Bardzo ważne

Miejsce, w którym przeczytać można różne intrygujące opowieści związane ze Spirytyzmem.

Re: Bardzo ważne

Postautor: Kredek0 » 05 gru 2010, 16:18

wole jednak przeczytać, nie grać...
coraz mniej już boje się duchów, bo się przyzwyczajam powoli, ale na prawdę powoli...
boje się tylko że zobaczę je u Siebie w domu, w nocy szczególnie... doczytam książkę, i myśle że dam radę.

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)
Kredek0
 
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2010, 23:49

Re: Bardzo ważne

Postautor: Luperci Faviani » 05 gru 2010, 17:03

PEWNIE, ŻE DASZ RADĘ! :D :D :D
Tyle osób już przez to przeszło... jak z prawem jazdy :D
Luperci Faviani - życie jest niczym, wieczność jest wszystkim.
La certitude est une autre dimension de la croyance.
Awatar użytkownika
Luperci Faviani
 
Posty: 2412
Rejestracja: 22 lip 2008, 16:23
Lokalizacja: Polska

Re: Bardzo ważne

Postautor: atalia » 05 gru 2010, 17:50

Jeśli zostałeś obdarzony takim darem,szkoda byłoby go zmarnować. :)
atalia
spirytystka
spirytystka
 
Posty: 3943
Rejestracja: 17 sty 2010, 12:30

Re: Bardzo ważne

Postautor: Zbyszek » 05 gru 2010, 18:07

Kredek0 pisze:wole jednak przeczytać, nie grać...
coraz mniej już boje się duchów, bo się przyzwyczajam powoli, ale na prawdę powoli...
boje się tylko że zobaczę je u Siebie w domu, w nocy szczególnie... doczytam książkę, i myśle że dam radę.

Dzięki wszystkim za podpowiedzi :)

Jak wszyscy ludzie, masz swojego opiekuna, który cie chroni, w chwili zwątpienia lub strachu zwracaj się do niego o pomoc, on na pewno ci pomoże.
Zbyszek
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 642
Rejestracja: 19 lis 2010, 00:01
Lokalizacja: Madryt

Re: Bardzo ważne

Postautor: Pablo diaz » 20 gru 2012, 22:03

Dokładnie Zbyszku u mnie dzieję się podobnie ,zadaję pytania lub inne (w świadomości ,w myślach )i po chwili lub niekiedy dłuższym czasie przychodzą odpowiedzi
Sercem Ewangelii jest miłość,a duchem spirytyzmu miłosierdzie.
Awatar użytkownika
Pablo diaz
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1548
Rejestracja: 09 kwie 2012, 10:20
Lokalizacja: kołobrzeg

Re: Bardzo ważne

Postautor: 000Lukas000 » 21 gru 2012, 15:17

Ja uzupełnię tylko kolegów wyjaśniając ci niektóre sprawy.
Dziwisz się dlaczego je widzisz skoro ich nie przywoływałeś.
Za pewne słyszałeś wiele razy że duchy przywołuje się z innego wymiaru, i że później trzeba je tam odesłać - to bzdura
Duchy żyją pośród nas, mają wolną wolę czyli nie ma mowy o przywołaniu i odesłaniu na siłę, i codziennie choć mniej widocznie wpływają na nasze życie, nasze losy są mocno związane ze sobą. Jeśli napotkają osobę posiadającą zdolności mediumiczne, zdolności organizmu, wtedy mogą zacząć się manifestować, przeważnie ma to jakąś przyczynę i po zrozumieniu i wypełnieniu tej przyczyny zjawiska mogą zniknąć.

Dlaczego je widzisz, może to być albo sprawa medialności fizycznej, gdzie duch zmienia strukturę swojej MATERIALNEJ powłoki, zwanej ciałem duchowym, do stopnia gdy staje się ona widoczna a nawet dotykalna.

Może również to być sprawa medialności widzącej, gdy to ty umiejętnościami i "oczyma" swojej własnej duszy widzisz duchy.

Tak czy inaczej nie masz się jednak czego bać, są to zjawiska w pełni naturalne.
Poznacie ich po zasadach prawdziwego miłosierdzia, które będą głosić i wcielać w życie; poznacie ich po liczbie osób strapionych, którym przyniosą pocieszenie; poznacie ich po miłości do bliźniego, wyrzeczeniach, bezinteresowności;

Ew. Wg. Spirytyzmu
Awatar użytkownika
000Lukas000
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 1687
Rejestracja: 13 kwie 2011, 11:54
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Bardzo ważne

Postautor: Robek777 » 23 mar 2013, 09:09

wiesz jestem tu nowy no ale masz dość poważny temat może ktoś to mógł wysłać takiego ducha no ale hm sam nie wiem. Modlisz się za zmarłych ??
Robek777
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2013, 09:01

Poprzednia

Wróć do Opowieści spirytystyczne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości