Czarna pani ...

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Czarna pani ...

Postautor: Krzysztoff » 14 wrz 2014, 21:56

Niezła opowieść , ciekawe czy prawdziwa , opublikowano ją tylko na jednym portalu co może budzić wątpliwości...

http://polki.pl/przyjaciolka_artykul,10004007.html
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czarna pani ...

Postautor: Xsenia » 14 wrz 2014, 22:14

Dla Juni to raczej nic nowego :) Dla mnie to też raczej prawdziwa historia.
Wyznaję zasadę Sokratesa - "wiem, że nic nie wiem". :)
Awatar użytkownika
Xsenia
Moderator forum.
 
Posty: 3163
Rejestracja: 08 lis 2013, 22:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Czarna pani ...

Postautor: Achill » 15 wrz 2014, 04:39

– Ale najgorsza była historia z żyrandolem – pani Bożena do dziś, wspominając tamto wydarzenie, ma dreszcze. – Spadł z sufitu, pół metra za mną! Sprawdzaliśmy to później z synem – żyrandol nie miał najmniejszych śladów uszkodzenia Tego nie da się wytłumaczyć...

No tak, jakby spadł i sie potłukł to by już takie przerażające nie było :twisted: Ach te nasze dziennikarzyny. ;)

Poza tym... podobnych historii jest mnóstwo...

Nie oceniam, stwierdzam tylko, że bez problemu można to podważyć. Czyli po samym artykule nie da się ocenić wiarygodności.
Tłumić potrzeby pospolite (...) materialne; stwarzać potrzeby intelektualne i podniosłe. Zmagać się, walczyć (...) za postęp ludzi i światów.(...) Kochać prawdę i sprawiedliwość (...) miłosierdzie, życzliwość, oto tajemnica szczęścia (...) oto obowiązek
Awatar użytkownika
Achill
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1177
Rejestracja: 29 sie 2014, 10:57

Re: Czarna pani ...

Postautor: Krzysztoff » 15 wrz 2014, 09:01

Achill pisze:Poza tym... podobnych historii jest mnóstwo...


Nie wydaje mi się, przynajmniej ja nie znam , jeżeli masz jakieś podobne to wrzuć proszę linki

Zazwyczaj duchy nie ingerują bezpośrednio (tak mocno) w życie ludzi, nie wymierzają bezpośrednio sprawiedliwości ...
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości