Modlitwa

Tu można podzielić się z innymi użytkownikami pięknymi, zasłyszanymi gdzieś modlitwami, a także poprosić o to, by wspólnie pomodlić się w jakiejś sprawie.

Modlitwa

Postautor: Loxlei » 26 gru 2010, 00:09

Cześć. Mam teraz taki kryzys egzystencjonalny , jestem w dołku. Kurcze , nie wiem czy to coś pomoże , ale warto poczuć trochę otuchy. Otóż chciałbym Was poprosić ,żebyście wspomnieli o mnie w modlitwie. Tak troszeczke chociaż.
Z góry serdeczne dzięki :)
Loxlei
 
Posty: 48
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:01

Re: Modlitwa

Postautor: Voldo » 26 gru 2010, 00:25

Masz to zapewnione z mojej strony.
Trzymaj się tam i wychodź szybko z tego dołka ;)
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Modlitwa

Postautor: Luperci Faviani » 26 gru 2010, 14:45

:)
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Modlitwa

Postautor: forrest » 26 gru 2010, 23:47

Każdy jest medium inspirowanym.
Gdy znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, albo uświadomi sobie, że rzeczywistość jest uporządkowana w sposób wykluczający to, co pozwalało dotychczas postrzegać świat uporządkowanym w jakimś sensie, to można się znaleźć w fatalnym stanie.
Zawsze duch-opiekun potrafi odebrać wszelkie uczucia i myśli i potrafi dobrze zrozumieć istotę problemu. I zawsze widzi rozwiązanie, jakiego nawet nie spodziewalibyśmy się, że istnieje.
To, co mi przychodzi do głowy: leż i spokojnie, głęboko oddychaj; na ile to możliwe wycisz myśli; przenoś uwagę czucia pomiędzy różne części ciała; wtedy duchy (te widzące rozwiązanie problemu) skierują na Ciebie coś, co będzie miało wpływ na Twój stan fizyczny (tak sobie wyobrażam) i będą starały się wyciszyć Twoje myśli i pokierować nimi.
"Spirytyzm będzie naukowy albo nie będzie go wcale." - Allan Kardec
Awatar użytkownika
forrest
 
Posty: 457
Rejestracja: 10 sty 2009, 23:25
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki


Wróć do Modlitwa

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości