Medium malujące - youtube

Wszystko o Spirytyzmie w Internecie: ciekawe strony, nagrania, linki do książek w wersji elektronicznej, informacje o ciekawych aukcjach.

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 06 lis 2010, 09:03

sigma pisze:Ewa Fortuna, przybastuj troszeczkę. Rzadko się wpisuję w ten sposób ale doszedłem do wniosku że trzeba. Forumowicze, osądźcie.

YYYYY?
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: sigma » 06 lis 2010, 09:16

Ewa Fortuna, miło że odpowiedziałaś natychmiast, ośmielę się zauważyć że miałem na myśli trochę bardziej konkretne wypowiedzi.
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 06 lis 2010, 09:22

No ja też,bo nie za bardzo Ci rozumię co znaczy PRZYBASTUJ? Mozesz jasniej i bardziej zrozumiałym jezykiem?
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: sigma » 06 lis 2010, 09:34

Ewa Fortuna pisze:No ja też,bo nie za bardzo Ci rozumię co znaczy PRZYBASTUJ? Mozesz jasniej i bardziej zrozumiałym jezykiem?


O, jakaś Ty mądra, Ewo Fortuna ... A język ... Określenie "przybastować" ma swoje miejsce w słownikach ... No, może to trochę kolokwializm ... Proszę o wybaczenie ... Nie odnośnie użycia kolokwializmu tylko użycia określenia "kolokwializm".

Ewa Fortuna: Proszę o uzasadnienie użycia czasownika "rozumieć" w 1 os. lp. poj. w formie cyt.: "rozumię". Z poprzedzeniem zaimkiem "ty" w formie cyt.: "Ci".

ps.: Ale jajca :). I to tak od rana w sobotę ...

:lol:
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Ewa Fortuna » 06 lis 2010, 10:02

I po co tak bredzisz? Napisz prostym jezykiem,ze mój kontakt to pierdoły,ze wymyśliłam sobie to wszystko.....
Nie prościej?
Czemu nie masz odwagi wyrazić swojego zdania,tylko prosisz innych o ocenę.Oceń to sam,bo masz takie prawo.
Gdy ja cos neguje,to uzasadniam. Nie pozostawiam niedomówień.
Zmarli kontaktują sie z nami w różnej formie. Pierwszy raz zmarły w słowach piosenki przekazał co skłoniło go do samobójstwa,jak się czuł i czemu to zrobił.
To co wkleiłam to jest tylko fragment mojej korespondencji z siostrą zmarłego,wiec nie oceniaj pochopnie.
Wkleje następny fragment.Dziewczyna poszła do Medium i po powrocie tak napisała..

Wysłany: Śro 10:56, 14 Lip 2010

"Witam Cie.
Wiec bylam dzisiaj u tej Pani "medium"i jestem bardzo rozczarowana,...
Spodziewalam sie czegos innego,cale to pomieszczenie to bylo jakies normalne biuro i zobaczylam jakies karty Tarota ktore lezaly na biorku,zadnej atmosfery,jasne biuro,otwarte okna,wszystko slychac jak jezdza samochody z ulicy i ciagle dzwonil telefon.....
Nie mam pojecia na czym takie cos polega bo nigdy nie bylam u takiego medium i sie tym nie interesowalam,ale ona to mi tylko postawila karty i to co sie od niej dowiedzialam to bylo tylko smieszne,nic mi nie umiala powiedziec,kompletnie nic,
ale jak mi powiedziala ze moj brat nie planowal sie zabic bo mial tyle przed soba i cale zycie i tyle do zrobienia to juz calkiem zwatpilam i tylko juz chcialam z tamtad wyjsc bo mi sie chcialo smiac,poniewaz nie pisalam wczesniej Tobie ze moj brat byl smiertelnie chory i mial policzone dni wiec dlatego prawdopodobnie sie posunal do tego kroku,jak i jego kolega Pawel zreszta tez.
Wiec powiem tylko krotko ze te 40 funtow wolala bym wywalic do smieci albo dac jakiemus biednemu,wiecej bym z tego miala,jestem rozczarowana ,powiem krotko,naciagaczka.
Ty mi wiecej powiedzialas i musze Ci jeszcze napisac ze wyslalam mamie ta piosenke co znalazlas i jak mama to ogladnela i posluchala to sie prawie poplakala bo odrazu skojarzyla i powiedziala ze ciagle ta piosenke sluchal i ogladal w swoim pokoju na komputerze.
To tyle z moim doswiadczeniem z Medium,pozdrawiam Cie serdecznie W.."

Trafia mnie jak czytam takie cos. Jak ludzie potrafią żerować na cudzym nieszczęściu!! Jak mogą o sobie mówic medium,wróżka,jasnowidz i nie potrafia powiedzieć ani jednego zdania o zmarłym,tylko wymyslaja jakieś głupoty"]

To tyle w tym temacie.Ja swoje wiem ;)

_________________
Żyjemy, póki ktoś o nas pamięta
Awatar użytkownika
Ewa Fortuna
 
Posty: 233
Rejestracja: 27 paź 2010, 10:01

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Robert » 06 lis 2010, 10:24

Sigma wyluzuj troszkę bo robisz nie miłą atmosferę na forum!

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Robert » 06 lis 2010, 10:28

Ciekawe doświadczenie Ewo, a poza tym bardzo ciekawa interpretacja piosenki...nawet wydawałoby się, że trafna.

Apeluję o oddzielny temat bo raczej w złym miejscu został rozpoczęty:)

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: sigma » 06 lis 2010, 10:37

Ewa Fortuna pisze:I po co tak bredzisz? ...


Aha, to teraz będzie że bredzę ... Już nie forma moich wpisów (rozumiem że określenie "przybastuj" przestało być przeszkodą, z tym że Ty tego nie napisałaś) tylko treść ... Bredzę ...

Ewa Fortuna pisze: ... Napisz prostym jezykiem,ze mój kontakt to pierdoły,ze wymyśliłam sobie to wszystko..... Nie prościej? ...


Może i prościej tyle że ja chcę odwołać się do zdania innych Forumowiczów.

Ewa Fortuna pisze: ... Czemu nie masz odwagi wyrazić swojego zdania,tylko prosisz innych o ocenę.Oceń to sam,bo masz takie prawo ...


Ja nie mam odwagi wyrazić swojego zdania ... i w związku z tym proszę innych o ocenę ... Bo nie jestem tu sam. Inni też tu są i mają prawo, prędzej czy później (zaleźy jak kto często tu zagląda, to istotne i domyślam się że Ci Ewo Fortuno do głowy nie przyszło tego wykorzystywać)) wypowiedzieć się.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2010, 10:40 przez sigma, łącznie zmieniany 1 raz
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: sigma » 06 lis 2010, 10:39

janurdsk pisze:Sigma wyluzuj troszkę bo robisz nie miłą atmosferę na forum!


Mogę tylko pogratulowć Ewie Fortunie takich wpisów :).
Piotr

Kto zwycięża innych, jest silny. Kto zwycięża siebie, jest wielki.
sigma
 
Posty: 1136
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:02
Lokalizacja: Zagłębie Śląsko-Dąbrowskie

Re: Medium malujące - youtube

Postautor: Robert » 06 lis 2010, 10:42

Dlaczego
sigma pisze:
janurdsk pisze:Sigma wyluzuj troszkę bo robisz nie miłą atmosferę na forum!


Mogę tylko pogratulowć Ewie Fortunie takich wpisów :).


Dlaczego?

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.„ Eckhart Tolle
Awatar użytkownika
Robert
 
Posty: 198
Rejestracja: 19 sty 2010, 15:21

PoprzedniaNastępna

Wróć do Spirytyzm w Internecie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości