejsca, prześladują kogo chcą) - nikt nad tym nie panuje?! Czy Bóg ma jakąkolwiek nad nimi władzę skoro robią co chcą i gdzie chcą?! Ponoć to tylko my wcieleni tu na Ziemi mamy wolną wolę.... :?: Chyba nie jest to prawda!


Duchy również mają wolną wole, i spirytyzm o tym nie jednokrotnie uczy.


Czyli duch jakiegoś mordercy spokojnie może nas udusić jak akurat kupimy dom w którym oddawał się za życia swoim "namiętnością" - to chyba nie jest w porządku do wcielonych. Poza tym nawet jak nie chcą to straszą swoją obecnością nasze psy i nasze dzieci. Osoby które kiedyś kochaliśmy obecnie wywołują w nas "szał" - dał bym im w mordę gdyby tylko się zmaterializowali (to tak z autopsji).
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Re: Duszpasterstwo strachu

Postautor: czarnyMag » 26 kwie 2015, 13:08

..."W ten sposób Odkupiciel uczy nas, że tylko przez osobiste nawrócenie i trud życia wiarą będziemy pośrednikami Jego zbawczej miłości ogarniającej i pragnącej zbawienia wszystkich ludzi. Tylko wtedy autentycznie będziemy zatroskani o innych ludzi i uczynimy wszystko, aby uchronić siebie i innych od wejścia na drogę grzechu, która prowadzi do utraty życia wiecznego".

To oddaje tylko że o swoją przyszłość jako duszy nie muszę się martwić! To inne wyższe dusze zadbają o moje oczyszczenie jeśli same będą chciały wejść do Królestwa Niebieskiego - cieszy mnie to :) Tylko Broń Boże niech się za mnie nie zabiera Kris :)
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości