Objawienia z Medziugorie

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Objawienia z Medziugorie

Postautor: Hansel » 28 lut 2015, 11:44

Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: Nikita » 28 lut 2015, 15:15

Ja wierze, ze tam naprawde cos sie dzieje dobrego. Zdarazaja sie uzdrowienia i nawrocenia. U nas Franciszkanie organizuja wycieczki do Medjugorie oraz raz na miesiac spotykaja sie w krypcie na modlitwy. Bylam na tych modlitwach. Bardzo pozytywna energia wytworzona w czasie tych modlitw.
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: światowid » 02 mar 2015, 15:31

chodz to nie medzugorie, to wiem jak powstał cud w sokółce. mam kolegę który tam się wychowywał. a więc najpierw zbudowano centrum misyjne, potem hotel rozbudowano i parking dla autokarów. gdy skończyli prace, gdy posprzątano, poświęcono.....i nagle, ni stąd ni z owąd objawił się w sokółce cud.
wszyscy w miasteczku śmiali się z tego "cudu". ale autokary przyjeżdzają i kasa się zgadza. to jest przykre i bolesne, ale prawdziwe.
zalecam dystans do tego typu katolickich karuzeli finansowych.

poza tym to chyba to medziugorie to powod śmierci setek osób, które jadąc tam lub wracając powpadali w przepaści skalne i zginęli.

lepiej iśc na spacer i poszukać boga w swoim sercu.

dobrą energię można wyczuć również i na naszych spotkaniach.
szkoda wielka że wiara i wiedza naszych przodków została zdeptana.
Awatar użytkownika
światowid
 
Posty: 228
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:25
Lokalizacja: Kraków

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: Nikita » 02 mar 2015, 16:54

Kazdy ma wybor..jeden pojdzei na spotkanie spirytystyczne a drugi na medjugorskie...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: Hansel » 14 kwie 2015, 11:53

światowid pisze:chodz to nie medzugorie, to wiem jak powstał cud w sokółce. mam kolegę który tam się wychowywał. a więc najpierw zbudowano centrum misyjne, potem hotel rozbudowano i parking dla autokarów. gdy skończyli prace, gdy posprzątano, poświęcono.....i nagle, ni stąd ni z owąd objawił się w sokółce cud.
wszyscy w miasteczku śmiali się z tego "cudu". ale autokary przyjeżdzają i kasa się zgadza. to jest przykre i bolesne, ale prawdziwe.
zalecam dystans do tego typu katolickich karuzeli finansowych.

poza tym to chyba to medziugorie to powod śmierci setek osób, które jadąc tam lub wracając powpadali w przepaści skalne i zginęli.

lepiej iśc na spacer i poszukać boga w swoim sercu.

dobrą energię można wyczuć również i na naszych spotkaniach.


No właśnie o to pytam skoro zasada jest ,,Poznacie ich po ich owocach,, to należy sobie zadać pytanie jakie owoce wydało Medziugorie ?

Druga sprawa jest taka że należy brać poprawkę na to kim są osoby przez które otrzymujemy przekaz Mediumiczny w tym wypadku ich reputacja jest dość podejrzana...
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: Hansel » 08 cze 2015, 12:40

Swoją drogą o tym co myślicie ? https://www.youtube.com/watch?v=ViVrq2LSJ1U
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: bernadeta1963 » 08 cze 2015, 12:54

Zainteresował mnie ten film . Byłam ciekawa , jakie skutki odniosą egzorcyzmy w wykonaniu tego księdza .
Odniosłam wrażenie , że chyba nie był zadowolony z rezultatu zwłaszcza w obecności kamery .
Szkoda , ze nie pokazano jak zakończyła się ta historia.Ksiądz sprawiał wrażenie bezradnego wobec tej siły , która zawładnęła tą osobą .Pomyślalam patrząc na tą scenę że może powinien zachęcić ludzi do wspólnej modlitwy . Ludzie przechodzą jakby obojętni ''nie chcąc zarazić się szatanem''. Przynajmniej tak to wygląda z perspektywy oglądającego ten film .
bernadeta1963
 
Posty: 546
Rejestracja: 30 gru 2014, 18:31
Lokalizacja: Łódź

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: Hansel » 12 lip 2015, 00:55

światowid pisze:chodz to nie medzugorie, to wiem jak powstał cud w sokółce. mam kolegę który tam się wychowywał. a więc najpierw zbudowano centrum misyjne, potem hotel rozbudowano i parking dla autokarów. gdy skończyli prace, gdy posprzątano, poświęcono.....i nagle, ni stąd ni z owąd objawił się w sokółce cud.
wszyscy w miasteczku śmiali się z tego "cudu". ale autokary przyjeżdzają i kasa się zgadza. to jest przykre i bolesne, ale prawdziwe.
zalecam dystans do tego typu katolickich karuzeli finansowych.


Możesz o tym opowiedzieć Terlikowi http://terlikowski.salon24.pl/132279,sl ... jonalistow
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Objawienia z Medziugorie

Postautor: Edi » 13 lip 2015, 16:54

Hansel pisze:
skoro zasada jest ,,Poznacie ich po ich owocach,, to należy sobie zadać pytanie jakie owoce wydało Medziugorie ?



Czytałem kiedyś ciekawą książkę "Owoce Medjugorie"

POLECAM, będzie to dla ciebie odpowiedź na twoje pytanie jakie owoce daje to i inne miejsca,

Jeśli o mnie chodzi to nie potrzebuje tych miejsc do własnego rozwoju czy też modlitwy.

Nawet w kościele wolę jak nie ma za dużo ludzi bo po prostu łatwiej się skupić i "otworzyć"
Awatar użytkownika
Edi
 
Posty: 191
Rejestracja: 25 kwie 2015, 21:55


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości