Mój problem z myślokształtami czy duchami...

Czyli wasze trudności życiowe, problemy z rodziną, przyjaciółmi i skomplikowane sytuacje. Nie wiesz, jak sobie poradzić? Napisz...

Mój problem z myślokształtami czy duchami...

Postautor: StaraDusza » 05 lis 2010, 12:32

a
Ostatnio zmieniony 07 lis 2010, 03:32 przez StaraDusza, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
StaraDusza
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2010, 12:05

Re: Mój problem z myślokształtami czy duchami...

Postautor: StaraDusza » 05 lis 2010, 14:04

wie ktos może gdzie odnaleść jakiegoś egzorcyste czy cos w tym stylu
Awatar użytkownika
StaraDusza
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2010, 12:05

Re: Mój problem z myślokształtami czy duchami...

Postautor: Voldo » 05 lis 2010, 15:04

Więc tak...

Nie wiem jak postrzegasz "opętanie", jakoże szukasz egzorcysty...
Ale egzorcysta Ci nie jest potrzebny.

Z tego co czytam, to możesz doświadczać mocno dającej się we znaki pomocy Twojego Ducha opiekuna (każdy z nas posiada swojego opiekuna - jest to bardzo zaprzyjaźniony z nami Duch, który podjął się misji pomagania nam).
Jeśli bardzo Ci to wszystko przeszkadza, najpierw najlepiej spróbować modlitwy.
Jeśli ona nie pomoże (a powinna), możesz spróbować znaleźć jakieś medium (tutaj bardzo krucho w naszym kraju), żeby z owym Duchem porozmawiało.
Chociaż oczywiście Ty sam możesz spróbować z nim porozmawiać. Choćby poprosić, ażeby przyszedł we śnie.

Jeśli chodzi o wstręt do owego zapachu - być może jest to powiązane z tym, co robiłeś w poprzednim wcieleniu. Teraz po prostu jest to Twoją karą (oczywiście mówię to jako jedna z możliwości, nie insynuuję niczego).

Być może wszystko to, czego doświadczasz jest właśnie próbą którą sobie wyznaczyłeś jako Duch. I teraz musisz to wszystko przetrwać z pokorą i pogodzeniem się z własnym losem.
Tomasz

„Jezus Chrystus nie prosił nas o wiele, nie wymagał od ludzi, by wspinali się na Mount Everest, czy wielce się poświęcali. Prosił nas tylko o to, byśmy kochali drugiego człowieka.” - Chico Xavier

Wiceprzewodniczący PTSS
Przewodniczący Wrocławskiego Oddziału PTSS
tomasz.grabarczyk.spirytyzm@gmail.com
Awatar użytkownika
Voldo
spirytysta
spirytysta
 
Posty: 2204
Rejestracja: 08 lut 2010, 14:58
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mój problem z myślokształtami czy duchami...

Postautor: StaraDusza » 05 lis 2010, 19:37

as
Awatar użytkownika
StaraDusza
 
Posty: 5
Rejestracja: 05 lis 2010, 12:05


Wróć do Na zakręcie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości