jak rozmawiaja z soba katolicy...

Jeśli szukasz miejsca, gdzie zamieścić temat niezwiązany ze Spirytyzmem, złożyć życzenia, zamieścić ogłoszenie o sprzedaży "nienawiedzonego" domu to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

jak rozmawiaja z soba katolicy...

Postautor: tadyszka » 04 mar 2012, 17:01

zapraszam do zobaczenia dyskusji miedzy Szymonem holownia a Wojciechem Cejrowskim.
oboje prezentują dwa skrajne bieguny tej wiary

na you tube niestety juz to usuneli , ale wklejam link do chomikuj.pl. film jest podzielony na 3 czesci


http://chomikuj.pl/chatiflatt/REALITY+S ... E*c5*9aCIE
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: jak rozmawiaja z soba katolicy...

Postautor: Paweł2 » 04 mar 2012, 17:56

Lubiłem Cejrowskiego za jego program w TV. Pomimo tego że całkowicie stronie i nie przepadam za kościołem katolickim to jego wypowiedzi mnie wzburzyły.

Jestem za wolnością ludzi i niech każdy decyduje sam co będzie robić.
Paweł2
 
Posty: 64
Rejestracja: 20 lis 2010, 02:38

Re: jak rozmawiaja z soba katolicy...

Postautor: Luperci Faviani » 05 mar 2012, 22:44

Widziałem to nagranie i to było smutne.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: jak rozmawiaja z soba katolicy...

Postautor: tadyszka » 06 mar 2012, 00:38

to wrecz przerazajace jak ludzie nie moga sie dogadac..
... Może wojny wciąż wybuchają dlatego, że jeden nigdy w całej pełni nie chce czuć tego, co cierpi drugi...
Bycie empatycznym to widzenie świata oczami drugiego, a nie widzenie własnego odbitego w jego
oczach...


spirytystka na emigracjii
Awatar użytkownika
tadyszka
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 668
Rejestracja: 16 lut 2011, 18:21
Lokalizacja: Hamburg

Re: jak rozmawiaja z soba katolicy...

Postautor: 000Lukas000 » 06 mar 2012, 17:38

hmmm sami są ofiarami, myślą że postępują słusznie, że za nimi stoi sam Bóg, przerabiałem to, Biblia potrafi wzbudzać pychę, ale wiem też że część z tych ludzi po prostu kieruje się źle ukierunkowaną miłością.

W każdym razie cieszę się że to za mną, bo też brałem udział nie raz w takich dyskusjach, choć nie zawsze tak ostro, aczkolwiek muszę się odkazić i oduczyć niektórych zagrań z przeszłości.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała


Wróć do Różne różności

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości