Duch w moim domu..

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Duch w moim domu..

Postautor: Nikita » 26 mar 2014, 12:11

Otoz czasami mam wrazenie, ze jakis duch sie tutaj paleta ale taki niegrozny i spokojny...i tylko czasami go slychac. Slychac czasami jakby ktos chodzil po mieszkaniu, czasami lekkie pukania...slysze to ja i moja corka, ktora z tego powodu spi czestu z nami czyli rodzicami...he he.


Przed paroma dniami w poniedzialek moj maz wyszedl do pracy o 6.30 i mnie obudzil. Jeszcze troche lezalam. Moja corka spala obok. I tak lezac z zamknietymi oczami slysze, ze ktos podchodzi do drzwi i robi takie dziwne halasy, pomyslalam, ze to sasiad na dole i zignorowalam to ale nagle przenisolo sie to kolo okna i tam lekko pukalow szuflade...ok...spie dalej a tu nagle kolo mojej glowy takie westchniecie dziwne.....no...wtedy juz maialam dosc...wstalam....dowiedzialam sie potem , ze sasiada nie bylo, wrocil dopiero tego dnia wieczorem a jest to nasz jedyny sasiad....Wiec to nie mogl byc sasiad...a wiec co? Bo to nie bylo zwykle trzeszczenie drewnianej podlogi...to "cos" pukalo w drzwi a potem w szuflade i na koniec westchnelo mi kolo ucha....

Wczoraj tez lezalam sobie przy komputerze...bylo juz po 22 , wszyscy juz poszli spac....chcialam dosluchac audiobooka....w pokoju ciemno, ekran komputera tez sie juz zgasil....i nagle slysze jak ktos podchodzi do drzwi i slycgac to charakterystyczne trzeszczenie podlogi w tym miejscu....pomysllam, ze to maz ale jakos tak strach mnie zlapal, wiec wstalam zapalilam swiatlo no i oczywiscie nikogo nie bylo....

Mpoja corka tez czasami wola w nocy bo slyszy jakies drapania i pukania.... Nie jest to zadna zla energia ale troche sie ma pietra w nocy....
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Duch w moim domu..

Postautor: kalatala » 26 mar 2014, 13:27

A przez sen sie nie kontaktował? Może się z nim skomunikuj? Ja bym go poprosiła o pukanie raz na tak, dwa na nie. Jeśli puka i wzdycha to pewnie będzie
mógł.
Awatar użytkownika
kalatala
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 913
Rejestracja: 28 cze 2012, 19:05
Lokalizacja: Białystok

Re: Duch w moim domu..

Postautor: 000Lukas000 » 26 mar 2014, 20:56

Mogę spróbować zrobić przekaz odległościowy dla tego ducha, w ten sposób może uda mu się zrozumieć sytuację i dalej podążyć swoją drogą. Potrzebuje tylko Adresu mieszkania, a spróbuje się połączyć z nim mentalnie.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Duch w moim domu..

Postautor: Nikita » 26 mar 2014, 21:50

ok przesle Ci na privie...moze sie uda go przekonac aby poszedl do nieba...a moze sie zezlosci? he he
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31


Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości