Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym tematem?

Rozwój nauki, naukowe ciekawostki, pseudo i paranauki. Sprytne i ciekawe rzeczy, badania i doswiadczenia.. Pisz o swoich zainteresowaniach.

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: Hansel » 26 lut 2015, 19:18

Luperci Faviani pisze:Duchy przekształcają fale dźwiękowe.

W jaki sposób ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: robertcb » 29 wrz 2017, 21:07

Hansel pisze:
Luperci Faviani pisze:Duchy przekształcają fale dźwiękowe.

W jaki sposób ?


Modulacja nakładana jest poprzez wpływ na wynik znanej z mechaniki kwantowej redukcji funkcji falowej u obserwatora (słuchającego nagrania EVP).

Funkcją falową jest tutaj gama potencjalnych częstotliwości akustycznych szumów, trzasków z dyktafonu.
robertcb
 
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2011, 18:39

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: danut » 29 wrz 2017, 21:30

robertcb pisze:
Hansel pisze:
Luperci Faviani pisze:Duchy przekształcają fale dźwiękowe.

W jaki sposób ?


Modulacja nakładana jest poprzez wpływ na wynik znanej z mechaniki kwantowej redukcji funkcji falowej u obserwatora (słuchającego nagrania EVP).

Funkcją falową jest tutaj gama potencjalnych częstotliwości akustycznych szumów, trzasków z dyktafonu.

Bardzo ciekawe zwłaszcza, ze już w nauce rodzą się takie pomysły, jak odczytywanie myśli i nawet zobrazowanie ich na ekranie. Myślę, że tą drogą wychwyciłoby się (oczywiście po udanym dopracowaniu projektu) i wszystkie oddziaływania na daną jednostkę, słane ku niej informacje od innych, a także skoro myśli się o wydobywaniu wiadomości z pamięci, to także te z pola, z horyzontu zdarzeń, z tam gdzie żyją zmarli nie koniecznie, chyba że sami na tej samej zasadzie chcieliby te wiadomości nam przesyłać. Ja pamiętam doświadczenie w którym wyraźnie zmarły wykorzystał moje struny głosowe jednak wydobyte przez nei zdanie nie było sterowane moją świadomością ani głos nie był mój, rozpoznałam ja i druga osoba głos zmarłego wyraźnie i to mężczyzny. Zmarli przekształcają fale dźwiękowe. Na pewno nie wszedł w moje ciało :lol: jak zwykło się to do niedawna zjawisko tłumaczyć.
danut
 
Posty: 6655
Rejestracja: 27 paź 2015, 09:27

Re: Transkomunikacja -ktoś się zajmuje praktycznie tym temat

Postautor: czarnyMag » 02 paź 2017, 12:00

"Naukowiec" współczesny i wiadro kwasu H2SO4 :lol: i...."dowód" w oparciu o to wiadro :lol: :lol: :lol:
"żyj i daj żyć innym"
Awatar użytkownika
czarnyMag
 
Posty: 2854
Rejestracja: 05 gru 2014, 21:22
Lokalizacja: Astral - tu i tam - teraz tu

Poprzednia

Wróć do Nauka

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości