Zbieg okolicznosci?

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: atalia » 19 sty 2012, 10:31

Taka strachliwa to ja ,chłopaki,znowu nie jestem. ;)
Po prostu dotknęło mnie niewidzialne,a to zawsze powoduje jakiś,choćby mały, wstrząs. :?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: cthulhu87 » 19 sty 2012, 10:40

Robisz się medialna :)
Może pora pomyśleć o rozwijaniu pisma automatycznego? :)
"Widziałem słynne grody starożytności, spoczywające pod całunem piasku lub kamienia, jak Kartagina, miasta greckie na Sycylii, równinę Rzymu z rozwartymi grobami i śpiące pod popiołem Wezuwiusza snem wieków dwudziestu cmentarze." L. Denis
http://www.ksiazki-spirytystyczne.pl
Awatar użytkownika
cthulhu87
Moderator forum
Moderator forum
 
Posty: 4282
Rejestracja: 19 lip 2008, 12:44

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: atalia » 19 sty 2012, 11:55

Też juz o tym myślałam...muszę zaczać poświecać parę minut dziennie na ćwiczenia.Obawiam sie jednak,ze moja domniemana medialnosć moze być nieco innej natury.Jeśli już,to widzę,że "oni"lubią mi dawac cynk we śnie. ;)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: atalia » 19 sty 2012, 13:04

Nie ukrywam,że liczę na Wasze cenne wskazówki w tym zakresie,szczególnie ze strony Zbyszka ze względu na jego wieloletnie doswiadczenie praktyczne. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: Luperci Faviani » 19 sty 2012, 18:38

Nie śpiesz się.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: Zbyszek » 19 sty 2012, 23:51

atalia pisze:Nie ukrywam,że liczę na Wasze cenne wskazówki w tym zakresie,szczególnie ze strony Zbyszka ze względu na jego wieloletnie doswiadczenie praktyczne. :)

Na pewno nie wieloletnie, ale na pewno z tygodnia na tydzień coraz większe. Atalio masz duże wiadomości na temat spirytyzmu,/mediumizmu/ dlatego w twoim wypadku nie ma na co czekać.
Oczywiście należy przygotować się, do tego typu kontaktów. Było by dobrze gdybyś na początku zebrała kilka osób zainteresowanych seansem/spirytyzmem/ i przeprowadziła kilka spotkań przygotowawczych, czytanie i rozmowa na temat tematów z Ewangelii. W ten sposób wibracje grupy wzrosną i możecie liczyć przez modlitwę na wsparcie świata duchowego, co jest w takich wypadkach bardzo ważne. Ustalenie godzin jest tez podstawowa rzeczą, nie wolno przekraczać ustalonego czasu od ..do. W modlitwie otwierającej należy, oznajmiać ze to są seanse w celach przygotowawczych/nauki/, starsi bracia odpowiedzialni za grupę zaczną pomagać i przygotowywać seanse po drugiej stronie. W zamykającej modlitwie podziękować i poprosić by wszystko wróciło na swoje miejsce. W dniu seansu, wcześniej można studiować Księgę Duchów.
Nie znając żadnego medium, trzeba przygotować się ze każda osoba z grupy może okazać się nią.
Stół jest potrzebny tylko w wypadku gdy są media piszące, w innych wypadkach jest on nie potrzebny. Stawia się dwa krzesła na środku sali, na których siadają; medium i rozmawiający.
Jeżeli ktoś okaże się z dużymi zdolnościami medialnymi na rezultat nie trzeba będzie czekać długo, w innym wypadku, trzeba przeprowadzić kilka seansów i podstawa; dużo cierpliwości.
Jeżeli nie znajdziesz nikogo co by ci towarzyszył, nie rób tego samej, jest to niebezpieczne. Jeżeli okażesz się naprawdę ze zdolnościami medialnymi, możesz mieć problem z zakończeniem seansu.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: atalia » 20 sty 2012, 13:09

Bardzo dziękuję. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: Luperci Faviani » 21 sty 2012, 00:35

Podejrzewam, Atalio, że nie o edukację Ci chodzi...
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: atalia » 21 sty 2012, 10:05

Czy mógłbyś być dokładniejszy w swoich przypuszczeniach?
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Zbieg okolicznosci?

Postautor: mateusso022 » 28 sty 2012, 21:09

Zbyszek ja bym na taki kurs poszedł:)z całą przyjemnością.
kłaniam sie twa wiedzia jest wysoka więc mie ten post zaiteresował :kardec:
Moje gg:40071604
Jesteś czymś więcej niż ciałem fizycznym
Awatar użytkownika
mateusso022
 
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:19
Lokalizacja: Cieszyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości