O Spirytyzmie w internecie

Forum poświęcone informacjom dotyczącym rozwoju Spirytyzmu w Polsce. Tu znaleźć można zapowiedzi wykładów, spotkań, a także wszelkie ciekawostki dotyczące historii ruchu spirytystycznego w naszym kraju.

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: Luperci Faviani » 06 lip 2009, 09:33

Nic nie wynika z tej strony. Czy jest jakiś inny link?
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: troll1 » 06 lip 2009, 10:15

dodałem inny link jak trudno bylo wejsc na strone główną, w sumie to tam nie wiele informacji jest
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: Luperci Faviani » 06 lip 2009, 10:50

http://gabi502.webpark.pl/index1.html

Rzeczywiście niewiele informacji podanych jest na stronie ale znajduje się tam bardzo wymowne zdjęcie. Duchy wyższe nie potrzebują rekwizytów takich jak przyciemnione światło, świeczki itp. Ponadto odnoszę wrażenie (na podstawie zdjęcia), że jest to Medium od efektów fizycznych, więc na pewno ma do czynienia z duchami niższych rzędów. Duchy niższe mogą być nadzorowane przez Duchy wyższe, więc można uznać, że nie ma to większego znaczenia ale jeżeli to Medium jest, w dodatku, szczególnie drogie, czyli jego usługi nie są dla wszystkich dostępne, to należy zastanowić się czy ma czyste intencje. Oczywiście, nie należy kobiety przekreślać, atmosfera uwidoczniona na zdjęciu może służyć tylko lepszemu skupieniu się niemniej nie wzbudza to mojego zaufania. Myślę, że krótka rozmowa z tym Medium dokładniej naświetliłaby całą sytuację.
Załączniki
seans.jpg
seans.jpg (26.58 KiB) Przeglądany 10789 razy
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: troll1 » 06 lip 2009, 11:12

może ktoś ze stowarzyszenia by zadzwonił i z nią porozmawiał ? może dołączyłaby do stowarzyszenia ?
jej stronkę to chyba napewno ponad 5lat temu widziałem w necie, a nie wiem czy nawet nie ze 7-8 lat temu, ale nie jestem pewien
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: Luperci Faviani » 06 lip 2009, 11:13

http://www.fijalkowska.com

[...] chętnych zapraszam na seanse wróżenia z Tarota i kart klasycznych do mojego gabinetu w Łodzi.


Medium prowadzone przez Duchy wyższe nie może obiecywać, że na pewno będzie w stanie przepowiedzieć komuś przyszłość! Takie rzeczy, jak przewidywanie przyszłych zdarzeń, zdarzają się ale są to przypadki niezmiernie rzadkie.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: troll1 » 06 lip 2009, 11:17

ani jedna ani druga na mile nie odpisuje, to kto je tam wie.........
spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Nagrano ducha Jacksona? ... ?

Postautor: sooleyman » 07 lip 2009, 18:36

http://www.plotek.pl/plotek/1,78646,6795591,Widzisz_ducha_Michaela_Jacksona_.html

Witam - właśnie przeczesywałem net w poszukiwaniu ciekawostek i natknąłem się na całkiem ciekawy materialik na temat rzekomego pojawienia się ducha Michaela Jacksona w jego rezydencji - co ciekawe - zjawisko uchwyciły kamery... zastanawiam się, na ile jest to żart, a na ile nie... warto obejrzeć ten filmik, do którego link zamieściłem powyżej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sooleyman
 
Posty: 80
Rejestracja: 16 lip 2008, 12:14
Lokalizacja: Toruń

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: Luperci Faviani » 08 lip 2009, 08:17

Wygląda to ciekawie ale MJ nie rozpoznałem.
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: troll1 » 25 gru 2009, 12:56

spirytysta jest jak murarz, teoretyk nic nie zbudował i nie zbuduje bo mu nikt domu postawić nie da tylko weźmie doświadczonego specjalistę, a nie "kozaka z książek".
Awatar użytkownika
troll1
 
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2009, 14:44

Re: O Spirytyzmie w internecie

Postautor: Sebastian » 16 sty 2010, 13:08

Co do strony "gabi"
A to są moje przedmioty pracy którymi sie posłóguje na codzień

:roll:

Tak naprawdę wymieniacie głównie strony ezoteryczne, w których EWENTUALNY spirytyzm to kilka procent całej dziedziny.
Problem polega na tym, że właśnie NIE MA stron stricte spirytystycznych. Poza Spirytyzm.pl oczywiście 8-)
Awatar użytkownika
Sebastian
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 499
Rejestracja: 14 sty 2010, 22:46
Lokalizacja: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Polsce

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości