dziwny pokój

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: dziwny pokój

Postautor: Luperci Faviani » 14 mar 2012, 00:16

A w moich okolicach tak wygląda Duch całymi nocami trzęsący tysiącami łóżek równocześnie. Najgorsze jest to, że w moich stronach są jeszcze dwa inne Duchy złośliwe: KWK "Brzeszcze" i KWK "Janina". I wszystkie nie dają ludziom spać.
Załączniki
kwk_piast.jpg
Duch z Bierunia
kwk_piast.jpg (11.85 KiB) Przeglądany 4112 razy
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: dziwny pokój

Postautor: atalia » 14 mar 2012, 08:27

:lol:
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: dziwny pokój

Postautor: Krzysztoff » 14 mar 2012, 11:01

na podniesienie morale :) ; niestety dosyć słaba jakość jest w "necie"
http://www.strefa9.pl/teledyski/O,teledysk,orkiestra_na_zdrowie,niebojka.html

a następnie na uspokojenie i wprowadzenie w pozytywny-liryczny nastrój :)

http://www.youtube.com/watch?v=W0_jqdyXPFY
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: dziwny pokój

Postautor: Nikita » 14 mar 2012, 19:51

fajny kicius..
Nikita
Sympatyk spirytyzmu
 
Posty: 5352
Rejestracja: 03 maja 2010, 15:31

Re: dziwny pokój

Postautor: kasiek7771 » 14 mar 2012, 21:17

he Krzysiu :P
Tę "niebojkę" to ja pamietam z czasów jak miałam jakieś naście lat...się śpiewało czasem pod nosem :)
Ja też mam dobrą- nastepnym razem ją zaśpiewam jakby cosik mnie straszylo - to cosik zwaryjuje jak usłyszy:)


http://www.youtube.com/watch?v=LtZQkdxUMHU

ps. Aranżacja nie oryginalna ale równie "zniewalajaca"
kasiek7771
 
Posty: 27
Rejestracja: 30 lis 2011, 21:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: dziwny pokój

Postautor: 000Lukas000 » 15 mar 2012, 08:10

Właśnie, podsunęliście mi wyśmienity sposób na wyganianie zewsząd duchów, mianowicie, potrzebujemy trzy sprzęty nagłaśniające, ustawiamy je w trójkącie tak by środek trójkąta to był środek pokoju. W jednym sprzęcie puszczamy Mandaryne, najlepiej z sopotu, w drugim puszczamy Justina Bibera, a w trzecim Gracjana Roztockiego i wszystko na full.
Efekt murowany, tylko trzeba każdego z nich poprzedzić takim nagraniem samej ciszy, rozumiecie taki lont jak w dynamicie, bo obecność w tym czasie w pokoju grozi poważnymi skutkami ubocznymi które najprawdopodobniej będą nie do wyleczenia przez kolejne milion lat.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: dziwny pokój

Postautor: atalia » 15 mar 2012, 08:33

:lol: Jest mnóstwo innych kandydatów,np.Michał Wiśniewski,Boys,Britney Spears,Gosia Andrzejewicz...nie wiem,czy znajdzie się odważny duch,który na dłuższą metę zniesie ich produkcje...
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: dziwny pokój

Postautor: 000Lukas000 » 15 mar 2012, 08:58

Pamiętam z 5 lat temu, byłam na wakacje na tydzień u kuzyna, a kuzyn słucha techno dance czy czegoś takiego. No i pierwszy dzień, techno, drugi dzień techno, trzeci dzień techno, czwarty dzień techno, piąty dzień, moje nerwy były mocno nadwyrężone, kuzyn załączył techno i wjeżdża traktor do ogródka chyba gówno-wóz albo coś tego pokroju, nie pamiętam, urwał mi się trochę film, chyba nie do końca pojmowałem już bodźce ze świata zewnętrznego, jak poszedł po mnie prąd, jak by betoniarkę na siłę do mnie podłączył to by się spaliła, za duże napięcie produkowałem, w oczach żądza mordu :twisted: , jak się zacząłem wydzierać (a wcześniej nigdy jakoś nie przeklinałem), mniej więcej tak .... co ten .... .... robi, no zaraz ..... go z tego traktora .... Trwało to kilka sekund, następnie byłem wypalony przez cały dzień, ale od tego czasu kuzyn unika jednego, puszczania przy mnie techno, bo mu wytłumaczyłem że po prostu ciągły hałas i jazgot przez kilka dni z rzędu jest dla zdrowego człowieka nie do wytrzymania a ten traktor przebrał miarę.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: dziwny pokój

Postautor: Krzysztoff » 15 mar 2012, 15:44

kasiek7771 pisze:he Krzysiu :P
Tę "niebojkę" to ja pamietam z czasów jak miałam jakieś naście lat...się śpiewało czasem pod nosem :)
Ja też mam dobrą- nastepnym razem ją zaśpiewam jakby cosik mnie straszylo - to cosik zwaryjuje jak usłyszy:)


http://www.youtube.com/watch?v=LtZQkdxUMHU

ps. Aranżacja nie oryginalna ale równie "zniewalajaca"


hehe niezłe :mrgreen: , generalnie się uśmiałem czytając dzisiaj końcówkę tego wątku
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

Re: dziwny pokój

Postautor: Krzysztoff » 15 mar 2012, 16:04

Nikita pisze:fajny kicius..

mówisz o Jacku Kleyff-ie ? :lol: to chyba raczej stary kocur :)

ale generalnie słuchajcie idzie chyba jakiś pozytywny przełom ...
np. Voldo nic nie napisał ale w ubiegły wtorek odbyło się we Wro spotkanie WTSS
no i generalnie bardzo pozytywnie i ciekawie było no i będziemy kontynuować spotkania...
Krzysztoff
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 2787
Rejestracja: 05 sty 2012, 21:52
Lokalizacja: Wrocław

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości