Spotkanie spirytystów

Miejsce, w którym można zadać każde pytanie dotyczące spirytyzmu, świata Duchów, reinkarnacji, sensu życia, praw kierujących naszym światem, Boga.

Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 31 sie 2012, 11:42

Pisze tu bo wydaje mi się że mało osób czyta zamkniętą cześć forum:) A i w przypadku spirytystów z Bielska, Oświęcimia, Katowic i okolic to nie ma dla nas działu, ponieważ są to województwa Śląskie i Małopolskie.

Wypadało by się znowu zgrać, dogadać kilka spraw z studiami spirytystycznymi które w końcu można zacząć organizować, jak i pogadać o sprawach związanych ze spirytyzmem.

Pytam się więc kto by był zainteresowany spotkaniem, oczywiście jak żeśmy wspominali ostatnio w Katowicach, teraz odbyło by się w Bielsku, żeby na koszty nie były narażone ciągle te same osoby.

Więc trzeba ustalić zawczasu kto byłby chętny, kto w których dniach może przyjechać i o której godzinie, pobyt i dobre miejsce w BB zapewnimy już my z darhmą.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: dlaczego » 31 sie 2012, 13:30

Ja jestem chętny i jeśli mogę zaproponować dzień, to proponuję niedzielę.
dlaczego
 
Posty: 40
Rejestracja: 12 mar 2010, 15:43

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 31 sie 2012, 14:03

Możesz, każdy proponuje dzień który mu odpowiada, wtedy będziemy wiedzieli jaki dzień będzie najbardziej optymalny. Najlepiej jak byś podał kilka możliwości.

Ja jak na razie mogę być w każdy dzień, ale w przyszłości będę mógł być w sobotę lub niedzielę.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 31 sie 2012, 14:32

Ja mogę w sobotę lub niedzielę. Mam taką sugestię, żeby może spotkanie zorganizować jeszcze tym razem w Katowicach z tej prostej przyczyny że mogą pojawić się osoby z Górnego Śląska którym łatwiej dojechać do Katowic niż do BB.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: Luperci Faviani » 31 sie 2012, 21:00

Mnie cały przyszły tydzień nie ma.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 31 sie 2012, 21:04

no to zorganizujemy w kolejnym tygodniu, żaden problem, po to lepiej się dogadać z wyprzedzeniem by frekwencja dopisała.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 31 sie 2012, 22:15

Można zaprosić Jankę z Chorzowa, ona się w swoim czasie tu udzielała, z tym że ja nie mam do niej kontaktu.

Poza tym chyba ktoś z Dąbrowy Górniczej się nie tak dawno pojawił na forum.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 07:55

A jaki nick ma ta Janka? bo je nie kojarzę. Spróbuj do niej napisać, chociaż na prv, i zapytać czy była by chętna.

Tak w ogóle każdy kto chce to może tu wpisać swoją obecność, spirytyzm nie ma na celu szukać wyznawców. ;)

Mówisz że ktoś nie ma łatwo dojechać do BB. O co dokładnie chodzi? Nie ma linii autobusowych czy kolejowych łączących z BB?
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: sigma » 01 wrz 2012, 09:45

000Lukas000 pisze:A jaki nick ma ta Janka? ...


nr 12 na liście członków

000Lukas000 pisze: ... Spróbuj do niej napisać, chociaż na prv, i zapytać czy była by chętna ...


Napisałem wyraźnie że nie mam z nią kontaktu.

000Lukas000 pisze: ... Mówisz że ktoś nie ma łatwo dojechać do BB. O co dokładnie chodzi? Nie ma linii autobusowych czy kolejowych łączących z BB?


Takie linie istnieją. Miałem na myśli centralne usytuowanie miasta Katowice.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Spotkanie spirytystów

Postautor: 000Lukas000 » 01 wrz 2012, 10:52

000Lukas000 pisze: ... Spróbuj do niej napisać, chociaż na prv, i zapytać czy była by chętna ...


Napisałem wyraźnie że nie mam z nią kontaktu.

Prv to znaczy prywatna wiadomość na tym forum, jak się zjawi choć na chwilę będzie od razu wiedziała o tym.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Następna

Wróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 32 gości