Joanna de Angelis -powrót na plan ziemski

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Joanna de Angelis -powrót na plan ziemski

Postautor: Pablo diaz » 07 lut 2014, 17:27

Pozwoliłem sobie na przetłumaczenie fragmentu wywiadu z Divaldo Franco dla magazynu ,,nowości spirytystyczne"przeprowadzonego podczas xx kongresu narodowego w miejscowości Calpe-Hiszpania. Słyszymy dużo spekulacj,o przyjściu na plan ziemski Pani Joanna de Angelis ,co może Pan powiedzieć na temat przyjścia dusz ,które mają zamiar kontynuować dzieło Jezusa w planie fizycznym? #Odpowiada Divaldo# Kiedy pewnego dnia spytałem Joanna de Angelis,jak to jest ,że byłaś religijną katoliczką w kościele katolickim, a dziś pracujesz na rzecz spirytyzmu opierającego się na kodyfikacji? #odpowiada (Duch) Joanna de Angelis# Kiedy w 1822 r. opuściłam ziemię, moje rodzinne miasto Salvador Bahia Soror w Brazylii ,natychmiastowo zostałam zaproszona przez grupę dusz (filozofi spirytystycznej) i od tego momentu zintegrowałam się z nową filozofią,a właściwie od 1825 r. uczestniczyłam w poznawaniu podstaw spirytyzmu,dla tego tez podyktowałam dwie wiadomości,które można znalesć w Ewangelii według spirytyzmu temat (cierpliwość i dobroczynność). #odpowiada Divaldo# Właśnie w taki sposób odcieleśnione dusze przygotowują się do powrotu na plan ziemski.Kiedy możemy oczekiwac Joanna de Angelis? Bedzie to za około 11,12 lat.Ujawni się jako medium i będzie poszerzać nowe horyzonty spirytyzmu.
Ostatnio zmieniony 07 lut 2014, 21:24 przez Pablo diaz, łącznie zmieniany 1 raz
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Joanna de Angelis -powrót na plan ziemski

Postautor: Krzysztoff » 07 lut 2014, 21:14

Ciekawe ...
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: Joanna de Angelis -powrót na plan ziemski

Postautor: Nikita » 08 lut 2014, 16:45

Fajnie by miec takie dziecko ....wysokorozwiniete....marzenia...
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: Joanna de Angelis -powrót na plan ziemski

Postautor: Voldo » 08 lut 2014, 19:17

Tylko pytanie jakie "wyzwanie" (i zasługa) w wychowywaniu wysokorozwiniętego dziecka ;)
Ja widzę po mojej pracy w szkole jedno - wielką satysfakcję sprawia, że się zachęci dzieciaki (no, powiedzmy, bo mają już po 17 czasem 18 lat) do jakiejś pracy - dużo wieksza satysfakcja niż zachęcić do tego osoby, które się rwą do roboty (w przypadku szkół zawodowych w których uczę to rzadkość - szczególnie w przypadku takich a nie innych warunków i możliwości w przypadku robót zbrojarskich).
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Joanna de Angelis -powrót na plan ziemski

Postautor: Hansel » 26 maja 2017, 15:59

Pablo diaz pisze: podyktowałam dwie wiadomości,które można znalesć w Ewangelii według spirytyzmu temat (cierpliwość i dobroczynność)
Jakim imieniem się w tedy podpisywała ?
Narodzić się, umrzeć, odrodzić ponownie i wciąż się rozwijać - takie jest prawo
Awatar użytkownika
Hansel
 
Posty: 3754
Rejestracja: 13 gru 2014, 17:26


Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości